Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)242.16$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Булянда А. А. 
Моделирование системы управления квалификационным уровнем персонала предприятия в рыночной экономике / А. А. Булянда, А. П. Колониари, Ю. Г. Лысенко, В. М. Пантелеенко, В. Г. Скобелев; НАН Украины. Ин-т экономики пром-сти. - Донецк, 1998. - 43 c. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Предложена система управления квалификационным уровнем персонала крупного промышленного комплекса с учетом требований рыночной экономики. Показана возможность повышения эффективности функционирования промышленного предприятия за счет обеспечения адекватности характеристик рабочих мест и персонала. Осуществлено моделирование соответствия работника рабочему месту. Проанализирована эффективность деятельности локального подразделения и предприятия в целом. Рассмотрены аспекты управления повышением квалификации работников, а также разработана концепция построения модели рабочего места.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)240.3-21 + У9(4Укр)242.16 + У9(4Укр)240-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р84281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фисун А.  
Создание наукоемких рабочих мест - фундамент роста экономики Украины / А. Фисун // Экономика Украины. - 2007. - № 1. - С. 32-42. - рус.

Проаналізовано ситуацію формування інтелектуального потенціалу в Україні і низької його віддачі в результаті недостатньої мережі наукомістких робочих місць. Розглянуто основні напрямки створення та ефективного їх використання. Обгрунтовано шляхи подолання інфляційних процесів не тільки з монетаристської позиції (інфляції попиту), але й в результаті економії виробничих факторів (інфляції витрат), що зможе забезпечити реалізація потенціалу наукомістких робочих місць. Запропоновано оригінальний підхід до одноразової емісії з впровадженням відповідних обмежувальних і стимулювальних заходів для проникнення інвестицій в матеріальне виробництво.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)242.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Горбачов П. Ф. 
Оцінка впливу транспортних факторів на результати вибору робочого місця / П. Ф. Горбачов // Вестн. ХНАДУ. - 2008. - Вып. 43. - С. 86-91. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Описано підхід до моделювання процесу вибору людиною робочого місця з метою загальної оцінки впливу транспортних факторів на результати вибору, з врахуванням випадкового характеру пропозицій на ринку праці та індивідуального ставлення кожної людини до характеристик потенційного робочого місця.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)242.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Амосов О. Ю. 
Робоче місце як організаційна форма процесу праці / О. Ю. Амосов, А. О. Черняєва // Бізнес Інформ. - 2013. - № 11. - С. 217-223. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Зазначено, що для ефективного функціонування сучасного виробництва, заснованого на застосуванні складної техніки і технології, що характеризується великою кількістю внутрішньовиробничих зв'язків, необхідна чітка організація робочого місця. Розглянуто поняття робочого місця не з позиції частини простору, що пристосована для виконання працівником виробничих функцій, а як організаційну форму процесу праці, яка інтегрує його складові: організаційне, технічне, економічне, соціальне забезпечення праці, інтелектуалізація праці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)242.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Заглинський А. 
Робоче місце як основа розвитку системи зайнятості / А. Заглинський // Нова пед. думка. - 2012. - № 1. - С. 227-231. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено сутність та система робочих місць, що сприяють розвитку ринку праці. Охарактеризовано особливості формування робочих місць в Україні та в світі.

Исследована сущность и система рабочих мест, которые создают основу для развития рынка труда. Охарактеризованы особенности формирования рабочих мест в Украине и в мире.

Essence and system of workplaces that provide a basis for market of labour development are Investigational. The features of forming of workplaces are described in Ukraine and in the world.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)242.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Мостенська Т. Л. 
Створення робочих місць у "зеленій" економіці / Т. Л. Мостенська, Т. Г. Мостенська, О. С. Ралко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2015. - 21, № 5. - С. 45-56. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розглянуто сутність і принципи побудови "зеленої" економіки. Стверджується, що зелена економіка спрямована на зниження ризику для навколишнього середовища - середовища проживання людини і скорочення дефіциту природних ресурсів. Серед напрямків, які необхідно реалізувати для досягнення цілей і вирішення завдань зеленої економіки у конкретній країні, виокремлюють: впровадження відновлювальних джерел енергії; впровадження енергоефективності у житлово-комунальному господарстві; розвиток органічного землеробства у сільському господарстві; вдосконалення системи управління відходами; вдосконалення системи управління водними ресурсами; розвиток "чистого" транспорту; збереження та ефективне управління екосистемами. Розглянуто кожний із цих напрямів, визначено їх сутність і стан розвитку в Україні. Незважаючи на необхідність значних інвестицій, що потребує реалізація "зеленої" економіки, її впровадження надасть можливість вийти Україні на новий рівень розвитку. Це відобразиться на підвищенні ВВП, рівні якості життя населення та рівні зайнятості. Зелена економіка будується на створенні зелених робочих місць і є складовою концепції сталого розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)280 + У9(4УКР)242.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського