Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=П684-451.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Камбур М. Д. 
Вплив тимогену на деякi показники неспецифiчної резистентностi в iндикiв / М. Д. Камбур, Є. М. Лiвощенко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2007. - № 4. - С. 112-114. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Висвiтлено вплив тимогену на вмiст загального бiлка та iмуноглобулiнiв у кровi iндикiв. Встановлено, що вмiст загального бiлка та iмуноглобулiнiв класу G у кровi iндикiв пiд впливом тимогену повторює динамiку даного показника в iндичат контрольної групи, й послiдовно зростає на 15-ту добу дослiдження в 1,42 - 1,46 рази у порiвнянні з контролем.


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Качан А. Д. 
Розробка біотехнологічних параметрів застосування імуномодулятора КАФІ для підвищення продуктивності індиків : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 03.00.20 / А. Д. Качан; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2000. - 18 c. - укp.

Розроблено біотехнологічні параметри застосування імуномодулятора КАФІ для вирощування ремонтних і використання дорослих індичок. Визначено вплив препарату КАФІ на гематологічні та імунобіологічні показники крові ремонтних і дорослих індичок, з'ясовано роль імуномодулятора у формуванні резистентності організму та продуктивності якостей індиченят, вирощуваних на ремонт. Проведено порівняльну характеристику несучості та відтворювальних якостей дорослих індичок, залежно від дози препарату. Проведено розрахунок економічної ефективності використання оптимальних рівнів імуномодулятора КАФІ для ремонтних і дорослих індиків. Розроблені й експериментально обгрунтовані біотехнологічні параметри застосування імуномодулюючого препарату КАФІ можна використовувати в індиківництві для покращання інтенсивності росту молодняка та збереженості поголів'я індиків, підвищення репродуктивних якостей індичок, їх несучості та рівня рентабельності виробництва продуції індиківництва, а також поліпшення інкубаційних якостей яєць. Найбільш ефективною дозою використання імуномодулятора КАФІ є 0,15 мл препарату на 1 кг живої маси ремонтного молодняка віком 5 - 10 днів і дорослих індичок за 2 - 4 тижні до яйцекладки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-451.29 імуномодулятори

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311025 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Харів І. І. 
Білоксинтезувальна функція печінки в інтактних індиків на тлі дії бровітакокциду і плодів розторопші плямистої / І. І. Харів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 3/4. - С. 258-262. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень із вивчення впливу бровітакокциду і розмелених плодів розторопші плямистої на білоксинтезувальну функцію печінки інтактних індиків. У результаті досліджень встановлено, що бровітакокцид в терапевтичній дозі 2 г/кг корму під час задавання інтактним індикам 5 діб поспіль пригнічує білоксинтезувальну функцію печінки. За 5 діб після припинення задавання препарату синтез альбумінів у гепатоцитах посилився, але повністю не відновився. Під час згодовування індикам плодів розторопші плямистої у терапевтичній дозі - 2 г/кг корму 5 діб поспіль білоксинтезувальна функція печінки посилюється, в основному, за рахунок активаціїї синтезу альбумінів і частково глобулінів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-451.2 + П684-273.906

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Харів І. І. 
Активність амінотрансфераз, фосфатаз і фосфорилаз на тлі дії бровітакокциду і плодів розторопші плямистої у інтактних індиків / І. І. Харів // Біологія тварин. - 2012. - 14, № 1. - С. 212-217. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень із вивчення впливу бровітакокциду і порошку плодів розторопші плямистої на активність ферментів у сироватці крові інтактних індиків. Встановлено, що бровітакокцид у терапевтичній дозі в інтактних індиків не проявляє гепатотоксичної дії, на що вказує нормальна активність у сироватці крові індикаторних для печінки ферментів (АсАТ і АлАТ). Порошок плодів розторопші плямистої, завдяки широкого набору і високої концентрації мікроелементів і вітамінів, активує процеси метаболізму в організмі інтактних індиків внаслідок чого у сироватці крові підвищується активність амінотрансфераз (АсАТ і АлАТ), фосфатаз (лужної фосфатази і каталази) та фосфорилаз (ЛДГ і ГГТ).


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-273 + П684-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського