Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (10)
Пошуковий запит: (<.>U=У50-554.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Огурцов А. П. 
Энергия и энергосбережение / А. П. Огурцов, В. В. Залищук; Днепродзерж. гос. техн. ун-т. - Д. : ГНПП "Систем. технологии", 2002. - 864 c. - Библиогр.: 126 назв. - рус.

Освещены вопросы обеспеченности энергоресурсами Украины и других стран на современном этапе и в перспективе. Проанализирована эффективность использования различных видов энергоресурсов в стране и за рубежом. Рассмотрены современные способы производства электроэнергии и пути их совершенствования. Значительное внимание уделено проблемам использования возобновляемых и нетрадиционных источников энергии в стране, энергосбережению в решении государственных и глобальных проблем обеспечения топливно-энергетическими ресурсами. Раскрыты организационные основы энергосбережения как инструмента реализации планов реальной экономии энергоресурсов, значение энергосбережения в стратегии решения экономических проблем Украины и мира, снижении техногенной нагрузки на окружающую среду.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-554.2 + У9(4УКР)0-554.2 + З1/7(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА635690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шуба О. А. 
Відновлювані джерела енергії "зеленої" економіки - сучасний загальносвітовий тренд / О. А. Шуба // Бізнес Інформ. - 2017. - № 9. - С. 19-25. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено сучасний стан використання відновлюваних джерел енергії в окремих регіонах світу. Проаналізовано сучасний стан використання відновлюваних джерел енергії (гідро-, сонячної та енергії вітру) у виробництві електроенергії в країнах Європи, СНД, Азії та Африки. Зазначено, що в країнах Європи поновлювані джерела енергії домінують у виробництві електроенергії. Також розглянуто проблему викидів CO2 від спалювання палива. До країн з найбільшими значеннями цього показника належать Китай, США, Індія, Росія, Японія, Німеччина, Іран, Республіка Корея, Саудівська Аравія та Канада. Узагальнюючи запропоновані науковцями цілі "зеленої" економіки, визначено, що всі вони мають на меті формування принципово нового середовища для економічного і соціального прогресу, який зведе до мінімуму негативний вплив на довкілля та нарешті зробить ефективним використання природних ресурсів для підвищення рівня життя населення.


Індекс рубрикатора НБУВ: у50-554.2

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського