Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У530.1-64$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Гуменюк М. М. 
Управління якістю праці в умовах конкуренції : автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.07 / М. М. Гуменюк; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2009. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні, науково-методичні основи побудови системи управління якістю праці. Визначено методичні підходи до формування систем управління якістю праці. Визначено методичні підходи до формування такої системи. Розглянуто закордонний досвід управління якістю праці за умов конкуренції та можливості його використання в Україні. Досліджено специфіку управління якістю праці у промисловості за ринкових умов. Проаналізовано форми та методи даного управління, а також структуру та зміст систем матеріального стимулювання працівників. Оцінено взаємозв'язок рівня якості праці працівників і трудових колективів з кінцевими результатами виробничої діяльності. Розроблено систему управління якістю праці у промисловості. Запропоновано методику її комплексного оцінювання за умов конкуренції. Вдосконалено модель мотивації працівників і з'ясовано її комплексний вплив на підвищення якості праці працівників. Запропоновано напрями реалізації системи управління якістю праці працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-640-21 + У9(4УКР)301-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Куриляк В. Є. 
Заробітна плата на промислових підприємствах: методичні та організаційні аспекти : монографія / В. Є. Куриляк, В. С. Мазур; МОНМС України, Терноп. нац. екон. ун-т. - Т., 2011. - 304 c. - Бібліогр.: 193 назв - укp.

Висвітлено соціально-економічну сутність, функції та принципи заробітної плати. Проаналізовано зарубіжний досвід формування мотиваційного механізму на промислових підприємствах. Показано доцільність впровадження закордонних систем оплати праці на вітчизняних підприємствах. Запропоновано ринкові модифікації форм і систем оплати праці відповідно до галузей діяльності. Обгрунтовано комплекс методів розробки форм і систем заробітної плати для оцінювання результатів роботи та максимізації прибутків підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-645 + У9(4УКР)301-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА749452 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Булеев И. П. 
Мотивация труда в промышленности: теория и практика : монография / И. П. Булеев, Е. И. Булеев, Г. С. Атаманчук, А. Н. Ревва; ред.: И. П. Булеев; НАН Украины, Ин-т экономики пром-сти. - Донецк, 2012. - 337 c. - Библиогр.: с. 323-337 - рус.

Исследованы теоретические подходы к решению проблем развития форм и систем оплаты, стимулирования, мотивации труда. Обоснована концепция модели формирования эффективных систем мотивации коллективных и индивидуальных форм труда в условиях рыночных отношений. Выявлены особенности стимулирования труда на предприятиях различных форм собственности, конкурентной среды, инновационного развития. Исследованы институциональные аспекты мотивации эффективности труда работников промышленности, предприятий, организаций. Даны практические рекомендации по обеспечению мотивации труда по конечным результатам на уровне предприятий, их структурных подразделений, различных категорий работников.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У530.1-645 + У9(4УКР)301-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА757639 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Медведєв В. С. 
Реформування системи оплати праці виробничого персоналу : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.07 / В. С. Медведєв; Приват. ВНЗ "Львів. ун-т бізнесу та права". - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Викладено результати дослідження теорії та практики формування та реформування систем оплати праці виробничого персоналу на основі показників продуктивності, оцінювання та вдосконалення методів визначення нормативного часу. Визначено підвиди почасової оплати праці за критерієм мотиваційних стимулів щодо підвищення рівня продуктивності на основі індивідуального внеску окремого працівника. Систематизовано підходи щодо формування систем оплати праці виробничого персоналу на основі нормативних завдань, виділено та проаналізовано особливості методичних підходів щодо визначення нормативного часу і оцінювання результатів на основі вітчизняного та зарубіжного досвіду. Удосконалено методичні положення щодо оцінювання роботи виробничого персоналу із урахуванням особливостей почасової системи оплати праці на основі показників продуктивності, проведено порівняння такої системи із відрядною та тарифною оплатою на основі фіксованих окладів. Запропоновано організаційно-економічний механізм реформування системи заробітної плати, положення та облікові форми для побудови системи оплати праці на основі показників продуктивності. Виявлено підхід щодо нормування праці виробничого персоналу на основі теорії нейронних мереж, який може бути використаний для встановлення сумарних норм часу складальних операцій для нових модифікацій виробів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-645-183 + У9(4УКР)301-645-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408118 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Корольков В. 
Впровадження концепції безперервного вдосконалення як форма реалізації потенціалу знань людського капіталу / В. Корольков, О. Березовська, К. Литвин // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2018. - № 10. - С. 104-119. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто сутність та філософію бережливого виробництва як основу успіхів компанії Toyota. Визначено роль концепції безперервного вдосконалення в діяльності промислового підприємства. Встановлено що впровадження передбачає глибоку і всебічну культурну трансформацію. Виконано аналіз ключових аспектів та інструментів безперервного вдосконалення, які одержали визнання багатьма компаніями різних галузей у багатьох країнах світу. Співробітники підприємства, працівники формують людський капітал, який є носієм знань, набутих через життя через освіту і кваліфікацію у вигляді компетенцій, набутих під час участі у виробничому процесі на підприємстві. Застосування знань - це інтелектуальна праця, продуктом якої є інтелектуальний капітал. Інтелектуальний капітал формує новий тип економіки, що базується на економіці знань. Тому важливим елементом реалізації є інклюзивне включення всіх працівників технологічного процесу до пошуку резервів. Це філософія системи кайдзен, яка полягає в подальшому вдосконаленні концепції бережливого виробництва. Відповідно до цієї філософії, основним джерелом оптимізації ідей є люди, які безпосередньо виконують роботу, тобто людський капітал. Активізація людського капіталу, умови та рішучість необхідні при реалізації будь-якої ідеї, а також використання засобів і методів пошуку нових ідей. Успіх реалізації залежить, з одного боку, від ступеня інклюзивного включення людського капіталу, а з іншого - від тезауруса знання людського капіталу, який включає в себе компетенції у вигляді знань і навичок. Для реалізації філософії кайдзен, перш за все, топ-менеджмент повинен принести до загальної інформації помірну і дуже чітку заяву про нову політику. Після цього вищому керівництву необхідно встановити терміни реалізації стратегії та очолити процес, застосовуючи процедури кайдзен на вашому рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-640

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського