Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (13)Книжкові видання та компакт-диски (55)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)325.152.541$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 51
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Мартьянов В. П. 
Організація виробництва та агробізнесу в олійнопродуктовому підкомплексі АПК : Навч. посіб. / В. П. Мартьянов, В. М. Петров; Харк. держ. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. - 2-е вид., допов. - К.; Х., 2000. - 103 c. - Бібліогр.: 89 назв. - укp.

Викладено концептуальні аспекти розвитку олійнопродуктового виробництва за сучасних умов становлення відносин власності та багатоукладної економіки. Обгрунтовано напрями та фактори його прискореного піднесення і стабілізації на регіональному рівні. Розкрито тенденції світового та вітчизняного виробництва та переробки олійної сировини. Досліджено розвиток олійнопродуктового підкомплексу АПК Харківщини. Висвітлено ефективність та інтенсивність виробництва соняшника, особливості функціонування олійнопереробних підприємств. Проаналізовано особливості реалізації соняшника за умов становлення ринкових відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Супіханов Г. Б. 
Формування кон'юнктури ринку ріпаку : Моногр. / Г. Б. Супіханов; Нац. аграр. ун-т. - К. : Нічлава, 2003. - 139 c. - Бібліогр.: 193 назв. - укp.

Висвітлено теоретичні основи формування кон'юнктури ринку сільськогосподарської продукції. Проаналізовано кон'юнктуру ринку ріпаку та продуктів його переробки, народногосподарське значення та економічну ефективність. Розглянуто питання оптимізації природно-економічного потенціалу виробництва насіння ріпаку.

Освещены теоретические основы формирования конъюнктуры рынка сельскохозяйственной продукции. Проанализированы конъюнктура рынка рапса и продуктов его переработки, народнохозяйственное значение и экономическая эффективность. Рассмотрены вопросы оптимизации природно-экономического потенциала производства семян рапса.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58-592 + У9(4УКР)843.572

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА646550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Оверченко Б. П. 
Перспективи розвитку ріпаківництва та проблеми виробництва біодизелю в Україні / Б. П. Оверченко, Н. М. Міщенко // Економіка і прогнозування. - 2007. - № 3. - С. 75-98. - укp.

Розглянуто господарське значення, питання організації вирощування й економічної ефективності виробництва ріпаку в Україні, надано прогноз посівних площ, урожайності і обсягів виробництва у розрізі адміністративних областей на період 2007 - 2010 рр. Проаналізовано Програми розвитку ріпаківництва і виробництва дизельного біопалива, визначено першочергові завдання і викладено пропозиції з їх реалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Крисанов Д. Ф. 
Формування собівартості продукції і прибутків товаровиробників у харчовому ланцюзі / Д. Ф. Крисанов, О. М. Варченко, М. Є. Рогоза // Економіка і прогнозування. - 2009. - № 2. - С. 52-70. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.9-861 + У9(4УКР)325.152.541.51-861

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Іванова Н. А. 
Економічні взаємовідносини у сфері виробництва, реалізації і переробки насіння соняшнику : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / Н. А. Іванова; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Розглянуто питання удосконалення економічних взаємовідносин у сфері виробництва, реалізації та переробки насіння соняшнику на основі системного аналізу їх сучасного стану. Досліджено теоретичні надбання відомих економістів щодо трактування сутності економічних взаємовідносин у сфері товарного аграрно-промислового виробництва як складової виробничих відносин, що враховують різні форми взаємозв'язків (зовнішніх і внутрішніх) у системі товарного виробництва та реалізації продукції. Систематизовано фактори, що впливають на рівень ефективності виробництва насіння соняшнику. Проаналізовано характер й обгрунтовано напрями удосконалення відносин власності як основи раціонального використання землі та підвищення ефективності виробництва насіння соняшнику. Обгрунтовано оптимальні шляхи розвитку інтегрованих форм організації виробництва, реалізації та переробки насіння соняшнику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.9 + У9(4УКР)325.152.541.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Карпенко А. В. 
Ефективність виробництва, переробки та збуту соняшнику в регіоні : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / А. В. Карпенко; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. - Д., 2004. - 20 c. - укp.

Розроблено шляхи підвищення ефективності виробництва, переробки та напрямів збуту соняшнику в регіоні. Вивчено та узагальнено теоретичні засади становлення та розвитку регіонального ринку щодо даної рослини і продукції його переробки. Виявлено особливості формування цього ринку. Проаналізовано розвиток і ефективність виробництва соняшнику та продукції його переробки в регіоні за умов становлення ринкових відносин. Виявлено тенденції розвитку олійно-жирового виробництва в Запорізькій області. Визначено ефективні організаційні форми на ринку соняшнику та продукції його переробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.51 + У9(4УКР-4ЗАП)325.152.541.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329702 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Петров В. М. 
Ефективність інтенсифікації виробництва і переробки продукції в олійнопродуктовому підкомплексі АПК (на матеріалах Харківської області) : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / В. М. Петров; Харк. держ. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. - Х., 1999. - 20 c. - укp. - рус.

Викладено основні результати комплексного дослідження теоретичних основ та організаційно-економічних проблем інтенсифікації виробництва в олійнопродуктовому підкомплексі АПК Харківської області в ринкових умовах господарювання. Обгрунтовано напрями формування і ефективного розвитку протизатратного (на одиницю виробленої продукції) механізму господарювання в галузі за рахунок удосконалення регіональної спеціалізації сільськогосподарського виробництва, розробки оптимізаційних моделей використання основних факторів інтенсифікації вирощування олійної сировини, розвитку кооперації та агропромислової інтеграції, впровадження системи маркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.1 + У9(4УКР-4ХЕС)325.152.541.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303141 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Супіханов Г. Б. 
Кон'юнктура ринку ріпаку та умови підвищення ефективності його виробництва : Автореф. дис. канд. екон. наук : 08.06.01 / Г. Б. Супіханов; Нац. аграр. ун-т. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Уточнено економічну суть поняття "кон'юнктура ринку" та умови формування цієї кон'юнктури з урахуванням розвитку ринкових відносин. Встановлено закономірності формування загальної кон'юнктури ринку, обгрунтовано необхідність підвищення конкурентоздатності вітчизняної сільськогосподарської продукції. Проведено порівняльну оцінку стану економічної кон'юнктури, встановлено її вплив на ефективність виробництва. Проаналізовано сучасний стан виробництва насіння ріпаку та продуктів його переробки в Україні та світі, визначено пріоритетні ринки насіння ріпаку та продуктів його переробки, що враховують економічну ефективність виробництва, а також ефективність експортних операцій в процесі реалізації ріпаку та продуктів його переробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Шайко О. Г. 
Обгрунтування ефективного розвитку виробництва продукції олійних культур : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / О. Г. Шайко; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2005. - 20 c. - укp.

Вивчено та розроблено теоретичні і методичні положення, практичні рекомендації стосовно ефективного розвитку виробництва та використання продукції олійних культур. Висвітлено теоретичну суть, а також методику оцінки економічної ефективності зазначеного виробництва. Розкрито значення галузі у контексті енергетичної безпеки держави. Досліджено сучасний стан і тенденції виробництва продукції олійних культур в Україні, зокрема на Черкащині. Виявлено чинники впливу на економічну ефективність виробництва олійних культур в аграрних підприємствах. Проаналізовано стан переробної промисловості в регіоні. З використанням економіко-математичних моделей обгрунтовано перспективи високоефективного розвитку галузі в аграрних формуваннях регіону. Запропоновано шляхи підвищення економічної ефективності виробництва олійних культур. Доведено доцільність виробництва та використання біодизеля. Визначено ефективність та окупність інвестицій у будівництві заводів з виробництва біодизельного палива.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Сатіна Г. М. 
Потенціал промислового виробництва грецьких горіхів в Україні та шляхи його ефективного використання : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / Г. М. Сатіна; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. - К., 2005. - 19 c. - укp.

Розглянуто теоретичні та науково-практичні питання оцінки, формування та ефективного використання потенціалу промислового виробництва грецьких горіхів в Україні. Обгрунтовано теоретичну модель і здійснено комплексну оцінку сучасного рівня потенціалу промислового виробнцтва грецьких горіхів, удосконалено методичні підходи щодо визначення його ефективності. Визначено джерела формування потенціалу промислового виробництва грецьких горіхів, проаналізовано його стан і тенденції розвитку, а також зональний уклад та ефективніть використання у різних категоріях господарств. На підставі визначення місткості внутрішнього ринку та тенденцій зовнішньої торгівлі встановлено невідповідність виробничого потенціалу потребам споживчого ринку та перспективам його розвитку. Розроблено організаційно-економічні заходи щодо розвитку в Україні промислового виробництва горіхів, зокрема сформульовано основні положення державної програми "Грецькі горіхи України" та розроблено рекомендації щодо впровадження інтенсивних типів насаджень, розміщення їх у найсприятливіших зонах, а також поглиблення соціалізації та концентрації виробництва, використання ефективних форм агропромислової інтеграції та удосконалення інфраструктури вітчизняного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.598

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339571 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Крестьянінова В. В. 
Підвищення економічної ефективності виробництва соняшнику в регіоні : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / В. В. Крестьянінова; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2005. - 20 c. - укp.

Розглянуто теоретико-методичні засади підвищення економічної ефективності виробництва соняшнику, розкрито організаційно-економічні чинники та тенденції розвитку його ринку, розвинуто методику оцінки ефективності виробництва. Уперше запропоновано визначення соняшникового підкомплексу як сукупності різноманітних галузей і видів діяльності, а також формування організаційно-економічного механізму взаємовідносин між учасниками підкомплексу та на базі цього створення асоціації учасників даного підкомплексу. Розраховано показники використання комплексів машин для вирощування та збирання соняшнику за критерієм мінімуму приведених затрат. Зазначено щодо необхідності зміни порядку формування власних страхових резервів сільськогосподарських підприємств, які мають формуватися на базі валових витрат підприємства. Зроблено розрахунок розподілу кінцевого продукту (соняшникової олії) між товаровиробниками та олієпереробним заводом, а також підвищення ефективності виробництва соняшнику за умови розширення площ вирощування за інтенсивною технологією під гібридним насінням, що передбачає стратегічне планування та прогнозування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.51-07 + У9(4УКР-4ХЕС)325.152.541.51-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337490 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Невлад В. Ф. 
Формування економічних умов функціонування ринку насіння соняшнику та продуктів його переробки в степовій зоні України : Автореф. дис... канд. екон. наук / В. Ф. Невлад; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Вивчено й узагальнено теоретичні засади економічних умов функціонування ринку соняшнику й олії, а також сучасний стан виробництва насіння даної рослини й олії, підвищення його економічної ефективності та конкурентоспроможності. Удосконалено та розроблено механізми державної регуляторної політики зазначеного ринку з метою забезпечення цінової стабільності та підвищення ефективності зовнішньоторговельних операцій. На підставі прогнозних розрахунків розроблено пропозиції щодо забезпечення раціональних посівних площ соняшнику у степовій зоні України, переведення галузі на інтенсивну технологію виробництва за умов дотримання науково обгрунтованих агроекономічних і ресурсних факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346779 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Сегеда С. А. 
Формування і функціонування ринку продукції насінництва соняшнику : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С. А. Сегеда; Ін-т аграр. економіки УААН. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Висвітлено теоретичні напрацювання відомих учених-економістів щодо трактування ринку, тенденцій його розвитку стосовно продукції насінництва соняшнику в Україні та світі. Розкрито поняття ринкової інфраструктури та запропоновано її раціональну структуру на ринку сортів і гібридів соняшнику. Досліджено сучасний стан ринку продукції насінництва соняшнику в Україні, економічну ефективність виробництва, а також розвиток зовнішньої торгівлі селекційно-насінницькою продукцією соняшнику в Україні. Розроблено та обгрунтовано методологічні та методичні підходи щодо функціонування та прогнозування ринку даної продукції, розраховано перспективні параметри площ насінницьких посівів та їх регіональне розміщення. Запропоновано перспективну систему маркетингу продукції насінництва соняшнику, а також модель науково-організаційної структури виробництва продукції насінництва соняшнику на основі контрактної вертикальної інтеграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.51-592

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Макарчук О. Г. 
Ефективність використання біоенергетичного потенціалу сільськогосподарських підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. Г. Макарчук; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Розроблено теоретико-методичні положення та практичні рекомендації щодо ефективного використання біоенергетичного потенціалу сільськогосподарських підприємств. Розкрито сутність й охарактеризовано складові біоенергетичного потенціалу, визначено систему показників і методичні підходи до оцінювання його економічної ефективності. Проаналізовано сучасний стан та основні тенденції розвитку біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві України. Обгрунтовано концептуальні підходи до формування та використання біоенергетичного потенціалу аграрних підприємств, що базуються на методиці оцінювання різновекторного його спрямування, яка передбачає визначення й оцінювання вартісних, енергетичних та екологічних параметрів біоенергетичного потенціалу. Обгрунтовано напрями підвищення ефективності використання біоресурсного потенціалу на продовольчі цілі та можливості диверсифікації сучасного сільськогосподарського виробництва з урахуванням зростання покриття його потреби в пальному та необхідності підвищення енергетичної безпеки країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА370396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Назаренко А. В. 
Інвестиційне забезпечення розвитку біоенергетичного сектора сільського господарства : автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.03 / А. В. Назаренко; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено основи інвестиційно-інноваційного розвитку економіки, зв'язок між капітальними інвестиціями й енергоефективністю. Визначено шляхи підвищення енергоефективності у сільському господарстві за рахунок власного виробництва та використання відновлюваних енергоресурсів. Висвітлено екологічну й економічну ефективність виробництва біопалива. Проаналізовано ринок ріпаку як основної енергетичної сировини в Україні й Європі. Наведено стратегію розвитку повноцінного ринку біоенергетичних ресурсів і визначено шляхи стимулювання виробництва та споживання біопалив у державі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА370898 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Куць Т. В. 
Конкурентоспроможність виробництва насіння ріпаку та продуктів його переробки в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. В. Куць; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2010. - 20 c. - укp.

Розроблено теоретико-методичні положення та практичні рекомендації щодо удсконалення основних напрямів підвищення конкурентоспроможності виробницва насіння ріпаку та продуктів його переробки в Україні. Досліджено сутність та чинники конкурентоспроможності виробництва насіння та продуктів його переробки. Розроблено методичні підходи до визначення конкурентоспроможності вітчизняних олійних культур з урахуванням їх специфіки. Визначено основні напрями підвищення конкурентоспроможності виробництва ріпаку в Україні та висвітлено напрями державної політики щодо стимулювання виробництва та споживання біодизеля з урахуванням досвіду розвинених країн світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА377699 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Самойленко А. Г. 
Сировинна база аграрних підприємств з виробництва біопалива: стан та чинники підвищення ефективності : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А. Г. Самойленко; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. - К., 2010. - 19 c. - укp.

Систематизовано методичні засади визначення ефективності сировинної бази біопалива. Обгрунтовано основні показники та фактори, які впливають на ефективність вирощування сільськогосподарських культур. Оцінено потенціал сировини для виробництва біодизеля та біоетанолу на прикладі аграрного формування. Визначено ефективність виробництва біодизельного палива на основі чого встановлено, що без врахування вартості побічної продукції його виробництво буде неефективним. Розроблено комплекс організаційно-економічних і технологічних заходів вдосконалення процесу виробництва сировини для біопалива з використанням сучасних надбань у розвитку аграрної економіки. Досліджено вплив зовнішнього середовища на ефективність сировинної бази біопалива. Виявлено взаємозв'язок між ринками нафти та біологічних видів палива.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 + У9(4УКР)325.152.541.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Яворова Г. В. 
Функціонування ринку ріпакового насіння та продуктів його переробки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Г. В. Яворова; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця, 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено можливості виробництва біодизеля у Вінницькій, Хмельницькій і Чернівецькій областях як комплексного елементу підвищення рівня енергетичної забезпеченості аграрної галузі шляхом поєднання регіональних особливостей сільськогосподарської та переробної складових виробничого процесу та світових тенденцій на ринках нафтопродуктів, насіння ріпаку та ріпакової олії. Обгрунтовано рівень концентрації виробництва та переробки ріпаку в регіоні за допомогою оцінки технічної ефективності Фарелла або аналізу огинаючої даних. Запропоновано заходи державної підтримки виробництва біодизеля в Україні з метою зниження залежності від зовнішніх джерел постачання дизельного палива та самозабезпечення ним аграрного сектору регіону шляхом створення сприятливих умов для приватних інвестицій у будівництво заводів з виробництва біодизеля та розбудови необхідної інфраструктури забезпечення процесу виробництва біодизеля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58 + У9(4УКР)305.659.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372856 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Старченко А. Ю. 
Напрями підвищення економічної ефективності виробництва продукції олійних культур / А. Ю. Старченко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2010. - № 34. - С. 115-116. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто роль олійних культур в економіці країни. Роглянуто дослідження економістів щодо фінансового забезпечення галузі. Проаналізовано динаміку виробництва та реалізації олійних культур, наведено структуру реалізації насіння соняшнику сільськогосподарськими підприємствами Луганської області. За результатами дослідження розроблено висновки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Гангур В. В. 
Урожайність та економічна ефективність вирощування соняшнику за різних способів обробітку грунту / В. В. Гангур, П. Г. Сокирко, В. М. Тоцький // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2011. - № 1. - С. 46-48. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Результати досліджень Полтавського інституту АПВ ім. М. І. Вавилова НААНУ, одержані на чорноземі типовому малогумусному важкосуглинковому протягом 2008 - 2010 рр., свідчать про рівнозначність основного обробітку грунту, проведеного плугом ПЛН-3-35 на глибину 20 - 22 см та неглибокого розпушування агрегатами АГ-4 "Скорпіон-2", КПЄ-3,8, КПП-2,2 на глибину 12 - 14 см за впливом на рівень продуктивності соняшнику. Різниця в урожайності соняшнику за варіантами основного обробітку грунту становить лише 0,17 - 0,26 т/га, а за фонами передпосівного розпушування - 0,04 - 0,11 т/га, тобто величину, яка, за даними дисперсійного аналізу, знаходиться в межах помилки досліду. Економічна оцінка варіантів вказує на помітну перевагу основного обробітку грунту АГ-4 "Скорпіон-2" на глибину 12 - 14 см. У цьому разі, у порівнянні з оранкою, собівартість 1 т насіння зменшується на 8,2 %, а рівень рентабельності зростає на 3,3 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.11 + У9(4УКР)325.152.541.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського