Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Р418.120.40-52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Якименко О. О. 
Вплив комплексної терапії з включенням кальцеміну на клініко-лабораторні показники у хворих остеоартрозом / О. О. Якименко, В. В. Дець, О. А. Грабовська // Ортопедия, травматология и протезирование. - 2003. - № 2. - С. 78-80. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Изучена эффективность использования комплексной терапии с включением кальцемина у 29-ти больных остеоартрозом без признаков реактивного синовита. Установлено, что кальцемин повышает эффективность терапии у пациентов различных возрастных групп с разными стадиями заболевания и степенью функциональной недостаточности суставов за счет воздействия на суставной и болевой компоненты клинической симптоматики заболевания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.120.40-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дзяк Г. В. 
Мелоксикам у лікуванні хворих на ревматоїдний артрит і остеоартроз / Г. В. Дзяк, Т. А. Симонова, М. Г. Гетьман, Л. С. Пряжнікова, А. М. Лук'яненко, І. В. Цибульська // Укр. неврол. журн. - 2008. - № 3. - С. 88-91. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета - вивчення ефективності та безпечності застосування мелоксикаму у комплексному лікуванні хворих на ревматоїдний артрит (РА) та остеоартроз (ОА). У дослідженні взяли участь 18 пацієнтів з РА та 22 - з ОА. Верифікацію діагнозу проведено відповідно до критеріїв Американської ревматологічної асоціації. Як базисну терапію хворі на РА одержували метотрексат у дозі 7,5 мг на тиждень і Делагіл у дозі 250 мг на добу. В перші 3 дні призначали ін'єкційну форму мелоксикаму - 15 мг/1,5 мл на добу внутрішньом'язово, потім упродовж 11 днів - перорально по 15 мг 1 раз на добу. Клініко-лабораторні дослідження проведено перед початком лікування та після нього. Ефективність лікування оцінено лікарем і пацієнтом за 4-бальною шкалою: 0 - ефект відсутній, 1 - незначний, 2 - помірний, 3 - виражений. Одержані результати підтвердили високу ефективність і добру переносність мелоксикаму. Застосування цього препарату для лікування РА та ОА сприяє зменшенню вираженості больового синдрому, поліпшенню функціонального стану опорно-рухового апарату. У хворих на ОА з помірно вираженими явищами синовіту зафіксовано виражений знеболювальний і протизапальний ефект препарату. Мелоксикам можна рекомендувати для широкого використання в ревматологічній практиці як селективний інгібітор циклооксигенази-2.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.120.161-52 + Р418.120.40-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Безугла Н. П. 
Клініко-фармакологічне обгрунтування застосування нового ненаркотичного анальгетика анальбену для лікування ревматоїдного артриту та деформуючого остеоартрозу : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.28 / Н. П. Безугла; АМН України. Ін-т фармакології та токсикології. - К., 2002. - 22 c. - укp.

Уперше проведено клінічне вивчення основних фармакодинамічних ефектів анальбену у хворих на ревматоїдний артрит та деформівний остеоартроз. Встановлено відсутність інгібуючого впливу анальбену на метаболізм суглобового хряща, що вигідно відрізняє його від більшості існуючих нестероїдних протизапальних препаратів і дозволяє його застосування під час лікування запального суглобового синдрому будь-якої етіології. Вивчено мембранотропні властивості анальбену. Висока спорідненість анальбену з модельними мембранами - ліпосомами дає змогу припустити здатність анальбену проникати та накопичуватися в осередках запалення. Удосконалено методики щодо кількісного визначення анальбену у сироватці крові методом рідинної хроматографії. Проаналізовано вплив дози анальбену, що вводиться, на фармакокінетичні параметри: залежність фармакокінетичних параметрів від дози носить нелінійний характер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.180.11-52 + Р418.120.40-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Яременко О. Б. 
Раціональний підхід у виборі нестероїдних протизапальних препаратів для лікування хворих на остеоартроз / О. Б. Яременко, Д. Л. Федьков // Сімейна медицина. - 2014. - № 6. - С. 67-72. - Бібліогр.: 38 назв. - укp.

Висвітлено основні сучасні підходи до медикаментозної терапії остеоартрозу. Відзначено актуальність проблеми недостатньої корекції запалення та болю у хворих на остеоартроз та можливості оптимізації симптоматичної терапії шляхом раціонального підходу до призначення нестероїдних протизапальних препаратів з урахуванням шлунково-кишкового, серцево-судинного ризиків та впливу на хрящ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.120.40-52 + Р458.280.40-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського