Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=С5*333.115 я43$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Інноваційний розвиток суспільства за умов крос-культурних взаємодій : матеріали третьої міжнар. конф. для студ., асп., науковців, 2010 р., Суми. Т. 2, секція № 3. Менеджмент суспільного розвитку: діапазон потенціалу змін / ред.: М. В. Жук; Сум. обл. ін-т післядиплом. пед. освіти. - Суми, 2010. - 368 c. - укp. - рус.

Досліджено теоретичні основи взаємодії державних фінансів та організацій громадянського суспільства у процесі інституційних змін. Визначено етнокультурну лексику у процесі розвитку освітнього простору. Розкрито нові виклики сучасній освіті та необхідність адекватних освітніх стратегій. Висвітлено проблеми розвитку математичної освіти в контексті інноваційних статегій. Розглянуто освіту з позицій партнерства та можливостей технологічної бази ХХІ ст. Висвітлено проблеми формування інноваційної культури студентів сучасного університету.

Исследованы теоретические основы взаимодействия государственных финансов и организаций гражданского общества в процессе институционных изменений. Рассмотрена етнокультурная лексика в процессе развития образовательного пространства. Раскрыты новые вызовы современному образованию и необходимость адекватных образовательных стратегий. Освещены проблемы развития математического образования в контексте инновационных стратегий. Рассмотрено образование с позиций партнерства и возможностей технологической базы ХХІ в. Исследованы проблемы формирования инновационной культуры студентов современного университета.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР) + Ч30 я431 + С5*333.115 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: В352414/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Міжнародна науково-практична конференція "Соціальні комунікації: теорія і практика сучасної науки", 11-12 листопада 2022 р., м. Київ, Україна / Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського. - Львів : Liha-Pres, 2022. - 87 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Представлено матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, в яких наведено тези доповідей її учасників за темаим: історія, теорія та закономірності розвитку комунікаційної системи суспільства, соціокомунікативні технології в інформаційному суспільстві, соціальні мережі: актори і процеси, медіакомунікації в сучасному світі, професіологічні аспекти підготовки кадрів для сфери соціальних комунікацій, міжкультурна комунікація в різних інституційних і повсякденних контекстах, медіалінгвістика, теорія та історія видавничої справи та редагування.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676*333.41 я431(0) + С5*333.115 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866483 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

II Міжнародна науково-практична конференція "Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційного діалогу: стратегії розвитку", 25 - 26 листопада 2022 року, м. Одеса, Україна. Ч. 2 / Одеський національний морський університет, Полонійна Академія в Ченстохові, Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Одеська національна наукова бібліотека, Одеська регіональна організація спілки журналістів України. - Львів : Liha-Pres, 2022. - 347 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто комунікативно-мовленнєві норми у сфері соціально-ділової комунікації. Описано лінгвальні та соціокультурні особливості впливу сучасного американського варіанту англійської мови у британському дискурсі мас-медіа. Увагу приділено міжкультурній комунікації в умовах вимушеної міграції, акцентовано на викликах сьогодення. Розглянуто англійські й українські фразеологізми з топонімічним компонентом в аспекті міжкультурної комунікації; англійську мову як мову міжнародної комунікації; діалог як інструмент врегулювання конфліктів у соціокультурній комунікації в освітньому середовищі; комунікативно-прагматичні функції сурядних словосполучень у контексті міжкультурного спілкування. Акцентовано на мовній картині світу як віддзеркаленні свідомості в міжкультурній комунікації. Обґрунтовано важливість культурних цінностей в діловій комунікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.115 я431(0) + С5*333.4 я431(0) + С5*681 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359580/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

II Міжнародна науково-практична конференція "Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційного діалогу: стратегії розвитку", 25 - 26 листопада 2022 року, м. Одеса, Україна. Ч. 3 / Одеський національний морський університет, Полонійна Академія в Ченстохові, Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Одеська національна наукова бібліотека, Одеська регіональна організація спілки журналістів України. - Львів : Liha-Pres, 2022. - 363 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Досліджено проблеми мовної міжкультурної комунікації. Визначено вплив інформаційних технологій на процес навчання студентів. Розглянуто міжкультурну медіацію як проблему перекладу; професійну англомовну комунікативну компетентність як невід'ємну складову ефективної міжкультурної взаємодії студентів ЗВО у процесі фахової підготовки. Наведено загальну характеристику комунікативної компетенції у немовних ВНЗ. Описано структурні особливості фразеологізмів в англійській і українській мовах. Досліджено явище лексичного запозичення з англійської та італійської мов у контексті взаємодії культур. Розглягуто комунікацію як соціокультурний феномен. Висвітлено проблематику перекладу каламбурів у комедійних фільмах на прикладі трилогії фільмів "Назад у майбутнє". Розкрито роль антропологічної культури в процесі комунікації. Визначено також роль перекладача в міжкультурній комунікації у час війни. Увагу приділено міжнародній професійній комунікації інженерів у діалозі професійних і полілозі національних культур. Розглянуто білінгвізм як тенденцію мовного розвитку української спільноти та вагому компоненту професійної компетентності фахівців у сфері документно-інформаційної діяльності тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.115 я431(0) + С5*333.4 я431(0) + С5*681 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359580/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського