Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю3(0)41 я73-1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Пашук А. І. 
Нариси з історії філософії середніх віків. Академічний курс : підруч. для студ. вищ. навч. закл. / А. І. Пашук; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - К. : Вид. Дім "Ін Юре", 2007. - 712 c. - Бібліогр.: с. 706-711. - укp.

Наведено та систематизовано основні вчення, концепції, напрями, течії, проблеми, ідеї щодо філософського процесу, що тривав від І ст.(з земної місії Ісуса Христа та Його вчення) до XVI ст. в історії християнства в епоху середньовіччя (феодалізму). Розглянуто ранній період християнства (апостольський і єпископський періоди, парахристиянські філософські вчення - гнозтицизм, маніхейство), вчення середньовічної філософії (патристику, вчення апологетів), філософії епохи Відродження (ренесансний арістотелізм, містицизм, реформація). Охарактеризовано іслам і ранні філософські вчення, проаналізовано діяльність багдатської та кордовської філософських шкіл. Висвітлено особливості виникнення та розвитку схоластики у Візантії, Західній Європі.

Приведены и систематизированы основные учения, концепции, направления, течения, проблемы, идеи о философском процессе, который длился с І (с земной миссии Иисуса Христа и Его учения) до XVI вв. в истории христианства в эпоху средневековья (феодализма). Рассмотрены ранний период христианства (апостольский и епископский периоды, парахристианские философские учения - гнозтицизм, манихейство), учения средневековой философии (патристика, учение аппологетов), философия эпохи Возрождения (ренессансный аристотелизм, мистицизм, реформация). Охарактеризованы ислам и ранние философские учения, проанализирована деятельность багдатской и кордовской философских школ. Освещены особенности возникновения и развития схоластики в Византии, Западной Европе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(0)41 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА688411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пашук А.  
Нариси з історії філософії середніх віків : навч. підруч. / А. Пашук; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2007. - 648 c. - Бібліогр.: с. 640-646. - укp.

Проведено огляд історії розвитку філософського вчення у Римській імперії, європейських і мусульманських країнах від I до XVI ст. Охарактеризовано основні етапи становлення та розвитку християнської філософії за умов рабовласницької Римської імперії. Розкрито сутність патристики й апологетики, викладено матеріали про Александрійську богословську школу та легалізацію християнства у Римській імперії у IV ст. Проаналізовано стан розвитку культури та науки в арабському халіфаті, основні постулати Ісламу та ранні філософські вчення мусульманського світу. Розглянуто передумови виникнення та розвитку схоластики у Візантії та Західній Європі, показано особливості становлення філософії епохи Відродження.

Осуществлен обзор истории развития философского учения в Римской империи, европейских и мусульманских странах в I - XVI ст. Охарактеризованы основные этапы становления и развития христианской философии в условиях рабовладельческой Римской империи. Раскрыта сущность патристики и апологетики, изложены материалы об Александрийской богословской школе и легализации христианства в Римской империи в IV ст. Проанализировано состояние развития культуры и науки в арабском халифате, основные постулаты Ислама и ранние философские учения мусульманского мира. Рассмотрены предпосылки возникновения и развития схоластики в Византии и Западной Европе, показаны особенности становления философии в эпоху Возрождения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(0)41 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА705367 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського