Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=В251.206.504$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Жук Я. А. 
Исследование эффектов термомеханической связанности в окрестности концентратов напряжений в упруговязкопластических телах / Я. А. Жук, И. К. Сенченков // Приклад. механика. - 2001. - 37, № 1. - С. 93-99. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Розвинуто модель для дослідження теплових ефектів у пружнов'язкопластичних тілах. Вона дозволяє отримати якісну і кількісну інформацію про напружено-деформований стан тіла та провести неруйнівну діагностику внутрішніх дефектів, які є концентраторами напружень і деформацій. Розв'язано задачу про плоский напружений стан прямокутника з отвором. Як матеріали пластини використано сталь та алюмінієвий сплав. Вивчено особливості зміни розподілу температури на зовнішньому контурі тіла в процесі монотонного та циклічного розтягів у пружній і пластичній областях.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.206.504

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Колодницька Р. В. 
Термоактиваційний аналіз руйнування матеріалів в умовах нестаціонарного деформування (шийкоутворення) : Автореф. дис... канд. техн. наук : 01.02.04 / Р. В. Колодницька; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. - Тернопіль, 2000. - 19 c. - укp.

Створено програмно-апаратний комплекс з метою дослідження деформування матеріалів, що дозволяє візуально спостерігати на персональному комп'ютері у реальному масштабі часу весь процес деформування, в автоматичному режимі визначати його геометричні параметри, проводити покадрову автоматизовану обробку профілю досліджуваних зразків, а також аналізувати зміну окремих ділянок зразка. Розроблено методику автоматизованих досліджень деформування та руйнування матеріалів, у тому числі й на закритій стадії деформування. На основі програмно-апаратного комплексу одержано експериментальні дані з кінетики деформування на ділянці шийки для міді, алюмінію та поліетилену. Створено базу даних матеріалів для експрес-прогнозування довготривалої міцності (із залученням бази відеозображень). Уточнено значення енергії активації руйнування та активаційних об'ємів для широкого класу матеріалів з урахуванням поправки на утворення шийки. Виконано прогнозування довготривалої міцності для широкого класу матеріалів шляхом введення кінетики зміни контуру зразка у замкнену систему рівнянь.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.206.504,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА310669 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського