Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=П60-455.47$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Гребенюк Н. В. 
Оцінка основних елементів ресурсозберігаючої технології відгодівлі бугайців молочних порід : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / Н. В. Гребенюк; Миколаїв. нац. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2015. - 20 c. - укp.

Оцінено основні елементи ресурсозберігальної технології відгодівлі бугайців голштинської, української чорно-рябої та української червоно-рябої молочних порід за умов ферми. Встановлено, що безприв'язне утримання за комфортних умов забезпечує потреби тварин, що характеризується високою живою масою бугайців у різні періоди відгодівлі. Доведено, що застосування такого ресурсозберігального елементу, як скорочення сировинних запасів (годівля молодняку залишками загальнозмішаного раціону корів) не знижує інтенсивності росту. Зазначено, що за весь період відгодівлі середньодобовий приріст бугайців різних порід дослідних груп становив 995,0 - 1 016,2 г, а контрольних - 970,3 - 1 033,8 г. Бугайці голштинської та української червоно-рябої молочної порід дослідних груп переважали за живою масою ровесників контрольних груп. Вони відрізнялися вищою живою масою за реалізації у віці 13-ти місяців, яка становила 443,3 кг і 434,3 кг відповідно. Показано, що за більшістю показників оцінювання м'ясної продуктивності після забою бугайців значних переваг між групами не встановлено. Забійний вихід у бугайців досліджуваних порід контрольної та дослідної груп, відповідно, становив 54,7 - 56,7 % і 55,4 - 56,9 %. Доведено ефективність використання залишків загальнозмішаного раціону лактуючих корів з додаванням концентратів для відгодівлі молодняку спеціалізованих молочних порід, що сприяє їх високій м'ясній продуктивності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-455.47 + П60-65

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Паска М. З. 
Стан системи еритрону у бугайців на відгодівлі волинської м'ясної породи залежно від типів вищої нервової діяльності / М. З. Паска, Д. Ф. Гуфрій, М. Г. Личук // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 3/4. - С. 26-32. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Наведено результати дослідження системи еритрону у бугайців на відгодівлі волинської м'ясної породи залежно від типів вищої нервової діяльності. Встановлено, що молодняк волинської м'ясної породи відрізняється за гематологічними показниками крові (еритроцити, гемоглобін, вміст гемоглобіну в еритроциті, середній об'єм еритроцита) віком та осмотичною резистентністю еритроцитів, залежно від типу нервової діяльності. Оптимальними були показники гемопоезу, віку та кислотної резистентності еритроцитів у бугайців сильного врівноваженого інертного типу, що вказує на інтенсивний перебіг процесів обміну речовин. Наступні дослідження будуть спрямовані на вивчення інтенсивності перебігу процесів обмінну речовин та формування м'ясної продуктивності тварин залежно від типів вищої нервової діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273 + П60-455.47

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Антонюк Т. А. 
Вирощування бугайців на м'ясо за обмеженого використання незбираного молока : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / Т. А. Антонюк; Нац. аграр. ун-т. - К., 2007. - 18 c. - укp.

Установлено, що використання замінників незбираного молока (ЗНМ) і гранульованих концентрованих кормів у порівнянні з молоком незбираним і розсипаними корбікормами сприяє кращому на 4,3 - 17,4 % розвитку стінки рубця і на 5,9 - 41,7 % - розмірів його папіл, а також формуванню тварин відносно високорослого вузькотілого (лептосомного) типу будови тіла, що характеризуються кращим співвідношенням м'язової тканини до кісткової. Рекомендовано під час вирощування бугайців на м'ясо з 21-денного віку використовувати замість 70 % молока незбираного ЗНМ з гранульованими комбікормами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-455.473

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Півторак Я. І. 
Ефективні джерела поживних речовин в раціонах бугайців при різних типах відгодівлі / Я. І. Півторак // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2002. - № 5-6. - С. 60-62. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено результати досліджень, проведених на тваринах в різні періоди відгодівлі, з використанням високобілкових кормових сумішок за умов західного регіону України. Запропоновано вирішення проблеми протеїнового забезпечення без використання концентрованих кормів на дорощуванні та заключній інтенсивній відгодівлі худоби.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-455.47

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського