Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=Т4 я2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Археологічне музейництво : енцикл. довід. / уклад.: Д. В. Кепін; Центр пам'яткознавства НАН України і УТОПІК. - К., 2010. - 268 c. - укp.

Довідник є першим виданням енциклопедичного характеру, що відображає питання теорії, історії та практики пам'яткоохоронної та музейної діяльності в контексті збереження пам'яток первісної археології. Вміщено статті про науки, пов'язані зі збереженням та використанням пам'яток первісності, зокрема, музеєзнавство, археологію, антропологію, етнологію, теологію, палеонтологію тощо. Наведено характеристику музеєфікованих пам'яток і "експериментальних поселень" кам'яної доби та епохи енеоліту-бронзи у країнах світу. Подано відомості про вчених, які зробили вагомий внесок у музеєфікацію пам'яток первісної культури та організацію відповідних експозицій. Бібліографія під загальною назвою "Експозиційне відображення історії культури первісного суспільства засобами музейної експозиції" містить матеріали, які стосуються історії музеє- та пам'яткознавчої думки в контексті збереження та експонування пам'яток археології, а також музеєфікації, у тому числі консервації пам'яток первісної культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т4 я20 + Ч774(0)76:Т4 я2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА734231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Локайчук С. М. 
Терміни-словосполучення в сучасній українській археологічній науці / С. М. Локайчук // Наук. вісн. Волин. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2011. - № 1. - С. 71-76. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано особливості термінів-словосполучень, які функціонують у сучасній українській археологічній науці як самостійні термінологічні одиниці. Описано чинники, що впливають на стійкість аналітичних термінів. Виділено найбільш типові структурно-семантичні моделі, за якими утворено складені найменування, та систематизовано їх за ступенем семантичного стягнення лексем.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-34:Т4 + Т4 я2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського