Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=Н626.102.652$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Дорофєєв В. С. 
Проектування керамзитобетонів з урахуванням рецептурно-технологічних факторів і конструкцій на їх основі для монолітного будівництва : [монографія] / В. С. Дорофєєв, А. І. Костюк, І. А. Столевич, О. О. Постернак, Н. В. Пущіна. - Одеса : ОДАБА, 2014. - 175 c. - Бібліогр.: с. 152-159 - укp.

Висвітлено питання використання керамзитобетону на карбонатному піску як матеріалу для монолітних конструкцій громадських будівель та споруд. Досліджено фізико-механічні властивості матеріалів для такого бетону, керамзитобетонних сумішей на карбонатному піску і бетону. Розглянуто питання оптимізації технологічних параметрів приготування, транспортування й ущільнення керамзитобетонних сумішей іц складів керамзитобетону. Виявлено властивості керамзитобетону на карбонатному піску та конструкцій на його основі за короткочасної та довготривалої дії навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652 + Н626.102.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА787217 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шевченко В. Ю. 
Створення технологічного комплекту обладнання для приготування та транспортування фібробетонних сумішей з синтетичними волокнами : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.02 / В. Ю. Шевченко; Харків. нац. ун-т буд-ва та архітектури. - Харків, 2016. - 25 c. - укp.

Мета дослідження - створення технологічного комплекту обладнання підвищеної ефективності для приготування та транспортування фібробетонних сумішей за суміщення у часі усіх операцій робочого циклу від нарізання синтетичних волокон до подачі готової суміші споживачеві на основі розкриття механізму робочого процесу. Вперше запропоновано принципово нову конструкцію технологічного комплекту обладнання для приготування і транспортування фібробетонних сумішей з синтетичними волокнами. Виконано математичне моделювання робочого процесу приготування і транспортування фібробетонних сумішей з синтетичними волокнами за умов роботи такого комплекту обладнання. Визначено діапазони раціональних параметрів роботи технологічного комплекту за одночасного використання усіх видів його обладнання. За результатами проведених теоретичних і експериментальних досліджень розроблено методику розрахунку технологічного комплекту обладнання для приготування і транспортування фібробетонних сумішей з синтетичними волокнами та технічну документацію, відповідно до якої виготовлено дослідно-промисловий зразок. Наведено методику розрахунку основних параметрів такого комплекту: потужності та продуктивності. Проведено іспити дослідно-промислового зразка технологічного комплекту обладнання для приготування та транспортування фібробетонних сумішей з синтетичними волокнами на підприємствах ''Астор'' та ''Іскрасофт''.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.102.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сердюк В. Р. 
Тенденції виробництва керамзиту та використання керамзитобетону в сучасному будівництві / В. Р. Сердюк // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2018. - № 3. - С. 14-22. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Досліджено стан виробництва керамзиту та керамзитобетону, як сучасного стінового конструкційно-теплоізоляційного матеріалу в Україні та окремих країнах СНД. Наведено статистичну інформацію щодо обсягів виробництва керамзиту та керамзитобетону в окремих країнах світу та історична довідка виникнення його як будівельного матеріалу. Показано, що пік виробництва керамзиту припав на 80-ті роки минулого століття. Надано дані щодо вдосконалення нормативної бази, яка стосується виробництва керамзиту. Розкрито основні причини скорочення виробництва керамзиту та керамзитобетону. Надано результати розрахунків товщини стінових конструкції та порівняльний аналіз основних стінових матеріалів на відповідність нормативним вимогам термічного опору. Проаналізовано сучасні підходи прогнозування міцності керамзитобетону, розраховано коефіцієнт конструктивної якості керамзитобетону. Наведено основні напрямки покращання якості керамзитового гравію. Охарактеризовано порівняльні теплофізичні властивості деяких стінових матеріалів для забезпечення термічного опору відповідно до нормативних вимог. Визначено основні підходи до переробки будівельних відходів. Науково обгрунтовано технологічні можливості рециклінгу будівельних відходів та можливості їх використання у виробництві будівельних матеріалів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652 + Н626.102.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського