Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Х839(4УКР)9-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Клюєва Є. М. 
Господарські правовідносини у сфері електронної комерції / Є. М. Клюєва, К. М. Бречко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2019. - № 4. - С. 42-46. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто господарські правовідносини у сфері електронної комерції. Зазначено, що актуальність даної роботи полягає в тому, що стрімкий розвиток сучасних інформаційних технологій та Всесвітньої мережі Інтернет відіграють важливу роль у різноманітних сферах життєдіяльності, суттєво сприяють активізації цивільного і господарського обороту та сприяють руху підприємництва в напрямку світової глобалізації. У зв'язку з невпинним розвитком інформаційних мереж з'явився новий суспільний інститут, такий як "електронна комерція" - це відносини, спрямовані на отримання прибутку, що виникають під час вчинення правочинів щодо набуття, зміни або припинення цивільних прав та обов'язків, здійснені дистанційно з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, унаслідок чого в учасників таких відносин виникають права і обов'язки майнового характеру. Досліджено та проаналізувано наявні праці науковців, які розглядали питання господарських правовідносин у сфері електронної комерції; визначення поняття правовідносин у сфері електронної комерції, їх специфічні ознаки, об'єкт і суб'єкт. Авторами було використано праці вітчизняних і закордонних дослідників, які писали за даною тематикою. Викладені фактичний матеріал, статистичні дані, висновки та пропозиції відповідають дійсності та розкривають у цілому визначені мету і завдання дослідження. З точки зору форми подання матеріалу й колу окреслених і проаналізованих питань дана робота є певним новим кроком господарських правовідносин у сфері електронної комерції. Вказано, що проведені дослідження не вичерпують усі аспекти проблеми розвитку та становлення електронної комерції. У подальшому авторами планується продовження розроблення даної теми, результати якої можуть бути використані в науковій і практичній діяльності державних органів, що в межах своїх повноважень забезпечують розроблення правових норм з упровадження системи використання електронної мережі з метою здійснення комерційної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)9-4 + Х849(4УКР)051

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Школьний Є. О. 
Правові засади участі держави в зовнішньоекономічній діяльності : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / Є. О. Школьний; Приват. акціонер. т-во "ВНЗ "Міжрегіон. акад. упр. персоналом". - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Досліджено правові засади участі держави в зовнішньоекономічній діяльності. Розглянуто правове регулювання відносин у сфері зовнішньоекономічної діяльності, зокрема, нормативні визначення зовнішньоекономічної діяльності, її ознаки, принципи, систему та правовий статус суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, правове регулювання участі держави у цій діяльності. Розкрито елементи правового статусу держави як учасника зовнішньоекономічної діяльності, проблему його дуалізму, з'ясовано форми юридичної відповідальності держави у сфері цієї діяльності. Здійснено дослідження правових основ безпосередньої участі держави у зовнішньоекономічній діяльності в окремих країнах Європейського Союзу, з напрацюванням пропозицій щодо запозичення їх досвіду для України, а також стану гармонізації законодавства України із законодавством ЄС у цій сфері правовідносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)9-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438753 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського