Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.154$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Голод Д. І. 
Організаційно-педагогічні аспекти розвитку олімпійських видів спортивної боротьби в Україні у 80-і - 90-і роки : Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Д. І. Голод; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. - К., 2000. - 18 c. - укp.

Визначено, що у характері структурно-функціональних зв'язків організаційної системи спортивної боротьби у 1990-і рр. в Україні відбулися суттєві зміни. Особливу вагу в управлінні олімпійськими видами боротьби сьогодні здобули нові громадські організації: НОК, НСФ, асоціації та різні комерційні структури. Серед первинних організацій (ДЮСШ, ШВСМ та ін.) підвищилась значимість клубної системи. Результати досліджень свідчать, що у всіх видах боротьби за останнє десятиліття рівень реалізації більшості видів забезпечення значно зменшився. Так, фінансування олімпійських видів спорту у колишній радянській системі повністю здійснювалося державою. Сьогодні за ринкових умов держава не може повноцінно вирішувати подібні завдання. Комерційні та громадські організації ще не готові до цього, тому що їх формування ще не завершено. Нові соціально-економічні умови України не тільки вплинули на структуру та характер процесу підготовки спортсменів, але і на динаміку розвитку організаційної системи спортивної боротьби в цілому. Важливим стратегічним кроком, який активізує прогрес спортивної боротьби у нашій країні, варто вважати заходи щодо формування підгрунтя маркетингової політики у практиці спорту, окремих його олімпійських видах, у тому числі в греко-римській і вільній боротьбі, дзюдо.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.154(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сухенко І. 
Зміни показників фізичного стану студентів під впливом занять у спортивних секціях / І. Сухенко // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2019. - № 2. - С. 91-96. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.154 + Ч517.114

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Латышев Н. 
Анализ выступлений участников чемпионатов Европы среди кадетов по женской борьбе / Н. Латышев, Л. Рыбак, И. Головач, Б. Королев, Е. Ляшенко, О. Квасница // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2019. - № 5. - С. 45-50. - Библиогр.: 23 назв. - рус.

Цель работы - анализ спортивных достижений участниц чемпионатов Европы среди кадетов по женской борьбе за сборную Украины. Проанализированы спортивные карьеры 74 спортсменок сборной Украины, которые приняли участие на чемпионатах Европы среди кадетов с 2000 по 2010 гг., и их дальнейшие выступления до настоящего времени. Рассмотрены следующие показатели: результаты выступлений спортсменок на чемпионатах Европы среди кадетов; количество спортсменок, которые продолжили свою карьеру в юниорском и взрослом возрасте отдельно; результаты выступления спортсменок в юниорском и во взрослом возрасте на международных соревнованиях. Выявлены общие тенденции дальнейшей карьеры и достижений спортсменок сборной Украины, участвовавших в чемпионатах Европы среди кадетов с 2000 по 2010 гг. Для спортсменок установлены взаимосвязи их собственных результатов на всех этапах спортивной карьеры. Приводятся количественные данные и распределения характеристик для всех 74 участниц соревнований: 56,8 % спортсменок продолжили свою карьеру среди взрослых, и 24,3 % заняли призовые места на европейских и мировых чемпионатах. Подчеркивается выдающийся результат - пяти спортсменкам удалось принять участие в Олимпийских Играх.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.154(4УКР)933.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кузнецова І. Ю. 
Формування готовності майбутніх тренерів зі східних одноборств до професійної діяльності в дитячо-юнацьких спортивних школах : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / І. Ю. Кузнецова; Вищий навчальний заклад "Університет імені Альфреда Нобеля". - Дніпро, 2020. - 20 c. - укp.

Проведено теоретико-експериментальне дослідження проблеми формування готовності майбутніх тренерів зі східних одноборств до професійної діяльності в дитячо-юнацьких спортивних школах. Здійснено аналіз стану підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту до професійної діяльності в Україні та світі. Досліджено зміст і особливості професійної діяльності тренерів зі східних одноборств. Визначено і обгрунтовано сутність і структуру поняття „готовність майбутніх тренерів зі східних одноборств до професійної діяльності у дитячо-юнацьких спортивних школах”. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови формування готовності майбутніх тренерів зі східних одноборств до професійної діяльності у дитячо-юнацьких спортивних школах, а саме: формування у майбутніх тренерів зі східних одноборств мотивації досягнення успіху як у спорті,так і у спортивно-педагогічній діяльності шляхом опанування філософськими ідеями східних бойових мистецтв; засвоєння студентами інтегрованого змісту професійної діяльності та оволодіння методами, принципами і засобами організації навчально-тренувальних занять в дитячо-юнацьких спортивних школах. Розглянуто впровадження професійно-психологічного тренінгу та комплексу інтерактивних методів навчання задля формування у майбутніх тренерів зі східних одноборств професійно важливих якостей, умінь і навичок педагогічного спілкування з учнями в межах навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацькій спортивній школі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.154(4УКР) п92 р

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444197 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського