Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=В623$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Дума Д. П. 
Реально ли непрецессионное движение равноденствия? / Д. П. Дума, О. В. Козел // Кинематика и физика небес. тел. - 1999. - 15, № 3. - С. 223-231. - Библиогр.: 35 назв. - рус.

Наводиться зведення оцінок ефекту непрецесійного руху рівнодення і перелік факторів, які перешкоджають одержанню його узгоджених значень. Зроблено припущення про те, що ефект може бути наслідком розбіжності шкал всесвітнього і ефемеридного часу і не залежить від кінематичних особливостей руху зір чи обертання Галактики. За даними численних досліджень виявлено залежність оцінок ефекту непрецесійного руху рівнодення від середніх відстаней до планет або від їх середньодобових рухів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В623

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14258 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Косяк І. В. 
Відновлення та реконструкція звукового сигналу у фонограмах раритетних носіїв запису / І. В. Косяк // Реєстрація, зберігання і оброб. даних. - 2005. - 7, № 1. - С. 122-129. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано алгоритм цифрової обробки звукових сигналів, зчитаних з фоноциліндрів, і оцінено роль виконання процедур відновлення. Досліджено наявність викривлення звуку в фонограмах і класифіковано види існуючих у них перешкод.


Ключ. слова: перешкоди, викривлення, фонограма, фоноциліндр, звуковий сигнал
Індекс рубрикатора НБУВ: В623в641.8 + З87

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Костецька Я. 
Вплив типу ефемерид на точність визначення положення пунктів супутникових мереж / Я. Костецька, Ю. Пішко // Сучас. досягнення геодез. науки та вир-ва : зб. наук. пр. Зах. геодез. т-ва УТГК. - 2013. - Вип. 1. - С. 67-69. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

У трьох супутникових мережах, у першій з яких середня довжина векторів - 40,1 км, у другій - 22,7 км і в третій 10,8 км, виконано дослідження залежності точності положення пунктів від застосованого типу ефемерид. Встановлено, що під час створення мереж, в яких є вектори, довші від 30 км, необхідно використовувати остаточні ефемериди. Застосування остаточних ефемерид замість бортових під час створення мереж із векторами, довшими від 30 км, суттєво зменшує тривалість сеансів спостережень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д1,0 + В623

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72536 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Чолій В. Я. 
До питання про точність фундаментальних планетних ефемерид / В. Я. Чолій // Кинематика и физика небес. тел. - 2014. - 30, № 6. - С. 66-70. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано точність у випадковому відношенні геліоцентричних положень планет та геоцентричних положень Місяця, одержаних за допомогою ефемерид DELE423, Inpop 10e, EPM2011, VSOP2013.


Індекс рубрикатора НБУВ: В623.2

Шифр НБУВ: Ж14258 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського