Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=П241.38$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Комар О. О. 
Оптимізація елементів технології вирощування пастернаку посівного в Правобережному Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.06 / О. О. Комар; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2018. - 24 c. - укp.

Обґрунтовано результати досліджень щодо оптимізації елементів технології вирощування пастернаку посівного в умовах Правобережного Лісостепу України. Досліджено морфофізіологічні особливості формування та реалізації біологічного потенціалу продуктивності сортів пастернаку посівного залежно від ґрунтово-кліматичних умов технології вирощування. Доведено, що найбільшу врожайність в умовах Правобережного Лісостепу України забезпечують сорти Стимул та Пульс, при загальній врожайності 45,4 і 44,4 т/га та товарності коренеплодів 89 і 87 % відповідно. Наголошено, що використання для передпосівного замочування насіння регуляторів росту рослин Регоплант та Емістим С забезпечувало підвищення врожайності відносно контролю на 3,4 та 3,1 т/га, або 7,2 та 6,6 % відповідно, а оптимальним строком сівби насіння пастернаку посівного є І декада квітня, який забезпечує отримання найвищих врожайності - 50,3 т/га та товарності - 90 %. Отримано високу урожайність (49,8 - 53,0 т/га) за стрічкового способу сівби за схеми розміщення (50 + 20) х 8 см та за сівби на грядах (70 + 10 + 10) х 8 см із густотою рослин 357 та 417 тис. шт./га відповідно. Проведено дослідження, узагальнення їх результатів, що дозволило рекомендувати виробництву модель технології вирощування пастернаку посівного в умовах Правобережного Лісостепу України на дерново-середньоопідзоленому грубопилуватому легкосуглинковому ґрунті, яка забезпечує формування врожайності на рівні 44,4-53,3 т/га і товарності коренеплодів 85 - 93 % із високими економічними показниками.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.38-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439207 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського