Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=С5 г-2.29$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Иванов В. Ф. 
Франкфуртская школа и ее вклад в исследования социальной коммуникации / В. Ф. Иванов // Держава та регіони. Сер. Соц. комунікації. - 2013. - Вип. 1. - С. 9-14. - Библиогр.: 20 назв. - рус.

Освещены взгляды представителей Франкфуртской школы на проблемы социальной коммуникации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4НІМ)6-666.1 + С5 г-2.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/соц.комун. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Козакевич І. О. 
Франкфуртська школа критичної теорії та її вплив на розвиток світової політико-філософської думки : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.01 / І. О. Козакевич; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Проаналізовано вплив критичної теорії та діяльності представників Франкфуртської школи на розвиток світової політико-філософської думки та формування ціннісної основи сучасного суспільства. Доведено, що історико-політологічний екскурс у теоретичні основи та практики Франкфуртської школи може слугувати своєрідним дискусійним майданчиком для обговорення минулого, сьогодення і майбутнього західного суспільства, його історії та соціально-політичних змін, які відбуваються вже в наш час, в тому числі й в умовах суспільства, що демократизується. Здійснено політологічний аналіз критичної філософії у контексті перегляду цінностей, орієнтирів, традицій, норм політичного життя суспільств XX і XXI ст. Узагальнено напрацювання Франкфуртської школи щодо сумісності політики і моралі в умовах затяжної суспільно-політичної кризи, війни, наростання протестних настроїв. Поглиблено політологічні підходи до ідеї критичної теорії. Стверджується, що у працях представників Франкфуртської школи найчастіше критична опозиція урівноважувалась усвідомленням багатогранності феномену влади, розширенням його змісту - від виключно влади держави до влади науки, інтелекту, поезії, музики, релігії, сім’ї тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(0)6 + С5 г-2.29 + Ю3(4НІМ)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434908 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського