Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=С5*333.452$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Костенко Н.  
Метаморфози новин: від довільного знання до політичного факту / Н. Костенко // Соціол.: теорія, методи, маркетинг. - 2005. - № 3. - С. 80-93. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.452.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16127 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Піронкова О. Ф. 
Соціокультурна гетерогенність новин в національному медіа просторі : Автореф. дис... канд. соціол. наук : 22.00.04 / О. Ф. Піронкова; НАН України. Ін-т соціол. - К., 2003. - 15 c. - укp.

Проведено дослідження змісту і структури новин у пресі та на телебаченні України за трьома рівнями: загальнометодологічним, методично-операціональним, а також емпіричним, на якому теоретичні установки й обгрунтовані методичні підходи було реалізовано в процедурах збору, обробки й інтерпретації первинної соціологічної інформації. Виявлено механізми трансформації подій у повідомлення. Розглянуто тенденції гомогенізації змісту повідомлень під впливом комерціалізації й деполітизації новин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676 + С5*333.452.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325952 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нестеренко О. А. 
Контент-аналіз мультимедійних проектів новинного Інтернет-ресурсу "Новое время" / О. А. Нестеренко // Держава та регіони. Сер. Соц. комунікації. - 2018. - № 1. - С. 140-145. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Охарактеризовано науково-теоретичні засади дослідження онлайн-сторителінгу як нового формату Інтернет-журналістики. Зосереджено увагу на засобах візуального й аудіовізуального контенту в лонгридах і лендингридах. Поняття "лендингрид" витлумачено як новий технологічно модифікований медіа-текст, що постав унаслідок синтезу двох мультимедійних форматів і лонгриду й лендингу. Проаналізовано явище синтезованих мультимедійних проектів, описано потенціал інноваційного синкретичного формату представлення інформації. За допомогою методу контент-аналізу вивчено структурні елементи мультимедійних історій, представлених на Інтернет-ресурсі "Новое Время". Зазначено, що мультимедійний сторителінг цілком задовольняє потреби аудиторії, оскільки подає інформаційний продукт в онлайн-режимі за допомогою різних технологічних каналів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62с51 + С5*333.452.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/соц.комун. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Соціологія   
4.

Гончаренко Ю. В. 
Дослідження інформаційної прозорості як економічної категорії з метою оптимізації її рівня / Ю. В. Гончаренко // Актуал. проблеми економіки. - 2019. - № 11. - С. 34-42. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Висвітлено та проаналізовано різні підходи до поняття інформаційної прозорості. Аналіз існуючих досліджень і публікацій показав, що інформаційну прозорість розглядають як категорію, що характеризує інформацію з точки зору її доступності, видимості, можливості поширення, інформативності, безпечності, цінності для користувача. Оптимальний рівень прозорості визначається в процесі взаємодії між суб'єктами чи об'єктами, які накладають власні обмеження щодо її значення. Серед науковців є і підходи, в яких прозорість розглядають як спосіб регулювання, складову публічного управління, якість та ефективність якого залежить саме від прозорості інформації. Теоретично обгрунтовано значимість розкриття інформації для підвищення якості й ефективності корпоративного управління. Запропоновано власне визначення інформаційної прозорості, встановлено критерії її оптимального рівня. Визначено напрямки та необхідні інструменти розвитку прозорості в системі вищої освіти, обгрунтовано вплив прозорості інформації на забезпечення якості вищої освіти й освітньої діяльності закладу освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.452 + У9(4УКР)497 + У010.451 + У010.242.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського