Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Книжкові видання та компакт-диски (91)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Х911.313$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Заборона катування: практика Європейського суду з прав людини, міжнародні нормативні акти та законодавство України : наук.-практ. посіб. / уклад.: А. О. Смирнов, А. С. Курись, А. В. Столітній, С. В. Шмаленя, В. М. Валентій-Гезун; Європ. суд з прав людини. - Київ : Норма права, 2019. - 819 c. - Бібліогр.: с. 793-818 - укp. - рус.

Розглянуто питання нормативно-правового гарантування заборони катування. Висвітлено Конституцію України щодо заборони катування та тлумачення її практики Конституційним Судом України. Охарактеризовано міжнародні нормативно-правові акти, законодавчі акти України, підзаконні нормативні акти, що забороняють катування. Наведено постанови, узагальнення, листи Верховного суду України та Вищого спеціалізованого суду України, рішення місцевих загальних судів України. Викладено проблеми неналежного поводження з боку представників держави та відсутності ефективного розслідування, неналежних умов тримання під вартою, незабезпечення своєчасної та належної медичної допомоги, звільнення від подальшого відбування покарання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 + Х915.232.44-383

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА840167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ватаманюк Л. 
Національно-правова гармонізація інституту правосуддя в системі інтеграційних процесів / Л. Ватаманюк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 889. - С. 156-162. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено проблему національно-правової гармонізації інституту правосуддя в системі інтеграційних процесів і визначено шляхи приведення національного законодавства про інститут правосуддя відповідно до міжнародних стандартів. Фундаментальність гармонізації законодавства України про інститут правосуддя з міжнародними стандартами безпосередньо залежить від етапів її реалізації. Запропоновано виокремити такі етапи гармонізаційних процесів у сфері судоустрою та статусу суддів: етап формування національно-правого механізму/програми гармонізації законодавства України, судоустрій і статус суддів із міжнародними стандартами; етап порівняльно-правового аналізу та правової експертизи; етап активної модернізації; етап реалізації гармонізаційних процесів. З'ясовано, що без запровадження мобільних і продуктивних заходів процес приведення національного законодавства відповідно до міжнародних стандартів ООН, РЄ, ЄС фактично залишатиметься на рівні проголошень і побажань, а приєднання України до міжнародних правових актів, що закріплюють міжнародні стандарти, матиме радше політичний, а не міжнародно-правовий характер.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мульченко В. В. 
Кримінально-правовий захист недоторканності суддів у КК зарубіжних країн: порівняльний аналіз / В. В. Мульченко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2013. - Вип. 1. - С. 169-172. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано проблему кримінально-правової охорони недоторканності суддів за сучасних умов реформування кримінального законодавства України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 + Х883.9(4УКР)711.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Олійник А. Р. 
Удосконалення теоретичних засад державного управління у сфері забезпечення європейських стандартів права людини на судовий захист в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / А. Р. Олійник; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Л., 2013. - 20 c. - укp.

Проаналізовано основні концептуальні підходи щодо інституційного та нормативного забезпечення органами державної влади європейських стандартів права людини на судовий захист в Україні. На основі понятійно-структурного та структурно-функціонального аналізу державного управління у цій сфері уточнено понятійно-термінологічний апарат і досліджено національне та міжнародне законодавство. Розкрито зміст та основні ознаки державного управління у сфері забезпечення європейських стандартів права людини на судовий захист, а також рівні та цілі його здійснення. Досліджено експертні висновки міжнародних правозахисних організацій щодо передбачених судовою реформою змін, а також рекомендації та резолюції органів Ради Європи та ЄС щодо адаптації державної діяльності у сфері судового захисту до європейських стандартів. Визначено основні напрямки оптимізації державного управління й окреслено відповідну сферу удосконалення нормативно-правової бази інсттуційного забезпечення права людини на судовий захист в Україні з метою її відповідності європейським стандартам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х891 + Х911.313 + Х809(4УКР)3:Х91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Севостьянова Н. І. 
Звернення до Європейського суду з прав людини як реалізація права на правосуддя : монографія / Н. І. Севостьянова; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - О. : Фенікс, 2012. - 215 c. - (Міжнар. право). - Бібліогр.: с. 174-208 - укp.

Розглянуто право на справедливий судовий розгляд і право на ефективний засіб правового захисту в європейській системі захисту прав людини як елементи права особи на правосуддя. Надано загальну характеристику прав на звернення з індивідуальною заявою до Європейського суду з прав людини. Досліджено поняття права на доступ до суду та міжнародно-правовий механізм доступу до Європейського суду з прав людини, основні етапи його трансформації. Показано роль протоколу № 14 до конвенції про захист прав людини й основоположних свобод у реформуванні міжнародно-правового механізму доступу до Європейського суду з прав людини. Визначено вплив практики винесення пілотних постанов на доступність правосуддя у цьому суді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 + Х915.232.44

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Нестеренко С. С. 
Міжнародно-правовий захист прав людини при здійсненні екстрадиції : монографія / С. С. Нестеренко. - О. : Фенікс, 2011. - 192 c. - Бібліогр.: 416 назв - укp.

Розглянуто поняття, правову природу та правозахисні цілі інституту екстрадиції та його правозахисних елементів. Вивчено практику Європейського суду з прав людини, інших міжнародних і національних судових органів щодо видачі особи. Розкрито проблеми реалізації міжнародно-правових стандартів прав людини щодо осіб, залучених до екстрадиційної процедури. Увагу приділено межам кримінального переслідування особи в інституті екстрадиції, підставам невидачі особи, захисту права на життя в екстрадиційній процедурі та гарантуванню незастосування смертної кари до видаваної особи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.82 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА740635 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Дотримання прав людини при здійсненні правосуддя. Восьмі юридичні читання : матеріали Міжнар. наук. конф. студ., асп. і молод. вчен., 14 трав. 2010 р., Одеса / уклад.: Є. Л. Стрєльцов, І. С. Доброход; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова, Укр. ін-т соц.-прав. дослідж. - О. : Астропринт, 2010. - 368 c. - укp. - рус.

Досліджено загальні правові проблеми дотримання прав людини та дотримання прав людини за здійснення кримінально-правових заходів. Розглянуто порушення статусних відносин між військовослужбовцями за відсутності підлеглості. Розкрито формування внутрішнього переконання судді у кримінальному процесі. Розглянуто психологічну підготовку слідчого до взаємодії з органом дізнання.

Исследованы общие правовые проблемы соблюдения прав человека и соблюдения прав человека за осуществление криминально-правовых мероприятий. Рассмотрено нарушение статусных отношений между военнослужащими при отсутствии подчиненности. Раскрыто формирование внутреннего убеждения судьи в криминальном процессе. Рассмотрена психологическая подготовка следователя к взаимодействию с органом дознания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 я431(0) + Х809(4/8)3:Х89 я431(0) + Х893.9(4/8)-2 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА730154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Нестеренко С. С. 
Міжнародно-правовий захист прав людини при здійсненні екстрадиції : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / С. С. Нестеренко; Одес. держ. юрид. акад. - О., 2010. - 19 c. - укp.

Досліджено системи міжнародно-правового захисту прав людини за здійснення екстрадиції, яка складається з двох самостійних компонентів: комплексу міжнародно-правових норм, які встановлюють підстави для відмови у видачі у випадку, якщо вона може призвести до порушення прав людини та комплексу міжнародно-правових норм, що встановлюють належну правову процедуру в екстрадиційному процесі. Проаналізовано становлення правозахисних елементів в інституті екстрадиції. Досліджено практику Європейського суду з прав людини й інших міжнародних і національних судових органів щодо видачі. Вивчено договірну практику та національне законодавство держав з питань екстрадиції та положення про захист прав осіб у зв'язку з видачею. Доведено, що за умов сьогодення боротьба зі злочинністю у формі екстрадиції повинна здійснюватися з дотриманням прав і свобод осіб, залучених до екстрадиційної процедури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 + Х916.82

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371083 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Микитин Ю. І. 
Відновне правосуддя у кримінальному процесі: міжнародний досвід та перспективи розвитку в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Ю. І. Микитин; Нац. акад. прокуратури України. - К., 2010. - 19 c. - укp.

Розглянуто сутність, історичне підгрунтя та форми відновного правосуддя. Проаналізовано поняття та принципи відновного правосуддя, надано характеристику її форми, а також досліджено історію кримінально-процесуальної політики у сфері примирення та посередництва в Україні. Висвітлено закріплення відновного правосуддя у міжнародно-правових актах та європейський досвід його впровадження, застосування. Розкрито передумови впровадження відновного правосуддя в Україні та шляхи його імплементації. Запропоновано зміни щодо КК України та КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)7 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА374615 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Шишкіна Е. В. 
Концепція заборони неналежного поводження з людиною та її еволюція в діяльності Ради Європи : автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Е. В. Шишкіна; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Висвітлено процес становлення та розвитку поглядів щодо категорії людської гідності як об'єкта захисту від посягань державою, а також поглядів щодо концепції заборони неналежного поводження з людиною. Розкрито її зміст, визначено засади та складові, які містяться в актах інституцій Ради Європи. Досліджено правові інструментарії реалізації цієї концепції, якими наділені ці інституції. Увагу приділено інтерпретації понять "катування", "нелюдське поводження" та "поводження чи покарання, що принижує гідність", які містяться в рішеннях Європейського суду з прав людини. Розглянуто питання забезпечення та дотримання прав позбавлених волі осіб, закріплених у рекомендаціях Європейського комітету щодо запобігання катуванням, нелюдському чи та такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, а також негативних і позитивних зобов'язань держав. Сформульовано положення та рекомендації щодо вдосконалення законодавства та судової практики України у сфері запобігання неналежному поводженню з людиною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.4-91 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365061 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бадира В. А. 
Проблеми забезпечення прав засуджених у кримінально-виконавчій системі УкраЇни / В. А. Бадира, О. П. Булаков, А. П. Гель, М. В. Романов, І. С. Яковець. - Х. : Права людини, 2009. - 368 c. - укp.

Розглянуто питання міжнародного контролю за діяльністю кримінально-виконавчих установ і національних превентивних механізмів. Охарактеризовано установи, в яких відбувають покарання засуджені. Визначено правовий статус засуджених, умови їх утримання. Висвітлено особливості застосування примусу, фізичної сили, заходів заохочення та стягнення до даної групи населення. Увагу приділено проблемам застосування інших видів кримінальних покарань, застосуванню умовно-дострокового звільнення та заміни невідбутої частини покарання більш м'яким. Проаналізовано нормотворчу діяльність державного департаменту України з питань виконання покарань.

Рассмотрены вопросы международного контроля за деятельностью уголовно-исполнительных учреждений и национальных превентивных механизмов. Охарактеризованы учреждения, в которых отбывают наказание осужденные. Определены правовой статус осужденных, условия их содержания. Освещены особенности применения принуждения, физической силы, мер поощрения и взыскания к данной группе населения. Внимание уделено проблемам применения других видов уголовных наказаний, применению условно-досрочного освобождения и замены неотбытой части наказания более мягкой. Проанализирована нормообразующая деятельность государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)03 + Х916.884 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА716176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Мицик В. В. 
Зміст та механізм здійснення Європейської Конвенції про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню / В. В. Мицик // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2008. - Вип. 40. - С. 505-509. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.4-3 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Овчаренко О. М. 
Доступність правосуддя та гарантії його реалізації : монографія / О. М. Овчаренко; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х. : Право, 2008. - 304 c. - Бібліогр.: с.263-303. - укp.

Розглянуто в історичному аспекті процес становлення та еволюцію інституту доступності правосуддя в законодавстві та юридичній доктрині України та зарубіжних держав. Проаналізовано різні підходи щодо розуміння сутності категорії "доступність правосуддя", сформульовано її визначення, розкрито зміст і структуру. Розглянуто міжнародно-правові акти в галузі організації судової влади та встановлено рівень відповідності вітчизняного законодавства даним положенням. Виявлено зв'язок доступності правосуддя з основними принципами організації та діяльності судової влади. Охарактеризовано систему організаційно-правових гарантій доступності правосуддя й запропоновано шляхи її удосконалення. Наведено результати дослідження ставлення пересічних громадян і професійних суддів до проблеми доступності правосуддя. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України про судоустрій.

В историческом аспекте рассмотрен процесс становления и эволюция института доступности правосудия в законодательстве и юридической доктрине Украины и зарубежных стран. Проанализированы различные подходы к пониманию сущности категории "доступность правосудия", сформулировано ее определение, раскрыты содержание и структура. Рассмотрены международно-правовые акты в отрасли организации судебной власти и установлен уровень соответствия отечественного законодательства данным положениям. Выявлена связь доступности правосудия с основными принципами организации и деятельности судебной власти. Охарактеризована система организационно-правовых гарантий доступности правосудия и обоснованы пути ее совершенствования. Даны результаты исследования отношения граждан и профессиональных судей к проблеме доступности правосудия. Разработаны рекомендации по усовершенствованию действующего судебного законодательства Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 + Х891.1-2 + Х891.9(4УКР)1-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА698082 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Дерев'янко О. В. 
Міжнародні норми прав людини та законодавство України щодо затримання та взяття під варту / О. В. Дерев'янко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 37. - С. 540-547. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 + Х893.9(4УКР)5 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Проблеми захисту прав людини і громадянина в кримінальному судочинстві : зб. матеріалів круглого столу, 21 листоп. 2006 р., Чернігів / ред.: Л. А. Остапенко; Черніг. держ. ін-т права, соц. технологій та праці, каф. кримін.-прав. дисциплін та орг. роботи правоохорон. органів. - Чернігів : Черніг. обереги, 2007. - 120 c. - укp.

Описано механізм захисту прав людини в Україні у контексті європейської інтеграції. Наведено рекомендації щодо удосконалення нормативно-правового забезпечення протидії транснаціональній торгівлі людьми, проаналізовано сучасний стан правового регулювання міжнародного співробітництва у даній сфері. Висвітлено історію розвитку інстистуту призначення покарання. Розкрито юридичні аспекти лікарської помилки, розглянуто проблему визначення форми вини у помилкових непрофесійних діяннях медичних працівників. Визначено суб'єктивні ознаки порушень правил екологічної безпеки. Досліджено питання організації кримінальної юстиції України. Обгрунтовано сутність поняття кримінально-процесуального доказування, розглянуто процедуру превентивного затримання (ув'язнення) у контексті Європейської конвенції з прав людини.

Описан механизм защиты прав человека в Украине в контектсте европейской интеграции. Разработаны рекомендации по усовершенствованию нормативно-правового обеспечения противодействия транснациональной торговле людьми, проанализировано современное состояние правового регулирования международного сотрудничества в данной сфере. Освещена история развития института назначения наказания. Раскрыты юридические аспекты лечебной ошибки, рассмотрена проблема определения формы вины в ошибочных непрофессиональных деяниях медицинских работников. Определены субъективные признаки нарушения правил экологической безопасности. Исследованы вопросы организации криминальной юстиции Украины. Обоснована сущность понятия криминально-процессуального доказывания, рассмотрена процедура превентивного задержания (заключения) в контексте Европейской конвенции по правам человека.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х88/89 я43 + Х911.313 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА713273 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Черняк Н. П. 
Забезпечення права обвинуваченого на захист у системі кримінального судочинства : Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н. П. Черняк; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2006. - 16 c. - укp.

Досліджено проблеми, взаємопов'язані з підвищенням ефективності правозабезпечувальної діяльності на досудовому слідстві. Висвітлено питання щодо реалізації принципів презумпції невинуватості, змагальності сторін і незалежності суддів. Розкрито зміст історичних витоків формування статусу обвинуваченого, а також сучасні проблеми щодо його статусу. Розглянуто основні питання процесуальних гарантій обвинуваченого на стадії досудового слідства, зокрема, прав обвинуваченого та обов'язків прокурора, спрямованих на охорону та забезпечення законних інтересів і прав обвинуваченого. Сформульовано основні пропозиції щодо змін чинного законодавства й удосконалення відповідного законодавства стосовно захисту, кримінально-процесуальних прав і законних інтересів обвинуваченого як особи, до якої можуть у повному обсязі застосовуватися заходи кримінально-процесуального примусу. Розроблено теоретичні положення та конкретні рекомендації стосовно реалізації обвинуваченим права на захист.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)31 + Х911.313 + Х893.9(4УКР)722.014/017

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Граділь О. І. 
Особа у кримінальному судочинстві: проблема забезпечення її прав з огляду на міжнародні стандарти / О. І. Граділь // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2006. - Вип. 32. - С. 409-415. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)14 + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
18.

Маляренко В. Т. 
Перебудова кримінального процесу України в контексті європейських стандартів: теорія, історія і практика : Автореф. дис... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / В. Т. Маляренко; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2005. - 35 c. - укp.

Досліджено тенденції розвитку національного кримінально-процесуального законодавства на підставі європейських стандартів кримінально-процесуальної діяльності та Конституції України та на цій підставі обгрунтовано висновок, що в Україні формується публічно-змагальне кримінальне судочинство. З'ясовано співвідношення вимог публічності (імперативності) й диспозитивності у системі нормативного регулювання кримінально-процесуальної діяльності та відзначено, що імперативні вимоги не можуть тлумачитися як безправне підпорядкування підозрюваного, обвинуваченого, підсудного органам дізнання, досудового слідства та суду. Розроблено засади кримінально-процесуальних механізмів, які найбільшою мірою забезпечують захист законних прав та інтересів учасників кримінально-процесуальної діяльності, доступність і дієвість судового контролю за діяльністю органів дізнання й досудового слідства. Здійснено аналіз кримінально-процесуального законодавства України на всіх етапах її історії та виявлено закономірність, суть якої полягає у тому, що тільки правові інститути, яким притаманна публічно-змагальна форма кримінального процесу, спроможні реально забезпечити захист прав і законних інтересів людини та громадянина. Сформульовано нормативне положення про розширення змагальних засад на досудовому слідстві. Визначено правову суть функцій слідчого судді, коло його прав і обов'язків. Розкрито процесуальну суть поняття "доступ до правосуддя" як одну з умов розвитку змагальної форми кримінального судочинства. Обгрунтовано висновок про загальну потребу нормативного закріплення форми правосуддя - відновлювального правосуддя. Розроблено систему змін і доповнень

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР) + Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335939 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Бущенко А.  
Проти катувань. Аналіз відповідності українського законодавства та практики стандартам й рекомендаціям Європейського Комітету запобігання катуванням та жорстокому поводженню : Інформ.-аналіт. бюл. N 38(80), спец. / А. Бущенко. - Х. : Права людини, 2005. - 239 с. - укp.

Висвітлено масштаби застосування катувань у правоохоронних органах. Проаналізовано фактори, що сприяють збереженню практики застосування катувань та жорстокому поводженню. Розглянуто проблему переповнення місць утримання під вартою в процесуальному аспекті. Наведено рекомендації щодо правового регулювання та практики затримання за підозрою у вчиненні правопорушення.

Освещены масштабы применения пыток в правоохранительных органах. Проанализированы факторы, способствующие сохранению практики применения пыток и жестокому поведению. Рассмотрена проблема переполнения мест содержания под стражей в процессуальном аспекте. Приведены рекомендации относительно правового регулирования и практики задержания по подозрению в правонарушении.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313 + Х916.883/893 + Х881.9(4Укр)128

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69470/спец.вип. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Вакуленко Т.  
Право на захист відповідно до ст. 6 Конвенції про захист прав та основних свобод людини / Т. Вакуленко // Право України. - 2004. - № 2. - С. 38-42. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського