Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Автореферати дисертацій (19)Книжкові видання та компакт-диски (423)Журнали та продовжувані видання (196)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф79(4УКР)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 145
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Світленко С. 
Л. Жебуньов: від російського народництва до свідомого політичного українства (до 170-річчя від дня народження) / С. Світленко // Укр. іст. журн. - 2021. - № 1. - С. 170-182. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета роботи - висвітлення трансформацій світогляду й діяльності Л. Жебуньова - одного з найактивніших діячів українського національного руху двох перших десятиліть XX ст. Методологія дослідження грунтується на персоналістичному та системному підходах, принципах науковості, історизму, на використанні історико-генетичного, історико-типологічного, історико-системного методів. На основі архівних та опублікованих джерел і літератури досліджено особливості формування особистості Л. Жебуньова, його еволюцію від ідеології та соціальної практики російського соціально-революційного народництва до участі в українському національному русі. Визначено місце й роль діяча в ряді українських громадських організацій, партій, осередків, органів преси, його вплив на процес утвердження української національної свідомості у суспільстві. Створено цілісний образ Л. Жебуньова як послідовного борця за українську національну справу. Висновки: Л. Жебуньов пройшов складний шлях формування та еволюції світогляду, суть якого вбачається у переході від російського народництва 70-х рр. XIX ст. до свідомого українства на початку XX ст. У 1904 - 1917 рр. він належав до найактивніших учасників українського національного руху, зокрема відігравав помітну роль у діяльності Полтавської громади українських демократів, Загальної безпартійної організації, Української демократичної та Української демократично-радикальної партій, київської "Просвіти", Товариства українських поступовців, в органах української преси, особливо газеті "Рада", в Українському клубі тощо. Організаційна, публіцистична, видавнича, агітаційно-пропагандистська діяльність Л. Жебуньова сприяла поширенню української національної свідомості в перші десятиліття XX ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)570-4 + Т3(4РОС)51-476 + Ф513(4УКР)6 + Ф69(4УКР)2 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бачинська О. А. 
Історія українського козацтва та його світових аналогів XV-XX ст. : навч.-метод. посіб. до вибірк. (спец.) курсу для здобувачів першого освіт. рівня "бакалавр", спец. 032 - "Історія та археологія" / О. А. Бачинська; Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. - Одеса : ОНУ, 2020. - 153 c. - Розділ другий, № Історія козацтва у "післякозацьку добу" наприкінці XVIII – XX ст. - Бібліогр.: с. 153 - укp.

Розглянуто проблеми виникнення, існування та трансформацій в середовищі українського козацтва, показано його роль в історії України. Висвітлено історію козацтва "післякозацької доби".


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)51-294 я73 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Телешун С. О. 
Управління людьми в нестабільному інституційному середовищі. Світові тенденції та українські реалії / С. О. Телешун // Вісн. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 1. - С. 60-66. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено та науково визначено нові суспільні, інформаційні моделі управління свідомістю громадян у процесі вироблення й реалізації публічної політики в умовах системної нестабільності. Особливий акцент зроблено на аналізі управлінських моделей політичного впливу в країнах зі сталими демократичними традиціями управління та країнах, які перебувають у так званому "демократичному транзиті". Зовнішні загрози і виклики, внутрішня інституційна нестабільність підштовхують правлячий політичний клас та опозицію до пошуку нових інструментів і технологій системного впливу на свідомість людей. Запропоновано авторський рейтинг основних кластерів маніпулятивного впливу в системі політичного управління. На основі проведеного дослідження надано практичні рекомендації та вказано шляхи підвищення суспільної активності та свідомості громадян, особливо в умовах соціально-економічної і політичної нестабільності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15105:держ.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Савельєва Т. П. 
Суспільні рухи як чинник державотворення: політико-інституційний вимір : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Т. П. Савельєва; Харків. нац. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди. - Харків, 2019. - 19 c. - укp.

Здійснено комплексний аналіз щодо визначення функціонального потенціалу та ролі суспільних рухів як чинника державотворення у політико-інституційному контексті. Розглянуто провідні парадигми інтерпретації проблемного поля суспільних рухів, презентованих у сучасному науковому дискурсі (колективної дії, колективної поведінки, "нових соціальних рухів"). Представлено особливості функціонування рухів в умовах мережевого/інформаційного суспільства. З позиції неоінституціонального підходу уточнено зміст процесу державотворення, виявлено основні чинники його розвитку та розкрито функціональний потенціал суспільних рухів як одного із провідних елементів державотворення, насамперед, у напрямі мобілізації акторів щодо активної політичної участі. Окреслено провідну схему соціально-політичної активізації масової поведінки/ресурсів. Розглянуто функціональні можливості волонтерського руху та варіанти його реалізації в нових соціально-політичних контекстах українського державотворення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)123 + Ф3(4УКР)133.1 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438887 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Поппер Л. В. 
Екологізм як ідеологічний конструкт і суспільно-політичний рух : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.03 / Л. В. Поппер; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Досліджено екологізм як сучасну політико-ідеологічну систему і практику постіндустріального суспільства, операціоналізація цього поняття дозволила виявити його місце в системі політичних категорій та базові структурні елемента відповідного феномену: конкретне екологічне знання, філософська, політична, економічна теорії, екологічний футуризм. Наголошено, що екологізм - це субстрат найважливіших концепцій, теорій у цей історичний час, осьова ідея цивілізації. Виявлено сутнісні характеристики політичної константи екологізму як транснаціональної метадоктрини епохи постіндустріалізму, здатної застерегти людство від екологічної катастрофи. Встановлено, що екологізм, будучи альтернативною ідеологією домінуючим (консерватизм, лібералізм, соціалізм) соціальним парадигмам, поступово, в міру усвідомлення її значущості, втрачає статус такої та переходить до загальновизнаних. З'ясовано, що систему цінностей екологізму становлять ідеї "екологічного імперативу" і "сталого людського розвитку". Обґрунтовано політичну інституалізацію екологізму в сучасному суспільстві, вплив цінностей екологізму на владно-державну систему України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф062 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Глизнер С. В. 
Роль громадських організацій в утворенні об'єднаних територіальних громад / С. В. Глизнер // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Думка. - 2018. - № 5. - С. 146-153. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано роль громадських організацій у процесі формування об'єднаних територіальних громад. Розкрито завдання над якими працювали громадські організації у межах міні-грантів. Описано діяльність громадських організацій "Суспільна амністія", "Подільська агенція регіонального розвитку" та громадського центру "Ділові ініціативи" на території Івано-Франківської області. Розкрито суть проектів над якими працювали дані організації у регіоні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР) + Ф3(4УКР)124

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Грищенко Н. І. 
Волонтерський рух в сучасній Україні як стратегія розвитку молодіжного лідерства / Н. І. Грищенко // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2018. - № 2. - С. 73-78. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розкрито проблеми становлення волонтерського руху в сучасній Україні, наведено його принципи, аналізуються шляхи розвитку молодіжного волонтерства та розкривається стратегія розвитку молодіжного лідерства через участь молоді у волонтерському русі сучасної України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Луцишин Г. 
Особливості розвитку культурної дипломатії України в сучасних умовах / Г. Луцишин, А. Гончарук // Humanitarian Vision. - 2017. - 3, № 1. - С. 25-30. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано особливості розвитку культурної дипломатії України за сучасних умов, діяльність державних і громадських інститутів культурної дипломатії. Культурна дипломатія є важливим напрямом державної політики, вона відкриває перспективи соціального, культурного та економічного розвитку держави, сприяє поширенню інформації про країну через проведення культурних і мистецьких заходів, діяльність культурних інституцій, популяризацію мистецтва, культурної спадщини. Визначено основні завдання культурної дипломатії, умови та чинники, які є важливими для її розвитку. Розглянуто діяльність українських культурно-інформаційних центрів при дипломатичних представництвах України, державних структур і громадських організацій, які розвивають культурну дипломатію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР) + Ф49(4УКР) + Ч114(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101312 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Dragomyretska N. M. 
Capabilities of the NGO «Ukrainian Assembly of Doctors of Science in Public Administration» to innovations in Ukraine / N. M. Dragomyretska // Публ. урядування. - 2017. - № 1. - С. 102-119. - Бібліогр.: 40 назв. - англ.

This article reveals the possibilities of the NGO «Ukrainian Assembly of Doctors of Science in Public Administration» for the development and introduction of innovations in Ukraine. It demonstrates the potential scientists of the country possess for the introduction of foreign and domestic innovations. It shows the results of the assessment of foreign experts of scholars and students from Ukraine in humanitarian spheres. The article makes it possible to observe the content of the proposals of social organization of scientists. It demonstrates the projects of the NGO «Ukrainian Assembly of Doctors of Science in Public Administration», which were assessed by EU experts as risky for investment. Scientists of the organization were considered by EU experts as non- professional to implement these projects. The article shows that this opinion is erroneous, and the proposals are relevant in 2017. The implementation of the proposed projects would lead to different results in the development of Ukraine and its relations with the EU.

Розкрито можливості громадської організації «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління» щодо розробки і запровадження інновацій в Україні. Висвітлено потенційні можливості вчених держави для запровадження зарубіжних і вітчизняних інновацій. Наведено результати сприйняття зарубіжними експертами вчених і студентів України гуманітарних сфер. Подано зміст пропозицій громадської організації вчених. Надано основний зміст проектів громадської організації «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління», які зарубіжними експертами були сприйняті як ризиковані для інвестування, а вчені цієї організації були охарактеризовані експертами ЄС як непрофесійні для запровадження проектів. Показано, що ця думка помилкова, а пропозиції актуальні у 2017 р. Внаслідок реалізації запропонованих проектів можна очікувати інших результатів як в Україні, так і у її відносинах з ЄС.

Раскрыты возможности общественной организации «Всеукраинская Ассамблея докторов наук государственного управления» по разработке и внедрению инноваций в Украине. Освещены потенциальные возможности ученых страны для внедрения зарубежных и отечественных инноваций. Приведены результаты восприятия зарубежными экспертами учёных и студентов Украины гуманитарных сфер. Раскрыто содержание предложений общественной организации «Всеукраинская Ассамблея докторов наук государственного управления», которые зарубежными экспертами были восприняты как рискованные для инвестирования, а учёные этой организации были охарактеризованы экспертами ЕС как непрофессиональные для внедрения данных проектов. Показано, что такой подход ошибочный, а предложения актуальны в 2017 г. Реализация предложенных проектов привела бы к другим результатам как в Украине, так и в ее взаимоотношениях с ЕС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.8 : Х810.12 + Ч216(4Укр)242.1 + Ф79(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Селезньова О. В. 
Особливості участі громадян і громадських організацій у розбудові процесу екодемократії суспільства / О. В. Селезньова // Бізнес Інформ. - 2017. - № 7. - С. 8-12. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено участь громадян і громадських організацій у процесі становлення еко-демократії в Україні та визначення ролі громадськості в прийнятті урядом державних рішень в екологічній сфері. Проаналізовано основні форми взаємодії громадян і громадських екологічних організацій з чинним урядом і муніципалітетами з питань збереження природних ресурсів, уникнення екологічних техногенних катастроф і покращення загального екологічного стану в країні. Обгрунтовано посилення ролі свідомих громадян і громадських організацій у процесі прийняття державних рішень з екологічних питань і досягнення пріоритетних екологічних цілей. Визначено основні чинники, які негативно впливають на ефективність та знижують результативність природоохоронної діяльності неурядових екологічних організацій. Досліджено особливості розбудови екологічного руху в Україні та основні напрямки підвищення його результативності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР) + С5*63 + Б1 в2:С

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Богів Я. 
Міжнародні стандарти інститутів громадянського суспільства та практика їх реалізації в Україні / Я. Богів // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 865. - С. 513-520. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено міжнародні стандарти функціонування інститутів громадянського суспільства, зокрема, стандарти Ради Європи, а також проаналізовано стан реалізації таких положень у правовій системі України. Проаналізовано положення Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи (щодо створення та діяльності неурядових організацій) від 10 жовтня 2007 року, а також Фундаментальні принципи щодо статусу неурядових організацій в Європі від 5 липня 2002 року. Досліджено відповідність положень Закону України "Про громадські об'єднання" європейським стандартам у сфері правового регулювання неурядових організацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)1 + Ф79(4УКР) + Х819(4УКР)013-3 + Х915.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Цубов Л. В. 
Діяльність українських громадських організацій по наданню допомоги голодуючому населенню УСРР 1932 - 1933 рр. / Л. В. Цубов, Н. М. Божко // Hist. and Cultural Studies. - 2017. - 4, № 1. - С. 94-98. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

На підставі аналізу наукових джерел висвітлено дії західноукраїнського суспільства з організації надання допомоги голодуючому населенню УСРР у 1932 - 1933 рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР)2 + Т3(4УКР)613-209

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Ївженко Ю. В. 
Формування у студентської молоді почуття громадянськості в молодіжних громадських організаціях : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / Ю. В. Ївженко; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Досліджено проблему формування у студентів почуття громадянськості в діяльності молодіжних громадських організаціях. Наведено теоретичне узагальнення наукових поглядів на "громадянськість", "громадянське виховання", "громадянське становлення". Уточнено сутність поняття "почуття громадянськості", визначено структурні компоненти, критерії ефективності формування почуття громадянськості у студентів, показники та рівні їх прояву. Розроблено структурно-функціональну модель, визначено й обгрунтовано педагогічні умови формування у студентів почуття громадянськості в молодіжних громадських організаціях та експериментально перевірено їх ефективність. Визначено, теоретично обгрунтовано та апробовано експериментальну модель, розглянуто педагогічні умови щодо формування почуття громадянськості у діяльності молодіжних громадських організацій, як демократичне середовище соціально-громадської взаємодії сприятливого для виховання почуття громадянськості. Внаслідок експериментальної роботи здійснено систематичну інформаційно-просвітницьку роботу зі студентами щодо формування почуття громадянськості та підвищення рівня науково-методичної підготовленості педагогів вищих навчальних закладів, лідерів молодіжних громадських організацій та удосконалення форм і методів їх діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.352.13 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Динник І. П. 
Роль громадського сектору у побудові конструктивного діалогу з державою / І. П. Динник // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2017. - Вип. 4. - С. 26-30. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Здійснено аналіз теорії та практики побудови конструктивного діалогу громадського сектора з державою, подано характеристику походження громадського сектора, що склалася історично, охарактеризовано поняття та ознаки неурядових організацій та їх статус у контексті взаємодії із державою, розкрито вплив і роль громадського сектора на прийняття державно-управлінських рішень у період системних змін у сучасній Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)325.2 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Гурій Б. Б. 
Формування соціального капіталу в сучасних молодіжних громадських організаціях України : автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.03 / Б. Б. Гурій; Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Харків, 2016. - 19 c. - укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні підходи зарубіжних і вітчизняних вчених до природи та сутності соціального капіталу і на їх основі розроблено концептуальну схему аналізу соціального капіталу на макро-, мезо- і мікрорівнях. Це дозволило виявити такі критерії його аналізу: інституційний, мережевий, інтеракційний, ресурсний. Виокремлені критерії були закладені й апробовані у авторській методиці дослідження процесу формування соціального капіталу молодіжних громадських організацій. За результатами одержаних знахідок дослідження розроблено авторський концепт соціального капіталу громадської організації. Розглянуто молодіжні громадські організації як осередки формування та накопичення соціального капіталу. Визначено як медійні, так і особистісні способи формування соціального капіталу молодіжних організацій та членів цих організацій. Поглиблено розуміння процесу накопичення соціального капіталу в молодіжній громадській організації, який поділено на чотири етапи. Це допомагає зрозуміти специфіку переходу від рівня соціального капіталу організацій до індивідуального соціального капіталу членів цих організацій. На основі аналізу емпіричних даних з'ясовано, які типи соціального капіталу формуються завдяки участі молоді у молодіжних громадських організаціях, а також досліджено взаємозумовленість індивідуального соціального капіталу та життєвих стратегій членів молодіжних громадських організацій. Описано, як сучасні молодіжні громадські організації виступають полями формування соціального капіталу молоді та його реалізації в процесі побудови подальших життєвих стратегій.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*122.6 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421315 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Орленко М. В. 
Інституціоналізація молодіжних громадських організацій у сучасному політичному процесі України : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / М. В. Орленко; Чорномор. держ. ун-т ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2016. - 19 c. - укp.

Здійснено комплексне розкриття процесу інституціоналізації молодіжних громадських організацій із визначенням шляхів залучення їх до участі в сучасному політичному процесі України з урахуванням європейського досвіду. Інституціоналізацію молодіжних громадських організацій розглянуто як процес перетворення неформального об’єднання на формальну організацію шляхом юридичної її реєстрації задля здійснення цілей і завдань, визначених у статутних документах організації. Обгрунтовано роль молодіжних громадських організацій як посередників, що сприяють формуванню й упровадженню державної молодіжної політики. Установлено, що загроза національному суверенітету України протягом останніх двох років призвела до активного зростання офіційно зареєстрованих молодіжних громадських організацій (зокрема, волонтерських) та посилення їх участі в політичних подіях у державі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420339 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Молодіжний студентський громадський рух та його роль в розбудові громадянського суспільства: європейський контекст : зб. тез і ст. Міжнар. студент. наук.-практ. конф. / ред.: В. О. Коваль; Запоріз. держ. інженер. акад. - Запоріжжя : ЗДІА, 2016. - 129 c. - укp.

Розглянуто особливості та проблеми громадянського суспільства в Україні. Вивчено зміни парадигми інтелектуальної еліти Польщі на стосунки з Україною. Приділено увагу участі молоді у волонтерстві як важливій складовій суспільної активності. Охарактеризовано напрями діяльності волонтерських молодіжних організацій. Досліджено вплив громадських організацій на професіоналізацію студентської молоді. Проаналізовано педагогічно-освітні, правові, релігійні, політичні чинники формування громадсько-студентської молоді. Визначено роль студентських організацій у протидії девіантній поведінці серед молоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР) я431 + Ч30 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА799881 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Яворський М. С. 
Інформаційно-інноваційний центр як чинник формування та партнер громадських організацій в інтелектуально-фахових середовищах регіону / М. С. Яворський // Наука та інновації. - 2016. - № 2. - С. 90-95. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Relevance of forming during the crisis effective public institutions based on self organization of specialists from different professional environments and the role of regional information and innovation centers in the initiation and maintenance of such processes are substantiated. Practical experience of the Lviv State Centre of Science, Innovations and Informatization in the creation and support of NGOs in research and innovation, business and educational fields in Western Ukraine is elucidated.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Ковалів М. В. 
Методи діяльності громадських об'єднань в Україні / М. В. Ковалів, І. Ю. Хомишин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2016. - № 845. - С. 83-88. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено методи діяльності громадських об'єднань (ГО) в Україні. Розглянуто систему методів діяльності ГО, до яких належать: переконання та примус як універсальні методи; нагляд; адміністративно-юрисдикційна діяльність; метод збору інформації тощо. Розкрито основні риси правозахисного методу діяльності ГО.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)325 + Х819(4УКР)013:Х803 + Ф79(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Пашко Л. А. 
До проблеми визначення ціннісних пріоритетів у взаємовідносинах органів державної влади з українською громадою / Л. А. Пашко // Вісн. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Сер. Політ. науки. - 2016. - № 2. - С. 68-74. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Обгрунтовано ціннісни пріоритети як основи взаємовідносин органів державної влади (далі - ОДВ) з українською громадою. Автор обстоює думку про те, що визначення пріоритетних цінностей дасть змогу виробити сучасні, дієві й результативні алгоритми соціальної взаємодії громадянського суспільства (далі - ГС) та органів державної влади. Крім того, наголошується, що обов'язок і налаштованість ОДВ упроваджувати прозорість, відкритість і публічність у взаємовідносинах з ГС має обов'язково спиратися на відповідний рівень зацікавленості, відповідальності та культури державно-владних структур.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)123 + Ф79(4УКР) + Ф72(4УКР)45 + Х819(4УКР)011.015

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15105:політ.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського