Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (6)Книжкові видання та компакт-диски (147)Журнали та продовжувані видання (173)
Пошуковий запит: (<.>U=Х914$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 60
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Рагуліна К. А. 
Міжнародний договір як джерело права в Україні: загальнотеоретичний аспект : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / К. А. Рагуліна; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. - Харків, 2021. - 20 c. - укp.

З'ясовано теоретико-правові аспекти укладення, тлумачення та реалізації міжнародних договорів як джерела права в Україні. Розкрито поняття, сутнісні ознаки та ґенезу нормативного договору як джерела права. Визначено особливості нормативного договору в міжнародному праві. Надано характеристику міжнародного договору як зовнішньої форми буття міжнародно-правових норм. З'ясовано роль і значення договору як джерела права ЄС у контексті перспектив євроінтеграції України. Визначено роль і місце міжнародних договорів у системі джерел права України. Продемонстровано вплив міжнародних договорів на національне законодавство України. Розкрито основні проблеми тлумачення міжнародних договорів і перспективні шляхи їх подолання. Надано загальнотеоретичну характеристику договорів між Україною та ЄС і їх впливу на розвиток вітчизняної правової системи. Визначено роль Угоди про асоціацію з ЄС у правовому забезпеченні реформ в Україні. Сформульовано пропозиції за предметом дослідження щодо вдосконалення механізму правового регулювання в Україні. Визначено, з огляду на новітні світові тенденції, перспективні напрями реформування вітчизняного законодавства щодо дії міжнародного права в межах національної системи права.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450426 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Yildirim Y. 
Understanding the true nature of relations between the European Union & the Gulf Cooperation Council, and predicting tomorrow (research article) = Зрозуміти суть відносин між Європейським Союзом та Радою співробітництва держав Перської затоки і передбачити майбутнє / Y. Yildirim, R. Uzumcu // Humanitarian Vision. - 2021. - 7, № 1. - С. 1-9. - Бібліогр.: 54 назв. - англ.

Історія європейсько-арабських відносин насичена неспокійними, трагічними, напруженими, але також оптимістичними подіями. Протягом століть, народи Європи та Близького Сходу жили разом і взаємодіяли, торгуючи, домовляючись і завойовуючи одне одного. Однак, що постійно розвиваються норми міжнародного права, дипломатії та загальної поваги, тому співпраця та партнерство є основними принципами сучасних відносин між європейськими країнами та країнами Перської затоки. Цих принципів дотримуються дві регіональні організації, а саме: Європейський Союз і Рада співробітництва країн Перської затоки, які мають унікальні інституційні характеристики. За останні 3 десятиліття ці дві організації зробили багато для налагодження взаємовигідних економічних зв'язків, практикували дуже цінну комерційну взаємодію та досягли значного поступу у політичній сфері. Втім ще не час говорити про повне порозуміння та гармонію у відносинах. Через багато перешкод, дві організації не змогли скористатися всіма можливостями для повноцінного співробітництва. Тому характер двосторонніх відносин між Європою та країнами Перської затоки набув надзвичайно ексцентричної та дивної форми, яка є одночасно потужною та конкретною, а також слабкою та ненадійною. Тим не менше, незважаючи на всі недоліки та перешкоди, можна передбачити більш позитивні наслідки такої співпраці та бути оптимістичним щодо майбутнього стану співпраці між європейськими країнами та країнами Перської затоки. Тому проаналізовано відносини між ними на інституціональному рівні в контексті позитивних і негативних наслідків міжнародного співробітництва на основі правових договорів та інших офіційних документів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914(4:934.4) + Х2(4/8)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101312 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Тищенко Ю. 
Зовнішньоекономічний договір і контракт: термінологічні аспекти / Ю. Тищенко // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2020. - № 1. - С. 43-54. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні та законодавчі аспекти визначення понять "зовнішньоекономічний договір" і "контракт". Проаналізовано співвідношення термінів "зовнішньоекономічний договір" і "контракт" в доктрині, національному законодавстві, міжнародно-правовій практиці та законодавстві деяких закордонних країн. Сформульовано пропозиції по вдосконаленню нормативних дефініцій у вітчизняному законодавстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ващенко В. А. 
Денонсація міжнародних договорів в теорії та практиці сучасного міжнародного права : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / В. А. Ващенко; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ, 2019. - 24 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440658 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Ємець І. О. 
Міжнародні договори України про правову допомогу в цивільних справах : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / І. О. Ємець; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.

Комплексно досліджено міжнародні договори України про правову допомогу в цивільних справах як актів міжнародного права, зокрема, особливості їх укладення, реалізації та припинення. З'ясовано особливості правонаступництва України щодо цієї трупи договорів з огляду на вимоги ст. 7 Закону України "Про правонаступництво України". Розглянуто сучасні світові тенденції договірно-правового регулювання надання міжнародної правової допомоги в цивільних справах та звернуто увагу на такі новели, як поява органів міжнародного контролю за дотриманням норм досліджуваних багатосторонніх договорів. Звернуто увагу на характерні ознаки двосторонніх, регіональних і загальних договорів про правову допомогу в цивільних справах, укладених за участю України, зокрема встановлено, що всі вони мають спільні риси, що забезпечує формування єдиних міжнародно-правових просторів правової допомоги в різних сферах її надання. Розглянуто питання імплементації в Україні норм міжнародних договорів про правову допомогу в цивільних справах, зокрема, з урахуванням того, що надання згоди на їх обов'язковість не завжди відбувається шляхом ратифікації, а також враховуючи сприйняття українським законодавством та судовою практикою концепції самовиконуваних міжнародно-правових норм. З огляду на ст. 27 Конвенції про право міжнародних договорів 1969 р. в роботі надано міжнародно-правову оцінку клаузулам про "публічний порядок", "національну безпеку", "суверенітет" та "національне законодавство" в договорах про правову допомогу в цивільних справах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.13:Х89 + Х916.83:Х83

Шифр НБУВ: РА430616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вишневський Ю. А. 
Надання згоди на обов'язковість міжнародного договору : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Ю. А. Вишневський; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.

Досліджено способи (форми), види та особливості надання згоди на обов'язковість міжнародного договору від імені держав і міжнародних міжурядових організацій на універсальному та регіональному (європейському) рівні, а також у національній правовій теорії та практиці України. Досліджено генезу інституту надання згоди на обов'язковість міжнародного договору. Встановлено зміст основних нормативно-правових актів України, що регулюють питання надання згоди на обов'язковість міжнародного договору. Досліджено повноваження Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших державних органів України у питаннях надання згоди на обов'язковість міжнародного договору. Дослідження грунтується на конкретних прикладах надання згоди на обов'язковість міжнародних договорів за участю України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430590 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Бурковський П. А. 
Політико-правовий статус Мінських домовленостей: ризики та можливості для мирного процесу / П. А. Бурковський // Стратегіч. пріоритети. - 2016. - № 3. - С. 26-32. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розглянуто положення "Протоколу за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи стосовно спільних кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану Президента України П. Порошенка та Президента Росії В. Путіна" та "Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей" з точки зору дотримання національних інтересів під час імплементації заходів із припинення збройного конфлікту на території Донецької та Луганської областей, збереження політичної стабільності та повноти суверенітету України. Обгрунтовано тезу про неможливість досягнення тривалого і стійкого миру у разі послідовного виконання Україною Мінських домовленостей під зовнішнім тиском. Запропоновано втілення низки заходів законодавчого та управлінського характеру, які враховували б існуючі ризики та можливості Мінських домовленостей, для захисту інтересів України у переговорному процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(4УКР)-32(4БІЛ-2М)"2014-..." + Х910.131.19(4РОС):Х910.19(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Мальський М. М. 
Міжнародні договори як правова підстава визнання і виконання рішень українських судів у країнах СНД / М. М. Мальський // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 825. - С. 101-108. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Проаналізовано міжнародні договори за участю України з приводу правового регулювання процедур визнання та виконання рішень українських судів у країнах СНД. Встановлено вимоги до клопотання, підстави для відмови, виокремлено етапи екзекватури та виявлено існуючі колізії між регулюванням за цими договорами та деякі інші проблеми їх застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(4УКР) + Х819(4/5СНД)072.217.7:Х914.9(4УКР) + Х892.19(4/5СНД)182.4:Х914.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Забокрицький І. І. 
Проблеми правового статусу міжнародних договорів України у системі джерел конституційного права України / І. І. Забокрицький // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 825. - С. 69-78. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто основні проблеми правового статусу міжнародних договорів у системі джерел конституційного права України. Досліджено форми взаємодії конституційного права України та міжнародних договорів. Проаналізовано проблеми чинності міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких була надана в інший спосіб, ніж ратифікація Верховною Радою України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)-30:Х914 + Х914.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Воробйов В. В. 
Юридичне оформлення Франко-американського союзу 1777 р. / В. В. Воробйов // Наука. Релігія. Суспільство. - 2014. - № 4. - С. 3-8. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Робота є результатом досліджень автора у царині Війни за незалежність США. Наданий матеріал актуалізується в контексті юридичного оформлення системи угод між Францією та щойно проголошеними на той момент Сполученими Штатами Америки. Досліджувані події у своєму роді є унікальними для світової історії, особливо як один з дискусійних кластерів історії нового часу. Визначено умови укладання угоди між Францією та США, визначені фактори зближення сторін та проаналізовані результати співробітництва. Джерельною базою під час підготовки дослідження стали офіційні публікації зазначених угод, мемуари та архів Міністра закордонних справ Франції часів Людовика XVI - Шарля Верженна.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(7СПО)-329(4ФРА)"1777" + Т3(4ФРА)43-64(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23051 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Гороть А. М. 
Правове регулювання двостороннього співробітництва України та Республіки Польща в 90-х роках XX століття : монографія / А. М. Гороть; Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки. - Луцьк : Захарчук В.М., 2013. - 309 c. - Бібліогр.: с. 191-219 - укp.

Проаналізовано правову модель конструкції двостороннього співробітництва як специфічної форми міждержавного співробітництва на прикладі українсько-польських міждержавних відносин з використанням нових, більш сучасних норм міжнародного права. Розкрито особливості, сутність і структуру двостороннього співробітництва України та Польщі. Аналіз українсько-польських дипломатичних, політичних та економічних відносин у сучасний період дозволяє зазначити, що їх стан, динаміка та інтесивність великою мірою залежать від зовнішньополітичних пріоритетів Києва та Варшави, а також від впливу на них інтегрованої позиції впливових країн Заходу. Зважаючи на те, що Польща та Україна діяли у напрямку зближення з європейськими та євроантлантичними інтеграційними системами, західні країни значним чином корегували співробітництво цих країн.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(4УКР)-(4ПОЛ)63-32 + Х914.9(4ПОЛ)-(4УКР)63-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА770660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Квач С. С. 
Міжнародний договір як джерело муніципального права: проблеми теорії та практики : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / С. С. Квач; Маріуп. держ. ун-т. - Маріуполь, 2013. - 16 c. - укp.

Досліджено характерні ознаки та особливості сучасної системи джерел муніципального права України та міжнародного договору як особливого виду джерел муніципального права України. Проведено моніторинг чинних міжнародних договорів України та виявлено і досліджено положення тих з них, які є джерелами муніципального права України. Встановлено, що переважна більшість міжнародних документів розширює коло прав муніципалітетів. Запропоновано принципово нову класифікацію міжнародних договорів України - джерел конституційного права України за критерієм відповідності норм системи джерел національного права до європейських вимог. Запропоновано ряд пропозицій щодо вдосконалення законодавства стосовно процедури імплементації міжнародних договорів та деяких питань здійснення місцевого самоврядування в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-3:Х91 + Х914-0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Булгакова Д. О. 
Міжнародний договір у системі права Європейського Союзу (теоретичні аспекти) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Д. О. Булгакова; НУ "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого" . - Х., 2013. - 19 c. - укp.

Досліджено міжнародний договір в системі права ЄС як правовий феномен та особливості його правового застосування на сучасному етапі. Виявлено характерні риси використання терміна "міжнародний договір" у межах права ЄС, розкрито формулювання правового статусу та особливостей таких груп документів, як міжінституційні угоди, рішення Ради ЄС та додатки до установчих договорів. Проаналізовано зміни, впроваджені до установчих договорів Лісабонською угодою 2007 р. Розглянуто специфічні риси міжнародного договору як інструменту регулювання відносин між державами-членами ЄС. Досліджено основні тенденції та перспективи розвитку сучасного стану договірних відносин між Україною та ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(4) + Х915.232.5-91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Кузько О. В. 
Національні інтереси України в Антарктиці: кількісні характеристики / О. В. Кузько, В. В. Савченко, А. П. Федчук // Укр. антаркт. журн.. - 2013. - № 12. - С. 350-357. - Бібліогр.: 356 назв. - укp.

На сьогоднішній день поняття національних інтересів в Антарктиці не визначено в жодному директивному законодавчому акті. Виходячи з цього, дослідження грунтується на припущенні, що національні інтереси Сторін Договору про Антарктику (в т.ч. й України) полягають у забезпеченні універсальних цінностей, які асоціюються міжнародною спільнотою з Антарктикою і систематизовані ініціативною групою СКАР з соціальних наук у 6 категорій: природоохоронні, суспільні, економічні, наукові, естетичні та політичні цінності (з відповідними підкатегоріями). Хоча зазначені цінності мають якісну природу, їх ранжування та інтерпретація одержаних результатів можливі шляхом залучення математичного апарату. Визначено кількісні характеристики цінностей Антарктики за допомогою методу експертних оцінок, якого успішно впроваджено у суспільно-політичні дослідження проф. Томасом Сааті у другій пол. XX ст. Дослідження здійснювалось у 3 етапи: підготовка матриці з переліком досліджуваних цінностей (національних інтересів); заповнення елементів матриці експертними оцінками шляхом послідовного попарного порівняння важливості кожної цінності відповідно до рангу від 0 до 9; обчислення задачі власних значень складеної матриці, які після процедури нормалізації надають кількісні характеристики важливості кожної цінності. У процесі оцінювання національних інтересів використовувались такі нормативно-правові документи: Державна цільова науково-технічна програма проведення досліджень в Антарктиці на 2011 - 2020 рр.; укази Президента; акти Кабінету Міністрів України; а також робочі та інформаційні документи України, надані для розгляду на щорічних Консультативних Нарадах з Договору про Антарктику, починаючи з 2000 року. Одержано такі результати експертної оцінки національних інтересів за порядком їх важливості: наукові - 47,2 %; політичні - 18,1 %; економічні - 15,2 %; природоохоронні - 10,5 %; суспільні - 6,4 %; естетичні - 2,6 %. Запропонований метод можна застосувати для аналізу національних інтересів інших держав і Сторін Договору про Антарктику. Одержані результати слугують аналітичним підгрунттям для прийняття органами виконавчої влади політичних рішень щодо діяльності України в Антарктиці на найближчу і віддалену перспективу, а також для обгрунтування політичної позиції нашої держави у відповідних міжнародних органах Договору про Антарктику.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д890(007)0 с1/8 + Х8(4УКР)-321.10:Д890(007)0 + Х914.9(4УКР):Д890(007)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Коптєва О. О. 
Зобов'язання ierga omnes/i у системі міжнародно-правових зобов'язань : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / О. О. Коптєва; Ін-т законодавства ВР України. - К., 2013. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.13 + Х910.15 + Х917.122.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398652 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Шибко Є. Д. 
Встановлення і розбудова радянського державного режиму в південній частині Бессарабії (1940 - 1948 рр.). Інкорпорація та освоєння острова Зміїний: історико-правове дослідження : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Є. Д. Шибко; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2012. - 19 с. - укp.

Обгрунтовано правомірність відновлення державно-територіального статусу регіону з огляду на норми чинного міжнародного права. Розглянуто процеси встановлення українсько-молдовського міжреспубліканського кордону на його південному відрізку (серпень 1940 р.) та подальшу зміну кордону границі в листопаді того ж року. Висвітлено місце та роль вищих і місцевих органів влади, а також компартійних структур, які діяли в Союзі PCP, Українській PCP та Аккерманській (Ізмаїльській) області в досліджуваний період, розкрито їх компетенцію, принципи взаємодії. Показано діяльність радянських правоохоронних органів і карально-репресивних структур.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР-9БЕС)62 + Х914.9(4СОЮ)-(4РУМ)-32"1948" + Х912.3(4УКР)-(4РУМ)-(4МОЛ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Береза О. Я. 
Розвиток концепції міжнародного договору в українській правовій практиці : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / О. Я. Береза; МОНМС України, Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Досліджено розвиток концепції міжнародного договору у процесі історичного формування та становлення української держави. Розкрито сутність і логічну основу розвитку концепції міжнародного договору. Встановлено витоки міжнародно-договірної практики української держави. Здійснено аналіз міжнародно-договірної практики історичних міжнародних правосуб'єктів Східної Європи й її значення в українському історичному процесі. Приділено увагу міжнародно-договірним правовідносинам Київського князівства й особливо його першому міжнародному договору з Візантією у 860 р. Запропоновано періодизацію розвитку концепції міжнародного договору. Проведено аналіз недоліків у процесі формування міжнародного договірного права України. Встановлено можливі перспективи розвитку концепції у майбутньому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390089 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Wawryniuk A. A. 
Wybrane umowy, traktaty i konwencje graniczne Polski z sasiadami zawartymi w latach 1918 - 1934 = Деякі угоди, договори та кордонні конвенції, укладені між Польщею та її сусідами в 1918 - 1934 рр. / A. A. Wawryniuk // Наук. вісн. Волин. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2012. - № 21. - С. 75-81. - Библиогр.: 34 назв. - пол.

На підставі підписаних між Республікою Польща та її сусідами угод, договорів та конвенцій, що стосуються проблем, пов'язаних із кордоном до 1934 р. і надрукованих у виданнях Законів і "Польських Моніторах", представлено не опублікований до сьогодні синтетичний матеріал, у якому проаналізовано широко обговорюване сприйняття державного кордону. Його сферу навмисно звузили до однієї теми, щоб у такий спосіб показати прикордонні проблеми через призму тогочасних документів. Потрібно наголосити, що кордони Республіки Польща загалом охороняло два формування: північний, західний і південний - Прикордонна служба, а східний (із 1924 р.) - Корпус охорони прикордонної зони. Важливою є Конвенція, підписана з Королівством Румунії про так званий малий прикордонний рух.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ПОЛ)612-6 + Х912.39(4ПОЛ)-321 + Х914.9(4ПОЛ)32-1918-1934

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Тріфонов С. Г. 
Врегулювання відносин спадкування у договорах Київської Русі з греками / С. Г. Тріфонов // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право. - 2011. - № 2. - С. 24-27. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто таке джерело в регулюванні цивільно-правових відносин в Київській Русі як договори Русі з греками. Увагу зосереджено на питанні щодо можливості починати історію розвитку правового регулювання у спадкових відносин в Україні з зазначених договорів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)414-623.8 + Х914.9(4УКР)-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Броневицька О. М. 
Кримінально-правові норми міжнародних договорів періоду Київської Русі / О. М. Броневицька // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 50. - С. 104-108. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проаналізовано міжнародно-правові договори періоду Київської Русі. Виявлено закономірності впливу внутрішньодержавних кримінально-правових приписів на зміст норм міжнародних договорів кримінально-правового характеру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)414-3 + Х914.9(4УКР)32-"IX-XI ст."

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського