Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Н582.23$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Яркін В. В. 
Взаємодія стрічкових фундаментів з основою, що нерівномірно деформується : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / В. В. Яркін; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. - Макіївка, 2001. - 19 c. - укp.

Висвітлено питання проблем захисту безкаркасних будинків, що експлуатуються за умов нерівномірних деформацій основи. Розроблено конструкції підсилення фундаментів безкаркасних будинків, сполучених з відмощенням, які реалізують принцип трансформації контактних тисків, що діють на підошву фундаменту. Запропоновано методику розв'язання контактної задачі для стрічкового фундаменту, що забезпечує взаємодію з основою, яка нерівномірно деформується, у разі виникнення в ній локальних зон зсувів. Наведено методики проектування конструкції підсилення стрічкового фундаменту, а також розрахунку фундаментів, підсилених розробленою конструкцією. Здійснено програмну реалізацію запропонованих методик.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.121 + Н582.23-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315847 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Трач О. М. 
Обгрунтування застосування узагальнених функцій до задач згину плитно-ребристих конструкцій : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.17 / О. М. Трач; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2003. - 19 c. - укp.

Проведено огляд і порівняльний аналіз існуючих методів розрахунків плитно-ребристих конструкцій. Розроблено математичні моделі згину та власних коливань пластин з широкими ребрами на пружній основі з використанням сингулярних узагальнених функцій. Складено математичну модель згину сталезалізобетонної прогонної будови мосту та одержано для неї розв'язання. З використанням запропонованої методики визначено згинні характеристики сталезалізобетонних прогонових будов мостів і проведено порівняння з результатами натурних досліджень. Розраховано показники плитно-ребристого фундаменту, а також прогини, згинальні та крутні моменти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н112.68 + Н582.23-028.01 + О112.253-044-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323112 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гембарський Л. В. 
Технологія реконструкції фундаментних систем будівель шляхом влаштування плитних конструкцій : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.08 / Л. В. Гембарський; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Виявлено причини, що призводять до необхідності реконструкції фундаментальних систем. Досліджено науково-технічний розвиток конструктивно-технологічних рішень із реконструкції фундаментальних систем, проаналізовано сучасний стан і розробку їх класифікації. Наведено методику й алгоритм вибору ефективного конструктивно-технологічного рішення з реконструкції стрічкових фундаментних систем. Розроблено технології спряження нових плитних елементів з наявними стрічковими фундаментами. Обгрунтовано основні геометричні параметри елементів плитних конструкцій та наведено технології їх бетонування. Удосконалено технології влаштування суцільної монолітної ребристої плити.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582-09 + Н582.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400453 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Блащук Н. В. 
Сумісна робота існуючого фундаменту і паль при його підсиленні : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.02 / Н. В. Блащук; Держ. п-во "Держ. НДІ буд. конструкцій". - К., 2012. - 20 c. - укp.

Встановлено основні закономірності залежності частки навантаження, що сприймає існуючий фундамент як ростверк підсиленого фундаменту, від геометричних параметрів підсиленого фундаменту та технології влаштування паль (крізь тіло фундамент або виносні). Проведено числове моделювання за допомогою МСЕ систем "існуючий фундамент - палі підсилення - основа" та "палі - ростверк - основа", за якого проаналізовано вплив на напружено-деформований стан основи пальового фундаменту не тільки його геометричних параметрів, а і фізико-механічних властивостей грунту та виду паль (влаштовуються з вийманням або без виймання грунту). Шляхом кореляційного аналізу одержаних даних вперше запропоновано функціональні залежності, які дозволяють враховувати основні геометричні параметри та фізико-механічні властивості основи для оцінювання навантаження, що сприймає ростверк у системі "палі - ростверк - основа" за нового будівництва та за підсилення палями. Запропоновано методику розрахунку допустимого навантаження на підсилений палями стрічковий фундамент мілкого закладання, що дозволяє враховувати роботу ростверку з урахуванням усіх найбільш впливових факторів. Застосування даної методики дозволить зменшити кількість паль, що суттєво знизить вартість влаштування підсилення фундаментів мілкого закладання палями. Методика адаптована також і для нових фундаментів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582-09 + Н582.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Моргун А. С. 
Моделювання за методом граничних елементів процесу підсилення стрічкового фундаменту палями / А. С. Моргун, І. В. Маєвська, А. В. Ніцевич, Н. В. Блащук // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2008. - № 3. - С. 9-12. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Викладено матеріали експериментальних модельних досліджень підсилення стрічкового фундаменту палями різної довжини і з різним кроком та оброблено результати досліджень за допомогою числового методу граничних елементів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Маєвська І. В. 
Кореляційний аналіз факторів, що впливають на частку несучої здатності старого стрічкового фундаменту у складі нового після підсилення палями / І. В. Маєвська, В. О. Попов, Н. В. Блащук, К. О. Чорноскутова // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2011. - № 5. - С. 23-27. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Виконано комплексний аналіз факторів, які впливають на несучу здатність системи паля - ростверк - основа для стрічкових фундаментів мілкого закладання, підсилених палями. За результатами кореляційного аналізу з елементами математичного моделювання одержано функціональну залежність частки несучої здатності наявного стрічкового фундаменту мілкого закладання у складі підсиленого.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.23-028.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кротов О. В. 
Стрічковий фундамент з повздовжнім вирізом по підошві : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.02 / О. В. Кротов; Одеська державна академія будівництва та архітектури. - Одеса, 2019. - 24 c. - укp.

Розроблено нову ефективну конструкцію стрічкового фундаменту з повздовжнім вирізом по підошві, вдосконалено відповідні методики розрахунку. Проведено патентний пошук і проаналізовано експериментально-теоретичні дослідження існуючих конструкцій умовно стрічкових (протяжних) фундаментів (переривчастих, ламаних тощо) та методик визначення несучої здатності, розрахункового опору і деформацій їх ґрунтових основ. Розроблено та запатентовано конструкцію стрічкового фундаменту з повздовжнім по підошві вирізом, що заповнюється низькомодульним матеріалом, яка дозволяє підвищити розрахунковий опір ґрунту основи до 70 % порівняно із традиційним стрічковим фундаментом. Проведено польові великомасштабні експерименти та теоретичні дослідження взаємодії фундаментів із повздовжнім вирізом по підошві з основою, удосконалено методики визначення розрахункового опору й осідань таких фундаментів. Створено комп'ютерну програму "Стрічковий фундамент з вирізом" для автоматизації розрахунків і вибору раціональних параметрів фундаментів за прийнятими нормативними обмеженнями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.23-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444255 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського