Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (19)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(5АЗЕ)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Рагімов Е.  
Особливості політичної модернізації в Азербайджані / Е. Рагімов // Політ. менеджмент. - 2008. - № 5. - С. 53-59. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено складний процес демократичних змін у політичній сфері Азербайджану. В процесі політичної модернізації відбувається як становлення нових, так і еволюція вже існуючих політичних інститутів, які перебувають у складній динамічній взаємодії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(5АЗЕ)12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24488 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гулиев А. 
Базовые принципы как фактор внешних отношений института президента Азербайджанской Республики: история, современость, будущее / А. Гулиев // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 51. - С. 593-599. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Рассмотрено противодействие размыванию институциональных структур, присущих отдельным нациям и лежащих в основе их генотипа.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(5АЗЕ)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гулиев А. 
Как и почему Гейдар Алиев заложил основы силы и стабильности института президенства в Азербайджане / А. Гулиев // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 50. - С. 584-590. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Рассмотрены определения граней и перспектив совершенствования института президентства в Азербайджане, чем является научное понимание воздействия этого института на состояние устойчивости всей институциональной структуры государства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(5АЗЕ)123 + Х809(5АЗЕ)612

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Aliyev E. R. 
Cluster development of Azerbaijani territories liberated from the Armenian occupation: choice of model = Кластерний розвиток азербайджанських територій, звільнених від вірменської окупації: вибір моделі / E. R. Aliyev // Мат. машини і системи. - 2021. - № 1. - С. 108-115. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Відродження території Карабаху є першочерговим завданням на шляху подальшого зміцнення політичного та економічного суверенітету Азербайджанської Республіки. На звільнених від вірменської окупації територіях у найкоротші терміни планується забезпечити безпечне і гідне життя для вимушених переселенців, провести відновлювальні роботи в усіх сферах, а також завдяки ефективній діяльності задати імпульс сталого зростання добробуту корінного населення, що повертається. Сучасна практика кластерного освоєння територій випереджаючого розвитку, що проводиться в різних країнах світу, характеризується синергетичним ефектом від максимального використання регіональних ресурсів, що дозволяє за мінімальний термін досягти значної економічної вигоди. В рамках кластерного підходу проект "розміщується" в певному секторі кластера і реалізується на основі відпрацьованого механізму з урахуванням соціально-економічних, політичних і правових аспектів. Саме в межах цього сектора створюються сприятливі умови для реалізації даного проекту, за рахунок яких, власне, досягається синергетичний ефект і забезпечується бажаний результат. Кластерний розвиток звільнених від вірменської окупації територій передбачає участь держави, у тому числі на рівнях галузевих органів виконавчої влади, регіональних органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також в особі державних інститутів розвитку та інституційних інвесторів проектів комплексного розвитку і фондів прямих інвестицій і провідних системоутворюючих банків. Іншими важливими факторами даного процесу можуть і повинні стати резиденти інноваційних кластерів і технопарків, провідні азербайджанські забудовники, представники бізнес-структур, а також приватні інвестори, зацікавлені у портфельних інвестиціях. У рамках цього підходу пропонується модель економічного кластера для прискореного розвитку звільнених від вірменської окупації територій Азербайджану.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(5АЗЕ)4 + У9(5АЗЕ)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського