Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (38)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(7СПО)1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Милосердна І. М. 
Кібернетичний механізм політичного управління: теорія та практика : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / І. М. Милосердна; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - О., 2011. - 17 c. - укp.

Досліджено сутність політичного управління як теоретичного підгрунтя діяльності ієрархії управлінських інститутів, опрацювання її категоріального апарату, виявлення особливостей процесу діяльності кібернетичних механізмів сучасних держав на підставі результатів порівняльного аналізу політичних систем США й України. Визначено на термінологічному рівні поняття "політичне управління", яке тлумачиться як суб'єкт-об'єктна взаємодія, під час якої відбувається вплив суб'єкта на об'єкт за допомогою різних важелів, де головна роль належить владі та владним відносинам. Розглянуто кібернетичний механізм політичного управління як складової інституційної структури політичної системи суспільства. Проведено комплексний аналіз досліджень щодо поняття зворотного зв'язку та його значення для політичного управління. Проаналізовано особливості діяльності моделей політичного управління на прикладі США й України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)123 + Ф3(7СПО)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА381583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дудко І.  
2011 рік у США: пошук компромісу чи системна криза? / І. Дудко // Політ. менеджмент. - 2011. - № 5. - С. 145-154. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Розглянуто проблеми реалізації політичного процесу США. В полі аналізу - функціональні повноваження конгресу й президента країни щодо гострих проблем внутрішньої і й зовнішньої політики адміністрації на етапі 2011 року: місії США в Лівії, схвалення військового бюджету та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(7СПО)123 + Ф4(7СПО),9(6ЛІВ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24488 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кравцевич К.  
Внутрішньополітичний контекст формування міжнародної стратегії адміністрації Обами / К. Кравцевич // Політ. менеджмент. - 2011. - № 5. - С. 155-163. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто характерні особливості внутрішньополітичного контексту американської зовнішньої політики, досліджено вплив внутрішньої ситуації на формування міжнародної стратегії адміністрації Обами. Проаналізовано впливи електоральної політики, Конгресу та спільноти національної безпеки США на прийняття окремих зовнішньополітичних рішень американської адміністрації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(7СПО),04 + Ф3(7СПО)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24488 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ржевська Н. Ф. 
Політичний аналіз і стратегічне прогнозування в США: інституційний вимір : монографія / Н. Ф. Ржевська. - Дрогобич : Коло, 2012. - 255 c. - укp.

Досліджено проблеми становлення політичного аналізу та стратегічного прогнозування, проаналізовано основні етапи розвитку експертного знання та парадокси політичної експертизи й особливості інституалізації цих процесів в американській політичній традиції. Розкрито особливості діяльності американських "мозкових центрів" як інституційної форми стратегічного прогнозування в США. Показано, що за сучасних умов "мозкові центри" США - це потужний інтелектуальний потенціал, збагачений накопиченим досвідом співпраці з дослідницькими організаціями інших країн. Ці структури, на відміну від державних дослідницьких установ, мобільніші, здатні залучати для розробок високопрофесійний експертний штат і відповідно пропонувати державі аналітичну продукцію високого професійного рівня, нові рішення, механізми та технології щодо їх реалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф080 + Ф.е(7СПО) + Ф3(7СПО)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА758833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Грінберг Р. С. 
Чим небезпечна перемога Мітта Ромні? / Р. С. Грінберг // Економіка України. - 2012. - № 11. - С. 85-86. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(7СПО)131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Чигирева В. В. 
Мифологема распространения демократии как инструмент гегемонистской политики США / В. В. Чигирева // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 50. - С. 727-733. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Проанализирован политический миф о "распространении демократии" как ключевой идейной составляющей современной внешнеполитической стратегии гегемонизма Соединенных Штатов Америки. Рассмотрены базовые этапы исторического развития идеи американского мессианизма и технология конструирования мессианской политической мифологии о целях и методах "распространения демократии".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(7СПО)1 + Ф4(7СПО),03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Паславський І. І. 
Президентська виборча кампанія в США: результати, наслідки, соціально-політична відповідальність ЗМІ / І. І. Паславський // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. - 2016. - № 2. - С. 316-326. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Досліджено політичний, економічний, психологічний і масмедійний фактори перемоги у президентській виборчій кампанії в США представника республіканської партії. З'ясовано першу реакцію провідних політиків світу на результати виборчих перегонів, виокремлено та проаналізовано публікації політичних оглядачів та медіаекспертів у рейтингових українських виданнях щодо вибору американського народу. Акцентовано на концепції соціально-політичної відповідальності ЗМІ у знакових загальнодержавних виборчих кампаніях. Доведено, що популізм як політичний рух утверджується у країнах сталої демократії, і перемога кандидата-популіста надасть цьому рухові нового імпульсу та масштабів. Акцентовано, що американські та світові засоби масової інформації тиражують інформаційні приводи популістів і в такий спосіб сприяють підвищенню їх особистого рейтингу, зростанню авторитету їх політичних структур.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(7СПО)131 + Х809(7СПО)526.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Weston Ch. M. 
Trump'S Watergate? / Ch. M. Weston // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2016. - № 3/4. - С. 14-23. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(7СПО)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Литвин А. В. 
Побудова іміджу політиків з урахуванням психологічних архетипів під час президентських виборів у США 2016 року (на прикладі Дональда Трампа та Хілларі Клінтон) / А. В. Литвин // Технологія і техніка друкарства. - 2018. - № 1. - С. 85-92. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Представлено аналіз архетипів, що лягли в основу публічного іміджу Дональда Трампа і Хілларі Клінтон під час підготовки до президентських перегонів 2016 р. Архетипи розглянуто за Карлом Юнгом, а також за сучасними визначеннями архетипів. Особливу увагу зосереджено на аналізі архетипу Трикстер, оскільки у ході дослідження виявлено, що саме цей архетип став основою побудови іміджу Дональда Трампа, який з самого початку позиціонував себе як неоднозначний політик, який не зважає на норми поведінки, руйнує стереотипи. Зауважено, що імідж Хілларі Клінтон було сформовано на основі нового жіночого архетипу XXI століття "Power Womаn", оскільки образ, побудований на цьому архетипі, як правило, викликає симпатію у різних цільових аудиторій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(7СПО)131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського