Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Р35 с13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Питання експериментальної та клінічної медицини : зб. ст. Вип. 13, т. 1 / ред.: В. Я. Уманський; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. - Донецьк, 2009. - 326 с. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.9 + Р35 с13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72559 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Пурышева В. Ю. 
Влияние препарата кордовой крови на морфофункциональные свойства кожи крыс в культуре IBin vitroD / В. Ю. Пурышева, О. В. Кудокоцева, В. В. Волина, Л. В. Сокол // Пробл. криобиологии. - 2008. - 18, № 4. - С. 538-540. - Библиогр.: 4 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р35 с13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Гільчук Ю. М. 
Ефекти, обумовлені введенням у клітини ссавців трансгена аполіпопротеїну А-1 людини : автореф. дис... канд. біол. наук / Ю. М. Гільчук; НАН України. Ін-т молекуляр. біології та генетики. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Сконструйовано серію рекомбінатних плазмід, які містять геномний варіант гена аполіпопротеїну A-1(АРОA1) людини під регуляцією промоторів hCMV-IE, hCMV-IA і CAG. За результатами дослідження пулів стабільно трансфікованих клітин CHO-K1 показано, що промотори hCMV-IA та CAG забезпечують вищий рівень експресії АРОA1 людини у порівнянні з hCMV-IE. Виявлено, що трансген, введений в організм піддослідних тварин ін'єкцією у паренхіму печінки у складі комплексів плазміди з поліетиленіміном (ПЕІ), потрапляє, крім печінки, до інших органів, також зберігається у клітинах печінки щурів і кролів щонайменше 25 і 85 діб відповідно. Установлено, що введення гена АРОA1 людини під контролем hCMV-IE, у складі комплексів з ПЕІ у печінку кролів, призводить до нагромадження АРОA1 людини у крові тварин і зниження рівня атеросклеротичного пошкодження тканин досліджених органів і вмісту тотального холестерину у крові у порівнянні з контрольною групою кролів під час утримання тварин за холестеринової дієти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р35 с13

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358169 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Новикова С. М. 
Роль аполіпопротеїну IBED у розвитку неврологічної патології: (огляд л-ри) / С. М. Новикова, А. В. Муравський // Журн. Акад. мед. наук України. - 2009. - 15, № 3. - С. 476-487. - Бібліогр.: 69 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р35 с13 + Р64-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14793 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Яргин С. В. 
Стволовые клетки и клеточная терапия: на пути к доказательной медицине / С. В. Яргин // Укр. мед. часоп. - 2010. - № 3. - С. 108-110. - Библиогр.: с. 109 - рус.

Стволовые клетки и клеточная терапия в последние годы стали одной из самых популярных тем. Очевидно, не все опубликованные положения, а также применяемые на практике методы, обоснованы в соответствии с принципами доказательной медицины. В литературе наблюдается противоречие: в текстах рекламного характера речь идет о внедрении стволовых клеток в ткани, замещении поврежденных клеток, омоложении и т.п., а в некоторых научных статьях подчас сомнительный эффект объясняют паракринными или иммуномодулирующими механизмами, секрецией цитокинов и факторов роста. Однако если введение клеточных суспензий на самом деле эффективно, то более выраженного паракринного эффекта следовало бы ожидать от дифференцированных клеток с требуемыми характеристиками секреторной активности, а не от стволовых клеток с их минимальным уровнем дифференцировки и специализации. При решении вопроса о регистрации новых методов лечения предлагается учитывать опыт некоторых стран, где в последнее время были введены ограничения на практическое использование методов клеточной терапии, эффективность которых не доказана.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р353.14 + Р35 с13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Топорова О. К. 
Плазмідний вектор для доставки гена препроінсуліну людини в клітини ссавців / О. К. Топорова, С. Д. Кириленко, Д. М. Іродов, В. А. Кордюм // Біополімери і клітина. - 2007. - 23, № 2. - С. 100-107. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*443.1 + Р35 с13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Дєльцова О. І. 
Використання жирових стовбурових клітин як альтернативного джерела в регенеративній медицині / О. І. Дєльцова, Ю. Б. Чайковський, С. Б. Геращенко // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 3. - С. 9-12. - Бібліогр.: 70 назв. - укp.

Висвітлено результати сучасних досліджень стовбурових клітин (СК) жирової тканини як мультипотентних СК. Наведено дані про використання жирових СК для відновлення епітеліальної, хрящової, кісткової, м'язової та нервової тканин, гепато- та інсуліноцитів в експерименті та клініці. Розглянуто потенційні можливості жирових СК для регенерації пошкоджених та ішемізованих тканин серця, підшлункової залози, спинного мозку та периферійних нервів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р35 с13 + Р353.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Стойка Р. С. 
Перспективи створення наноносіїв для доставки генетичного матеріалу в клітини : (за матеріалами наук. доп. на засід. Президії НАН України 31 січ. 2018 р.) / Р. С. Стойка // Вісн. НАН України. - 2018. - № 3. - С. 19-32. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Наведено найвагоміші результати багаторічних експериментальних досліджень, проведених науковцями Інституту біології клітини НАН України у співпраці з іншими академічними установами, з розроблення та вивчення нанорозмірних носіїв для ефективної доставки нуклеїнових кислот у клітини живих організмів. Отримані результати є важливими для подальшого розвитку генної інженерії та генної терапії і дають змогу розширити сферу застосування їх досягнень у біотехнології та медичній практиці. Наголошено на необхідності подальшого розроблення і глибшого вивчення нових нанорозмірних матеріалів для скерованої доставки як ліків, так і генетичних матеріалів до клітин-мішеней в органах і тканинах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.с03 + Р35 с13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20611 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського