Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (10)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф1(7СПО)6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Кравченко С.С. 
Критичні правові дослідження у філософії правового прагматизму / С.С. Кравченко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2011. - Вип. 4. - С. 211-215. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто філософський рух критики правових досліджень, який набув поширення в середині ХХ ст. у США. Зроблено висновки, що застосування закону диктується політичними міркуваннями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(7СПО)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Штерн В. Ю. 
Ханна Арендт про політичну владу і насилля / В. Ю. Штерн // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Думка. - 2016. - № 3. - С. 252-261. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розглянуто проблему співвідношення влади і насилля, яку сформулювала Х. Арендт, видатний західний політолог. Х. Арендт розкриває творчий потенціал політичної влади через забезпечення та гарантування прав людини, створення умов для оптимального балансу публічного і приватного; характеризує креативну функцію влади як основну в суспільно-політичному розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(7СПО)6 + Ф03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Згуровський М. З. 
Моделювання ліній розлому цивілізацій на початку XXI століття в контексті їх фундаментальних відмінностей / М. З. Згуровський, М. М. Перестюк // Систем. дослідж. та інформ. технології. - 2019. - № 1. - С. 7-19. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Продовжено цикл моделювання ліній розлому цивілізацій за Самуелем Хантігтоном, розпочатий у 2008 р., у контексті фундаментальних культурних відмінностей цих цивілізацій з часовим інтервалом 10 років. Моделювання грунтується на застосуванні кількісного і якісного аналізу відмінностей між світовими культурами на основі модифікації підходу Самуеля Хантінгтона. На підставі результатів кластеризації відстаней, числових значень загальних розломів між цивілізаціями і сукупних відмінностей цивілізацій сформовано бачення на ближче і віддалене майбутнє щодо можливих об'єднань і конфліктів між світовими культурами. Порівняльний аналіз за результатами досліджень, проведених у 2008 р., дозволив отримати дані, які можуть стати науково обгрунтованою базою для передбачення створення ряду об'єднань та альянсів країн світу, а також для моделювання поведінки та розвитку окремих країн світу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(7СПО)64 + Ф014 + Ю6*327.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24036 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ковальов А. В. 
Концепція деліберативної демократії Джеймса Фішкіна: теоретичний та практичний аспекти : монографія / А. В. Ковальов. - Київ : Знання України, 2019. - 193 c. - укp.

Досліджено теоретичний і практичний аспекти концепції деліберативної демократії сучасного американського політолога, професора з комунікацій і політичних наук Стенфордського університету Джеймса Фішкіна. Розкрито її наукові засади, зміст, методологію, переваги та недоліки, особливості прикладної імплементації. Окреслено перспективи застосування концепції в українських соціально-політичних реаліях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(7СПО)6/64

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА839903 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського