Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П873.623.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Дахно І. С. 
Вплив вермітану та L-аргініну на імунобіологічні показники крові корів при фасціольозно-дикроцеліозній інвазії / І. С. Дахно // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту. - 2000. - № 2. - С. 26-28. - укp.

Встановлено, що комплексне застосування вермітану і L-аргініну забезпечує 100 % ефективність у разі фасціольозно-дикроцеліозної інвазії та активізує у тварин клітинний і гуморальний імунітет.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.623.1-911-7,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коваленко Л. М. 
Епізоотологія дикроцеліозу жуйних тварин в Північно-східній частині України, заходи боротьби та профілактики : Автореф. дис... канд. вет. наук : 03.00.18 / Л. М. Коваленко; УААН. Ін-т експерим. і клініч. ветеринар. медицини. - Х., 2001. - 18 c. - укp.

Доведено, що розповсюдження дикроцеліозу жуйних тварин у північно-східній частині України залежить від природно-кліматичних зон. Ураження великої рогатої худоби гельмінтозом інтенсивніше відбувається на пасовищах, де переважають основні біотипи проміжних живителів - сухопутних молюсків та додаткових - мурашок. Розповсюдження та ураження личинковими стадіями дикроцелій залежить від відстані мурашників до основних біотипів молюсків, температурних коливань зовнішнього середовища, пори року та загальної ураженості тварин дикроцеліями. З'ясовано, що застосування вермітану для лікування хворих на дикроцеліоз тварин у формі 20 %-го грануляту у дозі 15 мг/кг по ДР індивідуально у вигляді суспензії забезпечує 100 % ефективність, а груповим методом разом з кормом - 96,8 %. Встановлено, що вермітан у дозі 15 мг на кг по ДР має виражену антигельмінтну дію; до 45 діб після дегельмінтизації відзначено суттєві зміни морфологічного складу крові. Застосування 5 %-х гранул метальдегіду має ефективну дію на наземних молюсків, а 2 %-а суспензія АСД-Ф 3 обмежує доступ тварин до уражених мурашників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.623.1-911(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313701 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Білопольська Т. П. 
Дикроцеліоз великої рогатої худоби в умовах Півдня України (поширення, діагностика, лікування) : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.11 / Т. П. Білопольська; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2012. - 21 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.623.1-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390721 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Сорока Н. М. 
Дикроцеліоз великої рогатої худоби : монографія / Н. М. Сорока, Т. П. Білопольська, І. Ю. Пашкевич. - Київ : Компринт, 2015. - 114 c. - Бібліогр.: с. 87-111 - укp.

Вивчено епізоотичні особливості та біологію збудника дикроцеліозу великої рогатої худоби за умов півдня України. Визначено екстенсивність та інтенсивність інвазії тварин. З'ясовано ступінь ураження тварин збудником дикроцеліозу. Досліджено характер функціональних і структурних змін в організмі тварин за дикроцеліозної інвазії. Показано, що клінічні вияви дикроцеліозу суттєво залежать від інтенсивності інвазії та важкості хвороби. Гістологічними дослідженнями виявлено структурно-функціональні зміни у печінці, лімфатичних вузлах, селезінці, нирках.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.623.1-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА798216 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського