Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=У052.9(4УКР)829.0-149.3-15$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Пономарьова Н. А. 
Міжнародні стандарти фінансової звітності та міжнародні стандарти аудиту : навч. посіб. / Н. А. Пономарьова. - Хмельниц. : ХНУ, 2008. - 211 c. - Бібліогр.: с. 208-209. - укp.

Розкито принципи та методи ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності та здійснення аудиту за міжнародними стандартами. Висвітлено способи та методи оцінки активів і зобов'язань підприємства, взаємозв'язки між обліковим циклом і фінансовою звітністю, складові міжнародних стандартів аудиту й особливості їх практичного застосування. Увагу приділено питанням професійної етики та контролю якості аудиторських послуг.

Раскрыты принципы и методы ведения бухгалтерского учета, составления финансовой отчетности и осуществления аудита по международным стандартам. Освещены способы и методы оценки активов и обязательств предприятия, взаимосвязи между учетным циклом и финансовой отчетностью, слагаемые международных стандартов аудита и особенности их практического применения. Уделено внимание вопросам профессиональной этики и контроля качества аудиторских услуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(0)2 я7 + У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 я7 + У052.9(0)8 я7 + У052.9(4УКР)829.0-149.3-15 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА717929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ivakhnenkov S.  
Implementing the regulations and information technology considerations of the Sarbanes - Oxley act in Ukraine / S. Ivakhnenkov, J. Ch. Thibodeau // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Екон. науки. - 2008. - Т. 81. - С. 41-45. - Библиогр.: 6 назв. - англ.

Порушено важливі питання впровадження як загальних нормативів, так і аспектів, пов'язаних з інформаційними технологіями закону Сарбейнса - Окслі (США, 2002 р.). Серед інших вимог закон вимагає від аудиторів перевіряти ефективність систем внутрішнього контролю за складанням фінансової звітності своїх клієнтів під час кожного аудиту. Оскільки закон допоміг поліпшити надійність фінансової звітності у США, бізнес-середовище в Україні також може виграти від запровадження окремих його положень. Мета - допомогти українським і міжнародним компаніям, які розглядають можливість впровадження таких положень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15 + У052.9(7СПО)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Ек.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ковбич Т. М. 
Аудит звітності про фінансові результати: організація та методика : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Т. М. Ковбич; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. - К., 2009. - 22 c. - укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації з удосконалення методики аудиту звітності про фінансові результати, операцій з їх формування та розподілу. Запропоновано методику процесу аудиту в середовищі комп'ютерних інформаційних систем, що забезпечує використання системи методичних прийомів дослідження стану організації та ведення бухгалтерського обліку за умов автоматичної обробки даних та грунтується на тестуванні аудитором програмних продуктів, застосовуваних суб'єктами господарювання. Удосконалено теоретичні засади та підходи до організації аудиту звітності про фінансові результати, що забезпечують упорядкування: планування аудиту, розробки методики перевірок, узагальнення результатів і системи контролю якості та сприяють проведенню аудиту з викоким рівнем професійної впевненості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)80-149.3-15 + У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА367374 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Переймивовк Т. А. 
Аудит звіту підприємства про рух грошових коштів: теорія, методика, організація : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Т. А. Переймивовк; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. - К., 2010. - 21 c. - укp.

Запропоновано виділення рівнів об'єктів аудиту звіту про рух грошових коштів і вироблення переліку його завдань за обов'язкового й ініціативного аудиту на базі уточнення понять "грошові кошти", "грошовий обіг", "грошовий оборот" з урахуванням вимог щодо їх облікового відображення. Вдосконалено організаційне забезпечення технології здійснення аудиту звіту про рух грошових коштів шляхом уточнення послідовності дій аудитора з урахуванням положень МСА та вітчизняної практики здійснення аудиту. Розроблено модель методики обов'язкового аудиту звіту про рух гірошових коштів. Запропоновано програму ініціативного аудиту операцій з грошовими коштами й їх облікового, звітного відображення із розробленим пакетом робочих документів аудитора. Систематизовано показники економічного аналізу стану й ефективності використання грошових коштів підприємства. Розкрито перелік вимог щодо комп'ютерної програми для оптимізації аудиторської перевірки правильності здійснення та звітного відображення операцій з руху грошових коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372878 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Беренда Н. І. 
Вплив змін Податкового кодексу України на організацію аудиторських перевірок / Н. І. Беренда, Т. Ю. Редзюк // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2012. - № 45. - С. 185-190. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проаналізовано вплив зміни, що відбулися в фінансовому, податковому обліку та аудиті з прийняттям Податкового кодексу України. Головну увагу зосереджено на проблемах організації аудиторських перевірок на суб'єктах господарювання, тому що ринкові умови та сучасний стан економічного розвитку вимагають від українських підприємств, що виходять на світові ринки обов'язкової перевірки фінансової звітності як основного джерела інформації про фінансово-господарську діяльність та фінансовий стан підприємства незалежними аудиторськими компаніями. Висвітлено зміни, що відбулися в визначенні податку на прибуток, податку на додану вартість, податку з доходів фізичних осіб, податків для суб'єктів господарювання малого бізнесу та інших податків і зборів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15 + Х829(4УКР)2-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Болдуєва О.В. 
Заходи протидії корупції в аудиті фінансової звітності суб'єктів фондового ринку України / О.В. Болдуєва // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2011. - Вип. 5. - С. 15-20. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Визначено напрями вдосконалення незалежного аудиту в Україні за рахунок посилення державного та громадського контролю якості з метою недопущення проявів корупції. На основі вивчення та узагальнення вітчизняного й зарубіжного досвіду функціонування незалежного аудиту, а також протидії прояву корупції у цій сфері запропоновано заходи щодо посилення відповідальності аудиторів за несумлінне виконання своїх обов'язків як перед замовниками аудиту, так і перед третіми особами, користувачами фінансової звітності щодо якої здійснювався аудит.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Яцишин Н. З. 
Складання, аналіз та аудит фінансової звітності підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Н. З. Яцишин; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - К., 2012. - 20 c. - укp.

Проаналізовано методичні положення зі складання, аналізу та аудиту фінансової звітності підприємств, розроблено рекомендації з їх удосконалення. Розкрито місце та роль фінансової звітності в системі бухгалтерського обліку, уточнено сутність поняття "принцип бухгалтерського обліку", умотивовано застосування терміна "загальноприйняті фундаментальні судження". Розширено склад якісних характеристик корисності інформації, відображеної у фінансовій звітності, розвинуто сучасну парадигму фінансової звітності в Україні. Розглянуто методичні питання, що стосуються складання форм річної фінансової звітності вітчизняних підприємств. Запропоновано рекомендації з порядку формування Приміток до фінансової звітності, обгрунтовано необхідність поділу останніх на класифікаційні групи, розширення їх змістовного навантаження в частині облікової політики, інформації щодо фінансових інвестицій. Доповнено форму 2 "Звіт про фінансові результати" та сформовано методичні рекомендації з її заповнення. Проведено оцінку існуючих методів аналізу й аудиту фінансової звітності, запропоновано їх оновлені підходи. Обгрунтовано та сформовано аналітичну складову Приміток до річної фінансової звітності шляхом розробки розділу XVI "Загальний аналіз фінансового стану за основними показниками".


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 + У052.9(4УКР)829.0-149.3-15 + У053.9(4УКР)290-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394456 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Власюк Г. В. 
Особливості аудиторської перевірки фінансової звітності, складеної за міжнародними стандартами фінансової звітності / Г. В. Власюк // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 3. - С. 48-52. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто процес організації проведення аудиту фінансової звітності, складеної за міжнародними стандартами, методичні аспекти оцінювання аудиту суб'єкта. Запропоновано методику аудиту фінансової звітності, складеної згідно з методом ієрархій за МФЗО.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Лубенченко О. Е. 
Організація і методика перевірки аудитором фінансової звітності, представленої в іноземній валюті / О. Е. Лубенченко // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2016. - № 1. - С. 291-299. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто організацію та методику перевірки аудитором фінансових звітів, представлених за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ), в іноземній валюті. Побудовано схему організації бухгалтерського обліку та складання ФЗ за міжнародними стандартами, схему організації аудиту ФЗ або виконання завдання з погоджених процедур. Наведено якісні характеристики ФЗ, серед яких: доречність, достовірність, зіставлення, своєчасність, зрозумілість, безперервність діяльності. Досліджено суть поняття "гіперінфляція". Розроблено загальну стратегію аудиту ФЗ, що складена відповідно до МСФЗ. Розглянуто поняття "аудиторський ризик" та його компоненти, а саме: ризик суттєвого викривлення, ризик невиявлення. Розглянуто план аудиторської перевірки ФЗ, що складена відповідно до МСФЗ, тест оцінки аудиторських доказів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Чут М. 
Побудова системи контролю та звітності підприємства на основі центрів фінансової відповідальності / М. Чут // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2018. - № 3. - С. 164-170. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено сутність центрів фінансової відповідальності в системі управлінського обліку, визначено основні вимоги, принципи та етапи формування центрів фінансової відповідальності. Відповідно до критерію рівня повноважень проведено класифікацію центрів фінансової відповідальності. Особливу роль відведено місцю центрів фінансової відповідальності в бюджетному процесі. Облік за центрами відповідальності здійснюється шляхом нормування витрат, виконання бюджетів та контролю за відхиленнями. У кожному центрі відповідальності акумулюється облікова інформація в частині планування його діяльності, контролю й аналізу фактичних показників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 + У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Крівцова Т. О. 
Удосконалення аудиту зобов'язань підприємств / Т. О. Крівцова // Бізнес Інформ. - 2019. - № 6. - С. 201-209. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - розвиток теоретичних положень та розроблення методичних підходів і практичних рекомендацій, спрямованих на вдосконалення аудиту зобовіязань підприємств. Аналіз та дослідження науково-практичної літератури, а також стандартів, що регламентують здійснення аудиту фінансової звітності, дозволили обгрунтувати особливості формування методики аудиту зобов'язань підприємств. Висвітлено окремі складові методичного забезпечення та методики аудиту зобов'язань підприємства. Узагальнено етапи проведення аудиту, а також визначено аудиторські процедури, що є змістовними складовими плану аудиту зобов'язань підприємства. Cистематизовано здобутки стосовно особливостей формування методики аудиту зобов'язань підприємства на сучасному етапі розвитку аудиторської діяльності в Україні, зокрема підходи до визначення порядку проведення аудиту довгострокових зобовіязань підприємства та короткострокових зобов'язань підприємства. Окремо представлено алгоритм методики аудиту поточних зобов'язань підприємства. У результаті аналізу наукових праць, вітчизняного та міжнародного законодавства запропоновано вдосконалення комплексної методики аудиту зобов'язань підприємства, зміст якої полягає у проведенні узгоджених аудиторських процедур відповідно до перевірки таких тверджень по зобов'язаннях: існування, прав і обов'язків, настання, повноти відображення, оцінки та розподілу, точності, класифікації та зрозумілості. Практична реалізація результатів дослідження дозволить оптимізувати роботу аудиторів у ході здійснення аудиту фінансової звітності підприємства в цілому та зобов'язань зокрема. У зв'язку з цим подальші розробки має сенс зосередити на вивченні передового досвіду розвинутих країн світу та світових тенденцій у сфері здійснення аудиту зобов'язань підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Манько Н. Ф. 
Організаційні засади застосування професійного судження в аудиті : монографія / Н. Ф. Манько; Національна академія статистики, обліку та аудиту. - Вінниця : Рогальська І. О. , 2021. - 287 c. - Бібліогр.: с. 217-232 - укp.

Викладено теоретичні, організаційні та методичні аспекти забезпечення доказовості професійного судження в аудиті в частині обґрунтування форми аудиторської думки у звіті незалежного аудитора. Узагальнено теоретичні погляди вчених щодо застосування професійного судження в аудиті. Уточнено та доповнено методику виконання завдань з аудиту. Викладено та досліджено принципи, закономірності та методичні підходи до послідовності формування професійного судження у процесі аудиту. Основний акцент зроблено на комплексний підхід забезпечення доказовості професійного судження з метою досягнення конкретних цілей аудиту. Виконано конкретні розробки та пропозиції щодо організації та методики виконання завдання з аудиту, інформаційного забезпечення доказовості професійного судження, оцінки достатності зібраних аудиторських доказів обгрунтування думки аудитора, зменшення ризиків у процесі формування професійного судження.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА855075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Карпачова О. В. 
Застосування тестів контролю при аудиті фінансової звітності за МСФЗ / О. В. Карпачова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2022. - № 1/2. - С. 54-59. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження проведення тестів контролю під час аудиту МСФЗ звітності. Основними методами дослідження стали загальнонаукові підходи щодо визначення сутності, методи дедукції та індукції, порівняння, узагальнення. Надано визначення тестів контролю та внутрішнього контролю. Під час проведення дослідження сформульовано мету проведення тестів контролю. Виявлено види внутрішнього контролю та розглянуто методи проведення тестів контролю. Визначено етапи проведення тестів контролю. Обгрунтовано вимоги до оформлення робочої документації за результатами проведення тестів контролю. Практичне значення дослідження застосування тестів контролю під час проведення аудиту МСФЗ звітності полягає у встановленні сутності та актуальності проведення таких аудиторських процедур, а також у визначенні чітких етапів проведення тестів контролю.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-149.3-15 + У052.9(0)229.0-149.3-15 я86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аналізу, аудиту, звітності і оподаткування в умовах євроінтеграції : монографія / Й. Я. Даньків, В. О. Ганусич, Л. О. Гелей, О. Ю. Йолтуховська, Г. С. Кесарчук, О. В. Килин, Г. М. Колісник, В. В. Левкулич, Н. А. Свелеба, В. Є. Слюсаренко, Я. В. Шеверя, Г. Г. Штулер, Р. С. Шулла, М. В. Яцко; ред.: Г. М. Колісник; Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет". - Ужгород : УжНУ : Говерла, 2021. - 273 c. - укp.

Висвітлено сучасні проблеми обліку, аналізу, аудиту, звітності та оподаткування в умовах глобалізаційних та євроінтеграційних процесів в економіці, а також надано оцінку їх актуального стану та перспектив подальшого розвитку. Досліджено проблеми бухгалтерського обліку в умовах євроінтеграції. Окреслено обліково-аналітичне забезпечення управління інвестиційною діяльністю в умовах глобалізації економіки і процесів євроінтеграції. Визнано екологічний облік як функцію управління еколого-економічним розвитком. Систематизовано організацію облікового процесу. Викладено дослідження проблем удосконалення управлінського обліку, консалтингу, контролю і аудиту в умовах євроінтеграції. Розглянуто основні критерії вибору консалтингових підприємств при наданні облікових послуг. Охарактеризовано концептуальні підходи до організації системи обліку витрат, доходів та результатів як інструмент інформаційно-аналітичного забезпечення управління. Оцінено досвід німецько мовних країн і перспективи його застосування в Україні. Описано організацію контролю бізнес-процесів підприємств роздрібної торгівлі та стандартизацію ISO в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Акцентовано щодо впливу тристоронньої співпраці на розвиток судово-економічної експертизи та аудиту. Надано комплексну оцінку механізму зовнішньоекономічної діяльності підприємства та наведено особливості його державного регулювання в умовах євроінтеграції. Визначено проблеми фінансової звітності та її аналізу у процесі прийняття стратегічних управлінських рішень. Узагальнено розвиток інформаційної взаємодії користувачів фінансової звітності та регуляторів в Україні. Зроблено оцінку трудових ресурсів в контексті стратегічного вимірювання бізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-149.3-15 + У052.9(4УКР)829.0-149.3-15 + У9(4УКР)80

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861710 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського