Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=П491.16$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Лі Хао 
Багаторічна динаміка популяцій і прогноз масового розмноження бавовникової совки в провінції Шеньсі Китайської Народної Республіки : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.09 / Лі Хао; Харк. держ. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. - Х., 2000. - 18 c. - укp.

Проаналізовано динаміку популяцій бавовникової совки з урахуванням космічних факторів у їх взаємозв'язку та взаємодії, а також метод багаторічного прогнозу масових розмножень бавовникової совки на основі теорії циклічності динаміки популяції та теорії "сірої системи". Повторюваність і синхронність популяційних циклів бавовникової совки, їх зв'язок і взаємодія з різними змінами сонячної активності (СА) як одного із синхронізаторів та глобальних середовищеутворюючих факторів дають змогу використовувати СА як критерій прогнозу масових розмножень бавовникової совки, який грунтується на міжсистемному методі. Розроблено алгоритм багаторічного якісного прогнозу масових розмножень бавовникової совки на прикладі провінції Шеньсі (КНР) із справджуваністю 85,7 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.163.06(5КИТО),022 + П468.679 Heliothis armigera

Шифр НБУВ: РА309326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кабанець В. В. 
Основні шкідники конопель посівних та контроль їх чисельності в східному Поліссі України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 16.00.10 / В. В. Кабанець; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2015. - 23 c. - укp.

Встановлено структуру ентомокомплексу агробіоценозу конопель посівних і визначено трофічну спеціалізацію комах. Уточнено видовий склад домінуючих найбільш шкідливих комах-фітофагів на конопляному полі, досліджено особливості їх біології та динаміки чисельності за умов інтенсивної технології вирощування. Оцінено стійкість сучасних біотипів конопель посівних проти пошкоджень домінуючими шкідниками. Встановлено ефективність сучасних інсектицидів за допосівної обробки насіння та обприскування посівів культури. Відзначено, що застосування препарату круїзер 350 35 FS т. к. с. (тіаметоксам, 350 г/л) для обробки насіння у дозі 2,0 л/т було найбільш екологічно орієнтованим і забезпечувало надійний та тривалий контроль чисельності конопляної блішки на рівні, що не перевищував ЕПШ. Визначено економічну ефективність різних способів і схем застосування інсектицидів проти шкідників конопель посівних.


Індекс рубрикатора НБУВ: П468.6 + П491.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418677 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського