Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=В361.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Данильченко А. Г. 
Электронография двухкомпонентных кластеров Ar - Kr: особенности нуклеации, механизмов роста и структурных состояний / А. Г. Данильченко, С. И. Коваленко, В. Н. Самоваров // Физика низ. температур. - 2006. - 32, № 12. - С. 1551-1559. - Библиогр.: 20 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: В361.2 + В372.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14063 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Кісіль Т. Ю. 
Ультразвуковий метод, п'єзоелектричні перетворювачі та пристрої контролю в'язкості рідини підвищеної точності для систем керування : Автореф. дис. канд. техн. наук : 05.13.05 / Т. Ю. Кісіль; Одес. нац. політехн. ун-т. - О., 2003. - 18 c. - укp.

Побудовано і досліджено математичну модель п'єзоелектричного перетворювача. Запропоновано новий ультразвуковий метод контролю в'язкості шляхом збудження в п'єзоелектричному п'єзотрансформаторі затухаючих коливань і контролю числа коливань, що перевищують фіксований рівень. Встановлено залежність затухання коливань від глибини занурення. Наголошено на необхідності фіксування глибини занурення вібратора для забезпечення точності контролю. Досліджено можливість використання ультразвукових концентраторів у п'єзоелектричних перетворювачах в'язкості рідини для підвищення потужності коливального процесу і, отже, розширення діапазону контролю в'язкості. Розглянуто можливість підвищення точності контролю в'язкості шляхом поділу коливального перетворювача на дві, з'єднані жорсткою тягою, частини - зонд, що рухається в рідині, і власне вібратор, що приводить у рух зонд; виключення безпосереднього контакту випромінювача (вібратора) з рідиною; застосування вібраторів, що забезпечують зворотно-поступальний рух зонда.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В361.2,022 + З843.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА327825 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ропакова І. Ю. 
Екситонна динаміка у J-агрегатах та їх взаємодія з екситонними пастками у водних розчинах і полімерних плівках : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.10 / І. Ю. Ропакова; Національна академія наук України, Інститут монокристалів. - Харків, 2019. - 19 c. - укp.

Дисертаційна робота присвячена вивченню оптичних властивостей і динаміки екситонів в молекулярних нанокристалах (J-агрегатах) моно- і триметинових барвників у водних розчинах і полімерних плівках. Встановлено, що на морфологію і, отже, спектральні властивості J-агрегатів істотно впливають такі чинники: у водних розчинах - агломерація окремих агрегатів в асоціати, а також структура молекул, які формують агрегат; у твердотільних зразках, зокрема полімерних плівках, - метод приготування зразків. Показано, що люмінесцентні властивості J-агрегатів у полімерних плівках значної мірою зумовлені автолокалізацією екситонів. Побудовано теоретичну модель взаємодії лінійного молекулярного агрегату з домішкою (наночастинкою, органічної молекулою і т.п.). Продемонстровано, що екситонні резонанси в J-агрегатах монометинових барвників можуть підсилювати люмінесценцію барвників (екситонних пасток). Виявлено, що на відстані приблизно 10 нм від J-агрегатів РІС, amphi-PIC і ТЗ, люмінесценція барвників DiD і Rh6G підсилюється в 5 разів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.314.2,022 + В361.21,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442621 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського