Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Э331-110.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Матвєєв В. О. 
Самореалізація особистості: досвід індуїзму та християнства : монографія / В. О. Матвєєв. - Ніжин : Аспект-Поліграф, 2010. - 340 c. - Бібліогр.: 455 назв. - укp.

Висвітлено актуальні проблеми самореалізації особистості. Розглянуто онтологічно-теологічні й антропологічні виміри проблеми самореалізації в індуїзмі та християнстві. Визначено спільні засади в цих двох релігіях і на основі цього відтворено цілісну систему самореалізації особистості в релігійній парадигмі. Компаративістський аналіз зазначеної проблеми здійснено в історико-культурному, онтологічному, теолого-антропологічному, фізичному, морально-психологічному та духовному аспектах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э331-110.7 + Э37-110.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА734918 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Матвєєв В. О. 
Проблема самореалізації особистості: компаративний аналіз підходів індуїзму та християнства : автореф. дис. ... д-ра філософ. наук : 09.00.11 / В. О. Матвєєв; МОНМС України, Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 35 c. - укp.

Вперше досліджено проблему самореалізації особистості в релігійній сфері, зокрема, у порівняльному аналізі індуїзму та християнства. Здійснено спробу довести, що саме релігія є першою формою самореалізації особистості. Порівнюючи індуїзм і християнство в релігійно-філософському плані знайдено загальні положення в цих двох релігіях і на основі цього відтворити цілісну систему самореалізації особистості в релігійній парадигмі. Компаративний аналіз реалізується в історико-культурному, онтологічному, теолого-антропологічному, фізичному, морально-психологічному та духовному вимірах. Особливу увагу приділено аналізу специфіки духовної практики, що відіграє головну роль в удосконаленні людської особистості в релігійній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э331-110.7 + Э37-110.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390732 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського