Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Книжкові видання та компакт-диски (53)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(7СПО)11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Матюхіна Н. П. 
Приватний сектор безпеки США: шляхи розвитку та реалії сьогодення : [монографія] / Н. П. Матюхіна; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". - Х. : Юрайт, 2013. - 278 c. - (Б-ка юриста). - укp. - англ.

Досліджено проблеми та тенденції розвитку приватного сектору безпеки США як складової системи забезпечення національної безпеки. На основі аналізу значного масиву літературних джерел, законодавчих актів, результатів дослідницьких проектів визначено основні сегменти приватного сектору безпеки США, види служб, проблеми регулювання приватної безпеки, стану та якості її персоналу, відбору, навчання персоналу та ін. Акцентовано увагу на розвитку приватної безпеки за змінених умов XXI ст., розкрито її значення з точки зору протидії терористичним нападам і питання забезпечення безпеки важливих об'єктів інфраструктури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(7СПО)112.034.012

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА761438 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пилипчук В. Г. 
Система організації управління і правового забезпечення діяльності спецслужб (досвід країн Європейського Союзу та Північної Америки) : аналіт. доп. / В. Г. Пилипчук, М. О. Будаков, В. М. Гірич; Нац. ін-т стратег. дослідж. - К., 2012. - 52 c. - укp.

На основі системного аналізу висвітлено підходи до організації управління спеціальними службами в країнах Північної Америки, Західної та Центральної Європи (організаційні та правові аспекти). Зазначено, що результати аналізу можуть бути враховані в процесі реформування правоохоронних і розвідувальних органів України, а також з метою удосконалення вітчизняної системи стратегічного управління спеціальними службами та розвитку законодавства в сфері національної безпеки. Подано інформацію про склад і підпорядкування спецслужб США, систему спецслужб Франції, спецслужби Великої Британії. Увагу приділено організації контролю за діяльністю спецслужб органами виконавчої та судової влади, парламентом, незалежними установами та громадськими організаціями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(7СПО)112.011.012 + Х819(4)112.011.012

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА766873 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ушкварок О. В. 
Соціальна робота правоохоронних органів з учнівською молоддю в Сполучених Штатах Америки : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.05 / О. В. Ушкварок; ДЗ "Луган. нац. ун-т ім. Т. Шевченка". - Луганськ, 2014. - 20 c. - укp.

Вперше визначено сучасні засади та зміст соціальної роботи правоохоронних органів з учнівською молоддю у США. Виділено та охарактеризовано технології, які реалізуються правоохоронними органами США для вирішення проблем учнівської молоді, яка вступає у конфлікт із законом. Уточнено зміст поняття "соціальна робота правоохоронних органів з учнівською молоддю", технології здійснення соціальної роботи правоохоронних органів з учнівською молоддю в США. Набули подальшого розвитку наукові уявлення про вікові межі поняття "учнівська молодь" в контексті соціальної роботи правоохоронних органів США, питання про форми та методи соціальної роботи з учнівською молоддю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(7СПО)112.010.28 + С5*148:Ч30 + Ч421.352.26

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА410531 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Adaskova D. 
Strategic and economic aspects of a military nuclear programme = Стратегічні та економічні аспекти військової ядерної програми / D. Adaskova, T. Zubro // Актуал. проблеми економіки. - 2015. - № 9. - С. 99-107. - Бібліогр.: 106 назв. - англ.

Оцінено стратегічні та економічні аспекти військової ядерної програми в теорії та на практиці та визначено їх взаємозв'язок. Вивчено американську військову ядерну програму. Зроблено висновки, що в політиці безпеки та оборони на даний момент стратегічне значення ядерного арсеналу США переважає над неефективністю витрат на ядерну програму.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(7СПО)261.56 + Ц2(7СПО)3 + Х819(7СПО)110

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Іваненко В. А. 
Вивчення інтелектуальної спадщини З. Бжезінського у роботах вітчизняних та зарубіжних авторів / В. А. Іваненко // Наука. Релігія. Суспільство. - 2014. - № 1. - С. 8-12. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Проаналізовано вивчення творчого доробку З. Бжезінського у роботах вітчизняних та зарубіжних авторів. Встановлено, що з початку XX ст. прокидається особливий інтерес до інтелектуальної спадщині 3. Бжезінського з метою визначення його ролі у формуванні зовнішньополітичної доктрини США останньої третини XX ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(7СПО) + Ф. г(7СПО) + Х819(7СПО)114 д + Т3(7СПО)6-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23051 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Шарап С. О. 
Підготовка кадрів для роботи у прикордонних відомствах Республіки Польща та США: досвід для України / С. О. Шарап // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 1. - С. 133-136. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено особливості підготовки кадрів для роботи у прикордонних відомствах Республіки Польща та США. Доведено, що прикордонні політики Республіки Польща та США формуються на основі принципу про те, що життя й безпека кожного громадянина є найвищою соціальною цінністю, що гарантується державою, проте зовнішні та внутрішні чинники впливають на специфіку цих політик у кожній країні. Головним завданням Республіки Польща визначено необхідність адаптації кадрової структури Прикордонної варти до нових завдань шляхом повної професіоналізації структури та збільшення кількості службовців. Професійна підготовка агентів Прикордонного патруля США здійснюється у спеціальних навчальних закладах, має свою специфіку та особливості, що забезпечують високу кваліфікацію кадрів прикордонного відомства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4ПОЛ)112.038.2 + Х819(7СПО)112.038.2 + Х819(4УКР)112.038.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Корченко О. 
Стаціонарні системи виявлення і попередження кібератак в інтересах кіберзахисту та кіберконтррозвідки (на прикладі США) / О. Корченко, І. Логінов, С. Скворцов // Безпека інформації. - 2019. - 25, № 1. - С. 5-12. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

У забезпеченні національної кібербезпеки задіяно декілька силових відомств нашої країни. Кожне з них розв'язує власне коло завдань щодо захисту критичної інформаційної інфраструктури від кібератак і кіберінцидентів. Так, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) України, підрозділи технічного захисту інформації відповідають за кіберзахист інформаційних ресурсів та інфраструктури їх оброблення незалежно від характеру кібератак, що на них здійснюються. Служба безпеки України забезпечує критичну інформаційну інфраструктуру від кібератак розвідувально-підривного характеру, а Національна поліція захищає інтереси суспільства і громадян від кіберзлочинів. Але, для виконання поставлених перед ними завдань Служба безпеки і Держспецзв'язку України однаково потребують засобів виявлення і запобігання кібератак. Проте, на характеристиках і функціональних можливостях цих засобів відбиватиметься специфіка завдань, розв'язуваних обома відомствами. Наведено результати вивчення зарубіжного досвіду побудови систем виявлення і запобігання кібератакам в інтересах кіберзахисту і кіберконтррозвідки, визначено їх сутнісні характеристики, які доцільно врахувати у практичній діяльності з розбудови національної системи забезпечення кібербезпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.013.013.1 + Х819(7СПО)112.013.013.1 + З970.40 + Х849(4УКР)04:З97

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Тронь Т. В. 
Підготовка майбутніх фахівців у сфері охорони кордону Сполучених Штатів Америки : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Т. В. Тронь; Державна прикордонна служба України, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. - Хмельницький, 2018. - 20 c. - укp.

Представлено результати порівняльно-педагогічного дослідження підготовки майбутніх фахівців у сфері охорони кордону США та військовослужбовців Державної прикордонної служби України у навчальних центрах. З’ясовано стан розробленості проблеми у педагогічній теорії та практиці й охарактеризовано основні етапи становлення і розвитку Прикордонного патруля США. Визначено особливості системи підготовки агентів Прикордонного патруля - фахівців у сфері охорони кордону США та виявлено професійно-особистісні вимоги, які до них висуваються. Розкрито дидактичні й організаційно-педагогічні особливості професійної підготовки фахівців у сфері охорони кордону США, досліджено зміст навчальних планів і програм, форм і методів їхньої підготовки у навчальних центрах. Здійснено порівняльно-педагогічний аналіз підготовки майбутніх фахівців у сфері охорони кордону США й України. Обґрунтовано можливості використання прогресивних ідей американського досвіду та розроблено навчально-методичні рекомендації щодо їх впровадження у вітчизняну систему професійної підготовки майбутніх фахівців - військовослужбовців Державної прикордонної служби України в навчальних центрах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(7СПО)112.038.2 + Ц68(7СПО)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434989 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського