Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881.9(4/8)126$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Біленчук П. Д. 
Комп'ютерний тероризм: суперхакери, кібер-терористи, кібер- криміналісти : монографія. Кн. 2 / П. Д. Біленчук, М. В. Гуцалюк, О. В. Кравчук, М. В. Козир. - К. : Наука і життя, 2008. - 292 c. - (Упр. Інновації. Безпека). - укp.

Розглянуто характеристику та тенденції розвитку комп'ютерного тероризму в Україні, Європі та світі. Проаналізовано новітній напрямок кібер-злочинності - криміналістичну комп'ютерну вірусологію. Досліджено проблеми запобігання, протидії та розслідування злочинів в інформаційно-телекомунікаційній сфері. Обгрунтовано сучасні можливості міжнародного партнерства, співробітництва, взаємодії у процесі розслідування злочинів у сфері високих технологій.

Рассмотрены характеристики и тенденции развития компьютерного терроризма в Украине, Европе и мире. Проанализировано новейшее направление кибер-преступности - криминалистическая компьютерная вирусология. Исследованы проблемы предупреждения, противодействия и расследования преступлений в информационно-телекоммуникационной сфере. Обоснованы современные возможности международного партнерства, сотрудничества и взаимодействия при расследовании преступлений в сфере высоких технологий.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4/8)126 + Х894.312.6 + З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: В352004/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сусукайло В. 
Аналіз атак, що використовуються кіберзлочинцями під час пандемії COVID 19 / В. Сусукайло, І. Опірський, А. Піскозуб, Р. Волошин, О. Друзюк // Захист інформації. - 2020. - 22, № 4. - С. 220-226. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, пандемія визначається як "поширення нової хвороби у всьому світі". З точки зору кібербезпеки це означає - катастрофа. Під час катастроф кількість кіберзлочинців зростає щодня. По мірі того як все більше висококваліфікованих фахівців з кібербезпеки долучається до блакитної команди, щодня запускається все більше шкідливих аплікацій, приблизно 230000 нових зразків шкідливих програм на день, згідно з інформацією дослідників з PandaLabs. Пандемію можна розглядати як подію, яка може призвести до виконання планів безперервності бізнесу або реалізації заходів з аварійного відновлення. Протягом цього часу слід аналізувати зростаючу кількість загроз кібербезпеки та визначати застосовні заходи безпеки. Існує також багато проблем з адміністративною інформаційною безпекою, які також слід враховувати. Розкрито основні питання щодо моніторингу інфраструктури, а також забезпечення високого рівня управління вразливостями та реагування на інциденти. Наведено заходи управління, які необхідно використовувати у SOC центрах, а також представлено поглиблений аналіз векторів атак та заходів безпеки, які можна застосувати для їх запобігання. Визначено, що віддалений моніторинг безпеки повинен бути зосереджений на аналізі подій з кінцевих точок за допомогою хост-систем виявлення вторгнень, рішень для виявлення і реагування на кінцеві точки, а також програмного забезпечення для забезпечення безпеки кінцевих точок, яке дозволяє дистанційно керувати і агрегувати події в центральній консолі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4/8)126

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського