Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(5ТУР)8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Айдинкая Ількер Ясін 
Турецько-українське партнерство в економічних інтеграційних об'єднаннях : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Айдинкая Ількер Ясін; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2000. - 19 c. - укp.

Висвітлено проблему турецько-українського партнерства в економічних інтеграційних об'єднаннях. Зокрема, розглянуто механізм регіональної економічної інтеграції в процесі глобалізації, розкрито концептуальні засади міжнародної економічної інтеграції, показано зміни в міжнародних економічних відносинах у контексті поглиблення міждержавного та регіонального співробітництва. Досліджено питання стратегії входження Туреччини та України в європейський економічний та валютний союзи, а також виявлено системоутворювальні фактори розвитку економічної інтеграції країн Причорномор'я, створення ними Чорноморського економічного співробітництва. Проаналізовано проблеми турецько-українського партнерства в економічних інтеграційних об'єднаннях, визначено спільні інтереси та економічний потенціал співробітництва Туреччини й України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)8 + У9(5ТУР)8

Шифр НБУВ: РА308855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пікулик О. Б. 
Сучасні особливості економічного співробітництва України та Туркменистану / О. Б. Пікулик // Наук. вісн. Волин. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2012. - № 18. - С. 147-151. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто особливості економічного співробітництва України та Туркменистану. Проаналізовано основні показники взаємної торгівлі між країнами. Досліджено особливості інвестиційного співробітництва України та Туркменистану. Розкрито участь України в реалізації інфраструктурних проектів у Туркменистані. Розглянуто перспективи українсько-туркменської економічної співпраці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80 + У9(5ТУР)80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Джанкорель Б. 
Экономические реформы и развитие рыночной экономики в контексте евроатлантической интеграции / Б. Джанкорель // Актуал. проблеми економіки. - 2004. - № 1. - С. 16-18. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)8 + У9(5ТУР)8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69817 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Панченко Є. Г. 
Перспективи двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Туркменістаном / Є. Г. Панченко, І. П. Загородній // Стратегія розвитку України. - 2013. - № 3. - С. 108-113. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто розвиток та сучасне двостороннє торговельно-економічне співробітництво між Україною та Туркменістаном. Виявлено національні інтереси країн України та Туркменістану у двостороннтому торговельно-економічному співробітництві. Природний газ має найбільше значення у двосторонньому торгівельно-економічному співробітництві (співпраця є перспективною у торгівлі, інжинірингових послугах щодо розвідки, видобутку та транспортуванні природного газу). Визначено перспективи, які пов'язані зі збільшенням обсягів взаємної торгівлі та диверсифікації напрямків співробітництва у енергетичному та неенергетичному секторах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 + У9(5ТУР)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Небаба Н. О. 
Перспективи українсько-турецьких торговельно-економічних відносин / Н. О. Небаба, Д. В. Рудь-Вольга // Актуал. проблеми економіки. - 2019. - № 9. - С. 31-42. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Досліджено аналіз українсько-турецьких торговельно-економічних відносин на сучасному етапі їх розвитку та майбутніх перспектив економічної співпраці двох країн, зокрема у секторі виробництва м'ясної продукції. У результаті дослідження виявлено, що Турецька Республіка є одним із провідних торговельних партнерів України та входить до переліку країн, що мають найбільші перспективи для розвитку українського експорту. Визначено проблеми в агросекторі Туреччини, головними з яких є недостатня кількість залучених інвестицій у сільське господарство та дефіцит сільських територій, що призводить до необхідності імпортувати продукцію агросектору, в результаті чого спостерігається надмірне зростання цін на м'ясну продукцію та відповідно зменшення її споживання населенням Туреччини. Встановлено головні країни-експортери м'ясної продукції до Турецької Республіки та перешкоди при здійсненні експорту м'ясних продуктів Україною. Виявлено, які дії уряду та виробників можуть покращити сучасні українсько-турецькі торговельно-економічні відносини у агросекторі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 + У9(5ТУР)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського