Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (33)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч620.4(0)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Представлено документи з 1 до 13

      
Категорія:    
1.

Азарсков В. Н. 
Современные методы информационного противоборства на основе исследований действий послевоенных западных спецслужб и древних способов разведки в странах Азии. Ч. II / В. Н. Азарсков, А. Г. Ситник // Захист інформації. - 2005. - № 2. - С. 74-82. - Библиогр.: 21 назв. - рус.

Розглянуто багато питань стосовно результатів аналізу інформаційних матеріалів закордонних засобів масової інформації, проблем, тенденцій і перспектив розвитку інформаційної боротьби у війнах і збройних конфліктах XXI століття, зниження ефективності використання противником засобів візуалізації розвідувальноі інформації, зрив передачі розвідувальної інформації противника через впровадження нових інформаційних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1(4/8)141 + Ц2(4/8)32 + Ч620.4(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Азарсков В. Н. 
Современные методы информационного противоборства на основе исследований действий послевоенных западных спецслужб и древних способов разведки в странах Азии. Ч. I / В. Н. Азарсков, А. Г. Ситник // Захист інформації. - 2005. - № 1. - С. 84-94. - Библиогр.: 21 назв. - рус.

Розглянуто багато питань стосовно результатів аналізу інформаційних матеріалів закордонних засобів масової інформації, проблем, тенденцій і перспектив розвитку інформаційної боротьби у війнах і збройних конфліктах XXI ст., зниження ефективності використання противником засобів візуалізації розвідувальної інформації, зриву передачі розвідувальної інформації противника через впровадження нових інформаційних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1(4/8)141 + Ц2(4/8)32 + Ч620.4(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Баришполець О.  
Лжеінформація в комунікаційних процесах / О. Баришполець // Соц. психологія. - 2007. - Спец. вип. - С. 91-100. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто складові сучасного світу інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гресько О. В. 
Міжнародна журналістика в контексті глобальних суспільних трансформацій : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.08 / О. В. Гресько; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2004. - 18 c. - укp.

Визначено етапи та тенденції розвитку друкованих і аудіовізуальних засобів масової інформації (ЗМІ), проблеми та перспективи процесу глобалізації мас-медійних потоків за умов переходу від однієї політичної системи суспільства до іншої. Розроблено модель виробництва новин аудіовізуальними ЗМІ на підставі порівняльного аналізу досвіду міжнародних і українських систем мас-медіа, а також практичне застосування моделі даного виробництва та принципів західної журналістики провідними телерадіоканалами українського інформаційного простору. Запропоновано тезу, що за умов глобальних трансформацій тенденції розвитку міжнародної журналістики і негативні наслідки глобалізації призводять до об'єднання міжнародних інформаційних систем у межах міжнародного інформаційного простору з метою досягнення спільних глобальних цілей і завдань, які людство має розв'язати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334913 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Петкова О. В. 
Політичні імперативи позиціонування України в міжнародному інформаційному просторі : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / О. В. Петкова; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Систематизовано базові визначення інформації та виявлено генезу впливу інформації на міжнародні політичні відносини. Проаналізовано становлення, розвиток і впровадження інформаційних технологій у цілому в суспільному житті та конкретно в міжнародній політиці. Розглянуто сучасну інформаційну систему на трьох рівнях. Досліджено одну з нових функцій інформаційного простору - імідж-функцію та показано специфіку даної функції для України з урахуванням геополітичного положення й історичного розвитку держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0) + Ф4(4УКР)64 в2:Ч62

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373149 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ткаченко О. 
Електронні журнали та електронні бібліотеки як фактор інформаційного розвитку / О. Ткаченко // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В.І. Вернадського. - 2001. - Вип. 6. - С. 120-130. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0) + Ч734(0)759.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Гудим В. В. 
Індукціювання свідомості гіпнабельних осіб через ЗМІ корисливими і сексуально-насильницькими імпульсами / В. В. Гудим // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 36. - С. 502-507. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0) + Х883.711.14 + Ю959.49

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Сіріньок-Долгарьова К. Г. 
Інтеграція та глокалізація світових мас-медіа / К. Г. Сіріньок-Долгарьова // Держава та регіони. Сер. Соц. комунікації. - 2014. - Вип. 3. - С. 22-25. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто питання інтеграції у сфері глобальних комунікацій. Процеси глокалізації на противагу глобалізації досліджено в розрізі функціонування світових мас-медіа.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/соц.комун. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Носова Б. М. 
Міжнародна журналістика: сучасна зарубіжна публіцистика : навч. посіб. / Б. М. Носова; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2016. - 127 c. - Бібліогр.: с. 121-127 - укp.

Висвітлено тематичну спрямованість і жанрову різноманітність комунікативно-публіцистичної творчості світових інтелектуалів, які формують актуальний міжнародний порядок денний світових медіа. Розкрито питання актуалізації комунікативного діалогу у зарубіжній журналістиці. Увагу приділено публіцистиці Адама Міхніка, Мілади Анни Вахудової, Марка Леонарда. Проаналізовано текстуальні особливості книги-інтерв'ю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА802627 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Басій Н. Ф. 
Міжнародна журналістика : навч. посіб. для самост. роботи студентів та дистанц. навчання / Н. Ф. Басій, Ю. В. Полякова; Центр. спілка спожив. т-в України, Львів. торг.-екон. ун-т. - Львів : Вид-во Львів. торг.-екон. ун-ту, 2019. - 179 c. - Бібліогр.: с. 176-177 - укp.

Розкрито роль міжнародної журналістики у глобалізованому середовищі та значення комунікативних технологій для розвитку міжнародних відносин. Увагу приділено міжнародним програмним документам і професійним об'єднанням журналістів. Висвітлено діяльність світових інформаційних агентств, описано особливість роботи кореспондента за кордоном. Акцентовано на становленні міжнародної журналістики в незалежній Україні та розвитку міжнародної журналістики в іноземних країнах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835218 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Kitsa M. 
International journalism as a source of forming image of the country abroad = Міжнародна журналістика як джерело формування іміджу країни за кордоном / M. Kitsa // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". Сер. Журналістика. - 2022. - № 1. - С. 38-44. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Поняття "масової комунікації" у працях українських і закордонних науковців розглядається обмін міжнародної інформації, яка пов'язана з певними соціальними суб'єктами та яка опосередковується через спеціальні технічні засоби. Вона складається з щонайменше трьох аспектів: інформації, процесу передачі та поширення інформації, а також власне засобів комунікації. Завдяки цим процесам світова спільнота може дізнаватись про те, що відбувається у тій чи іншій країні. Міжнародну комунікацію поділяють на формальну та неформальну, а результати та її дія здебільшого спрямовані не лише на індивідуальну, але й на масову свідомість. Міжнародна комунікація є важливим складником медіасфери будь-якої країни. На дипломатичній арені завдяки їй характеризують статус держави. Також вона впливає і на політичний імідж. Саме від міжнародного іміджу країни залежить міжнародна співпраця, залучення іноземних інвестицій, сприйняття країни на міжнародній арені та ставлення до її громадян. Для досягнення мети дослідження проаналізовано російські, польські та американські медіа. Контент-аналіз закордонних ЗМІ засвідчив, що Україна присутня в закордонному медіапросторі в різних наративах. Зокрема, російські ЗМІ пишуть про Україну лише в негативну сенсі, акцентують на економічних труднощах і проблемах. Натомість польські та американські медіа подають інформацію про нарощення російських військ біля кордонів України, про заохочення до вакцинації, а також про зовнішню політику України. Для того, щоб збільшити кількість "української тематики" у міжнародному інформаційному просторі, представникам української політичної еліти потрібно співпрацювати з закордонними журналістами, активно давати їм коментарі, інтерв'ю, збільшувати кількість закордонних поїздок і зустрічей із представниками політичних, бізнесових, наукових кіл. Це допоможе протидіяти деструктивним кампаніям у міжнародному інформаційному середовищі, спрямованих проти України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(4УКР) + С5*676*333.641 + Ч620.4(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409:А:Журн.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Чужиков А. В. 
Феномен медіаіндустрії в глобальній економіці : монографія / А. В. Чужиков; "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", державний вищий навчальний заклад. - Київ : КНЕУ, 2020. - 271 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Досліджено у монографії особливості розвитку сучасної медіаіндустрії в глобальному економічному середовищі. Сформульовано імперативи глобального інформаційного прогресу, що охоплюють постіндустріальну парадигму розвитку, формування нового соціуму і виокремлення медійного сегмента світового ринку. Розкрито глобальні тренди розвитку медіаіндустрії в процесі ідентифікації її масштабів і динаміки, визначено структурно-функціональний композит диверсифікації виробництва і трансферу медіапродуктів. Увагу приділено організаційному дизайну та технологіям медіабізнесу, що відображено у процесі системного дослідження корпоративізації медіапродакшину, його кластеризації та імплементації креативних технологій в інформаційний простір України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У549.76 + У549.77 + У9(4УКР)497.6 + Ч620.4(0) к94

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Зарубіжна журналістика : навч. посіб. Ч. 2 / Н. Ф. Семен; Національний університет "Львівська політехніка". - Львів : Видавничий Дім "Панорама", 2023. - 107 c. - Бібліогр.: с. 104-107 - укp.

Висвітлено особливості та тенденції медіа країн Європи (Італії, Іспанії, Литви, Естонії, Чехії). Розглянуто особливості медійного ринку Австралії, окреслено газети і журнали Австралії. Подано інформацію про інформаційні агентства, телебачення і радіомовлення в Австралії. Проаналізовано діяльність друкованих ЗМІ, веб-медіаресурсів, телебачення і радіомовлення. Теми подано у формі навчального матеріалу. Для закріплення знань після кожної теми розміщено завдання, контрольні запитання, а в кінці посібника подано список рекомендованої літератури, яка допоможе більш поглиблено вивчити особливості діяльності іноземних медіа. Ознайомлено зі специфікою роботи закордонних ЗМІ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(0) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359800/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського