Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (40)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)325.250.0-451.52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 25
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Ільчук М. М. 
Функціонування молокопродуктового і мясопродуктового підкомплексів в умовах розвитку інтеграції : Моногр. / М. М. Ільчук, М. М. Рудий. - К. : Нічлава, 2006. - 384 c. - Бібліогр.: с. 376-383. - укp.

На підставі результатів дослідження викладено теоретичні, методологічні та практичні питання функціонування підприємницьких структур молоко- та м'ясопродуктового підкомплексів за умов розвитку інтеграції. Визначено основні шляхи удосконалення механізму функціонування підкомплексів за умов їх ринкової транформації та розвитку інтеграційних процесів. Проаналізовано вплив раціонів харчування жителів України на обсяги виробництва та формування попиту залежно від рівня їх доходів. Запропоновано методику економічної оцінки розвитку галузі молочного скотарства.

На основе результатов исследования изложены теоретические, методологические и практические вопросы функционирования предпринимательских структур молоко- и мясопродуктового подкомплексов в условиях развития интеграции. Определены основные пути усовершенствования механизма функционирования подкомплексов в условиях их рыночной трансформации и развития интеграционных процессов. Проанализировано влияние рационов питания жителей Украины на объемы производства и формирования спроса в зависимости от уровня их доходов. Предложена методика экономической оценки развития отрасли молочного животноводства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51 + У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА680025 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Добрянська Н. А. 
Організаційно-економічні засади підвищення ефективності виробництва в м'ясопродуктовому підкомплексі АПК регіону : автореф. дис... канд. екон. наук / Н. А. Добрянська; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2008. - 20 c. - укp.

Проведено теоретичні та практичні дослідження організаційно-економічних засад підвищення ефективності виробництва в м'ясопродуктовому підкомплексі АПК регіону. Розглянуто інвестиційно-інноваційні заходи щодо підвищення ефективності виробництва м'яса та його переробки. Проаналізовано світовий досвід міжгалузевих відносин м'ясопродуктового підкомплексу. Здійснено системний аналіз виробництва та споживання м'яса на Одещині. Обгрунтовано методику наукового дослідження. Оцінено стан економіки м'ясного скотарства та свинарства, їх конкурентоспроможності, а також стан переробки м'яса та реалізації м'ясопродуктів. За результатами дослідження обгрунтовано доцільність, можливі параметри та функції заготівельно-збутового кооперативу. Розроблено й обгрунтовано модель м'ясопродуктового підкомплексу регіону. Наведено пропозиції щодо підвищення ефективності його виробництва. Розроблено економічний механізм виробничих відносин між сільськогосподарськими та переробними підприємствами. Запропоновано напрями підвищення конкурентоспроможності даної продукції на прикладі ПСП "Маяк" Ширяєвського району, СТОВ "ІВА" Роздільнянського району та ТОВ Агрофірма "Маяк" Березівського району Одеської області шляхом реалізації економіко-математичної моделі оптимального розвитку господарств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356682 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Орлова-Курилова О. В. 
Підвищення економічної ефективності виробництва м'яса великої рогатої худоби в сучасних умовах господарювання : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О. В. Орлова-Курилова; Луган. нац. аграр. ун-т. - Луганськ, 2006. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні та методологічні засади ефективності виробництва м'яса великої рогатої худоби (ВРХ). Розглянуто соціально-економічні аспекти категорії ефективності виробництва сільськогосподарської продукції, вивчено особливості економічної ефективності скотарства як галузі сільського господарства. Проаналізовано сучасний стан виробництва м'яса ВРХ на регіональному рівні. Розглянуто динаміку показників економічної ефективності виробництва м'яса ВРХ у сільськогосподарських підприємствах регіону, структуру витрат на виробництво продукції тваринництва у цих підприємствах. Проведено парний кореляційний аналіз залежності виробничої собівартості одного центнеру приросту молодняку ВРХ від розміру різних виробничих витрат, які припадають на одну середньорічну тварину. Проаналізовано систему збирання, обробки та використання інформації про економічну ефективність виробництва м'яса ВРХ на регіональному рівні. Обгрунтовано бюджетний підхід до підготовки виробничої програми зведеного плану розвитку агропромислового комплексу району, який є найбільш прийнятним методом за сучасної економічної ситуації. Побудовано модель кошторисного (бюджетного) планування щодо центру відповідальності "молочнотоварна ферма".


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Андросович І. І. 
Удосконалення організації та підвищення економічної ефективності виробництва яловичини в сільськогосподарських підприємствах : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / І. І. Андросович; Нац. аграр. ун-т. - К., 2003. - 17 c. - укp.

Розвинуто науково-теоретичні положення формування та функціонування економічного механізму підвищення ефективності виробництва яловичини за рахунок досягнення нормативності витрат та еквівалентного обміну з переробними підприємствами. Проведено комплексний витратно-ціновий аналіз ринку яловичини в досліджуваному регіоні з урахуванням попиту на м'ясні ресурси та їх пропозиції. Визначено чинники, які впливають на рентабельність даного виробництва в господарствах лісостепової зони Київщини, та запропоновано шляхи їх використання. Оптимізовано рівень забезпечення кормовими ресурсами поголів'я великої рогатої худоби (ВРХ) у господарствах різних ступенів концентрації та структури стада. Розроблено основні параметри розвитку скотарства на базі оптимізації виробництва м'яса ВРХ у модельних господарствах. Обгрунтовано напрями удосконалення організаційно-економічних відносин даних підприємств та визначено основні принципи формування регіонального ринку м'яса та оптимізації економічних відносин у системі виробництво - переробка - реалізація.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА327408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гарасим М. П. 
Формування регіонального м'ясопродуктового підкомплексу АПК : автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. П. Гарасим; Львів. нац. аграр. ун-т. - Л., 2008. - 20 c. - укp.

Розкрито сутність і значення економічних взаємовідносин в АПК як основи формування підкомплексу. Виявлено та систематизовано особливості економічних взаємовідносин у регіональному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК за умов його прикордонного розташування. Розроблено методологію та методику дослідження, аналізу та визначення ефективності економічних взаємовідносин у м'ясопродуктовому підкомплексі АПК. Зроблено економічне оцінювання динаміки формування структури пропозиції м'ясопродуктового підкомплексу АПК на регіональному ринку м'ясосировини, організації виробничо-економічних зв'язків у регіональному прикордонному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК за умов транскордонної співпраці. Досліджено ефективність економічних взаємовідносин у регіональному прикордонному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК та чинники, що її формують. Обгрунтовано раціональні способи та напрями удосконалення системи договірних відносин і взаєморозрахунків за умов функціонування підкомплексу, механізмів формування та розвитку регіонального м'ясопродуктового підкомплексу АПК, створення аграрно-промислово-фінансових груп і розвитку акціонерних відносин, удосконалення механізму формування цін на продукцію у системі м'ясопродуктового регіонального підкомплексу АПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.067.512 + У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360306 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кернасюк Ю. В. 
Ефективність виробництва м'яса великої рогатої худоби : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю. В. Кернасюк; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". - К., 2011. - 20 c. - укp.

Наведено основні результати системного дослідження проблеми ефективності виробництва м'яса великої рогатої худоби (ВРХ) , аналізу факторів забезпечення його конкурентоспроможності, визначення оптимальних параметрів і стратегії розвитку галузі. Розглянуто проблему підвищення ефективності виробництва м'яса ВРХ як пошук оптимального рішення між збільшенням пропозиції, задоволенням попиту споживачів, організацією ресурсоощадливого конкурентоспроможного виробництва та формуванням на ринку рівновигідних відносин між усіма його учасниками. Встановлено залежність економічної ефективності виробництва м'яса ВРХ від середньодобового приросту, рівня спеціалізації та концентрації виробництва. Досліджено економічну ефективність утримання ВРХ в молочному та м'ясному скотарстві, визначено раціональну його щільність. Обгрунтовано шляхи підвищення економічної ефективності виробництва м'яса ВРХ на підставі вдосконаленого механізму державної підтримки та раціонального використання біоенергетичного потенціалу галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385743 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Пуцентейло П. Р. 
Конкурентоспроможність м'ясного скотарства України: теорія і практика : монографія / П. Р. Пуцентейло. - Т. : ТНЕУ, 2011. - 420 c. - Бібліогр.: 342 назв - укp.

Висвітлено сутність конкуренції та конкурентоспроможності, показано їх роль у створенні та регулюванні економічних відносин. Проаналізовано теоретичні засади формування, особливості розвитку й організаційно-технологічні аспекти функціонування галузі м'ясного скотарства. Проведено оцінювання потенціалу розвитку та конкурентоспроможності даної галузі та ринку яловичини в Україні. Визначено механізми регулювання конкурентоспроможного розвитку м'ясного скотарства. Обгрунтовано стратегію розвитку галузі на підставі вдосконалення організаційно-економічного механізму взаємовідносин учасників інтеграційного об'єднання, наукового забезпечення, державного регулювання та підтримки ефективного функціонування м'ясного скотарства в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА749110 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Петриченко О. А. 
Оптимізація розмірів сільськогосподарських підприємств з виробництва молока і яловичини : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. А. Петриченко; Житомир. нац. агроекол. ун-т. - Житомир, 2010. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблеми концентрації виробництва дрібних підприємств шляхом кооперування з метою забезпечення ефекту масштабу за рахунок оптимізації фізичних розмірів підприємств. Визначено сутність оптимального розміру підприємства в період становлення ринкових відносин. Досліджено тенденції змін поголів'я великої рогатої худоби та міжсекторного переміщення обсягів виробництва молока й яловичини. Проаналізовано динаміку ефективності виробництва молока, зернофуражних культур і витрат концентратів на виробництво 1 ц молока. Досліджено тенденції динамічних змін експорту й імпорту молока та м'яса, а також вплив цих операцій на процеси ціноутворення та перспективи розвитку галузі молочного скотарства. Розроблено модель оптимізації фізичних розмірів підприємств з виробництва продукції скотарства, результативними параметрами якої є технологічні показники та необхідні обсяги інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51 + У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Калинчик Н. В. 
Развитие и эффективное функционирование предприятий на рынке говядины : монография / Н. В. Калинчик, О. А. Саенко, В. В. Россоха. - К. : Ин-т аграр. экономики, 2009. - 212 c. - рус.

Освещены теоретические, методологические и методические проблемы функционирования продовольственного рынка, развития и функционирования предприятий на рынке говядины. Определены параметры эффективного производства, спроса и предложения говядины на внутреннем и внешнем рынках, ценовой стабилизации за счёт квотирования объектов экспортно-импортных операций и гармонизации межотраслевых отношений между участниками интеграции.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52 + У9(4УКР)421.511.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА721941 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Шуст О. А. 
Ринок продукції м'ясного скотарства в Україні: теоретико-прикладні аспекти розвитку та регулювання : монографія / О. А. Шуст. - Біла Церква, 2011. - 335 c. - Бібліогр.: с. 322-335. - укp.

Обгрунтовано шляхи розвитку та вдосконалення функціонування ринку продукції м'ясного скотарства на основі відновлення галузі та покращання виробничо-економічних зв'язків. Доведено необхідність формування цілісної системи економічних важелів державного регулювання виробництва даної продукції, яка передбачає розробку та реалізацію відповідної фінансово-кредитної, цінової, податкової, інвестиційної та зовнішньоекономічної політики. Запропоновано механізми регулювання виробництва продукції м'ясного скотарства в Україні та провідних країнах світу. Висвітлено сучасні тенденції розвитку світового ринку цієї продукції та їх вплив на вітчизняний ринок. Розкрито основні чинники забезпечення конкурентоспроможності виробництва продукції м'ясного скотарства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52 + У9(4УКР)421.511.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА747116 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Аранчій В. І. 
Сучасний стан м'ясопродуктового підкомплексу та перспективи його розвитку / В. І. Аранчій // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2010. - № 1. - С. 134-138. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто стан і тенденції розвитку м'ясопродуктового підкомплексу України як однієї з головних стратегічно важливих галузей АПК. Здійснено аналіз динаміки поголів'я худоби і птиці, обсягів виробництва м'яса та динаміки показників економічної ефективності у підкомплексі. Проаналізовано основні проблеми галузі за сучасних умов та запропоновано шляхи виходу тваринництва з кризового стану, які дадуть змогу забезпечити ефективний розвиток галузі й збільшити обсяги виробництва м'яса на сільськогосподарських підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Федулова І. В. 
Удосконалення інноваційної діяльності в м'ясопродуктовому комплексі АПК / І. В. Федулова, І. В. Ємцева // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2010. - № 33. - С. 152-154. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто напрями інноваційної діяльності та обгрунтовано застосування стратегії інтеграції підприємств м'ясопродуктового комплексу АПК. Запропоновано варіанти формування цінової політики між учасниками агрооб'єднань відносно розподілу доходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Шлапак О. В. 
Стратегічні напрями розвитку галузі м'ясного скотарства в Україні / О. В. Шлапак // Економіка України. - 2013. - № 3. - С. 57-65. - укp.

Проаналізовано переваги та ризики індустріальної моделі м'ясного скотарства і доведено, що альтернативи їй в Україні немає. Визначено шляхи мінімізації ризиків інтенсивного виробництва і механізми взаємодії індустріальних комплексів з господарствами населення. Обгрунтовано необхідність виділення міясного скотарства в окремий проект у межах державного інвестиційного проекту "Відроджене скотарство".


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Кернасюк Ю. В. 
Організаційно-економічні аспекти підвищення ефективності виробництва яловичини в Україні / Ю. В. Кернасюк // Актуал. проблеми економіки. - 2006. - № 6. - С. 139-145. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Висунуто концептуально нові підходи до аналізу проблеми ефективності виробництва яловичини. Розглянуто шляхи підвищення ефективності виробництва за умов інтеграції України до СОТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Пуцентейло П. Р. 
Організаційно-економічний механізм забезпечення сталого розвитку галузі м'ясного скотарства / П. Р. Пуцентейло // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 3. - С. 80-85. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто трактування поняття "організаційно-економічний механізм". Визначено особливості розвитку галузі м'ясного скотарства в контексті трансформації аграрних відносин. Запропоновано заходи щодо ефективного розвитку галузі м'ясного скотарства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Шлапак О. В. 
Проблеми розвитку і можливості захисту вітчизняного м'ясного скотарства в умовах СОТ / О. В. Шлапак // Актуал. проблеми економіки. - 2012. - № 11. - С. 103-112. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

На основі аналізу ефективності рівня тарифного захисту вітчизняного м'ясного скотарства після вступу до СОТ виявлено несиметричність режимів захисту внутрішнього ринку м'яса великої рогатої худоби (ВРХ) України та більшості країн-імпортерів м'яса ВРХ і країн, що розвивають власне м'ясне скотарство. Обгрунтовано необхідність проведення моніторингу ринку м'яса ВРХ з метою вчасного виявлення загроз для вітчизняних виробників внаслідок зростання імпорту й обгрунтування доцільності застосування надзвичайних механізмів СОТ для усунення цих загроз.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52 + У9(4УКР)421.511.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Шлапак О. В. 
Особливості і перспективи формування внутрішнього споживчого ринку продукції м'ясного скотарства / О. В. Шлапак // Актуал. проблеми економіки. - 2012. - № 12. - С. 75-83. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено закономірності й особливості вітчизняного споживчого ринку продукції м'ясного скотарства. Оцінено вплив зміни доходів населення на структуру попиту на м'ясну продукцію. Проаналізовано вплив цінової кон'юнктури ринку м'яса великої рогатої худоби (ВРХ) і ринків конкурентної продукції - свинини та м'яса птиці - на формування споживчого ринку м'яса ВРХ. У зв'язку із залежністю перспектив розвитку світового м'ясного скотарства від збільшення чисельності середнього класу в країнах світу обгрунтовано перспективи розвитку м'ясного скотарства в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52 + У9(4УКР)421.511.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Шлапак О. В. 
Стратегічні напрями розвитку м'ясного скотарства в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. В. Шлапак; НАН України, ДУ "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". - К., 2013. - 20 c. - укp.

Запропоновано й обгрунтовано стратегічні напрями розвитку м'ясного скотарства в Україні на основі інтенсивних виробничих систем, розроблено методичні положення про економічні й організаційно-правові механізми розвитку цієї галузі, що дозволяють включити господарства населення до ланцюгів вертикальної інтеграції. Проаналізовано стан продовольчої безпеки країни, тенденції до формування середнього класу в Україні та світі, світові ринки продукції м'ясного скотарства та на цій основі визначено перспективи розвитку галузі спеціалізованого м'ясного скотарства у країні. Доведено доцільність поглиблення співпраці держави та приватного бізнесу як необхідної умови для відтворення фондомісткої галузі м'ясного скотарства в Україні на основі реалізації ефективних національних проектів. Обгрунтовано напрями державної підтримки галузі м'ясного скотарства в Україні з огляду на зарубіжний досвід, ефективність якого розкрито через порівняння заходів щодо такої підтримки у групах країн з різними рівнями загального розвитку та розвитку м'ясного скотарства. Сформульовано стратегічну мету розвитку м'ясного скотарства в Україні, визначено головні стратегічні напрями розвитку цієї галузі: формування племінної бази; зміцнення кормової бази, будівництво та модернізація тваринницьких комплексів; створення інтегральних ланцюгів постачання на основі виробничих контрактів; створення системи утилізації відходів. Запропоновано економічні й організаційно-правові механізми реалізації окреслених стратегічних напрямів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Станько В. Ю. 
Ефективність м'ясного скотарства у сільськогосподарських підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. Ю. Станько; Львів. нац. аграр. ун-т. - Л., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено науково-практичне забезпечення розвитку та ефективне функціонування одного з важливих підрозділів національної економіки - м’ясного скотарства (МС) - за умов розвитку ринкових відносин в Україні. Обгрунтовано пріоритети розвитку галузі МС, яка виступає цілісною виробничо-господарською системою, що об’єднує спеціалізовані підприємства з вирощування та відгодівлі великої рогатої худоби, підприємства, що забезпечують доставку та збут продукції, відтворення племінних якостей, беруть участь у науково-дослідних, проектно-конструкторських і технологічних розробках з метою насичення продовольчого ринку якісними м’ясом і м’ясопродуктами власного виробництва, досягнення продовольчої незалежності держави та збільшення експорту продукції. Доведено, що стратегічними пріоритетними напрямами конкурентоспроможного розвитку МС мають стати: державна підтримка розвитку МС, удосконалення породного складу тварин м’ясного напряму, впровадження інноваційних технологій вирощування тварин, формування та функціонування ринку м’яса яловичини, сприяння залученню інвестицій у галузь, удосконалення системи ціноутворення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-07 + У9(4УКР)325.250.0-451.52-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402150 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Василець О. С. 
Економічна ефективність вирощування помісного молодняку на яловичину в сільськогосподарських підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. С. Василець; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Наведено результати досліджень економічної ефективності інтенсивного вирощування помісного молодняку великої рогатої худоби до високих вагових кондицій за різних систем утримання (цілорічна стійлова та стійлово-пасовищна). На підставі проведених досліджень обрано оптимальний вік і живу масу бугайців у разі забою. Обгрунтовано ефективність використання пасовищ у літній період. Оцінено економічну ефективність вирощування молодняку різних генотипів для модельної ферми на 400-х м'ясних корів зі шлейфом за стійлово-пасовищній системі утримання худоби. Проведено оцінювання ефективності різних каналів збуту молодняку різних генотипів. Визначено точку беззбитковості вирощування молодняку великої рогатої худоби різних генотипів для модельної ферми.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387612 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського