Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Г552.32$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Капинус Е. И. 
Влияние pH среды и добавок спирта на сорбцию и фотокаталитическую деструкцию органических соединений на диоксиде титана в водных растворах / Е. И. Капинус, Т. А. Халявка, В. В. Шимановская, Т. И. Викторова // Укр. хим. журн. - 2007. - 73, № 5-6. - С. 87-91. - Библиогр.: 12 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.32 + Г583

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Яцьків В. І. 
Вплив пористості і фазового складу $Eroman bold {TiO sub 2 } на кінетику та механізм фотокаталітичних перетворень спиртів та кетонів : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.04 / В. І. Яцьків; НАН України. Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського. - К., 2005. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.413.1 + Г552.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335525 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Огульчанський Т. Ю. 
Особливості внутрішньомолекулярного перенесення триплетних електронних збуджень в пі-електронмістких органічних сполуках : Автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук : 01.04.18 / Т. Ю. Огульчанський; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2001. - 18 c. - укp.

Встановлено наявність міграції триплетних екситонів у макромолекулах, які містять у бічних групах pi-електронні системи типу бензофенону. Визначено значення граничної довжини стрибка для триплетного стрибка та його довжину пробігу за температури 77 К. Показано існування спрямованого триплет-триплетного перенесення енергії електронного збудження в молекулярних біхроморфних системах за умов селективного збудження однієї з ланок. Простежено ефект впливу однієї з двох неспряжених pi-електронних систем, об'єднаних в одній молекулярній системі, на другу, що проявилось у повній синглет-триплетній конверсії у другій системі. З'ясовано, що за допомогою спрямованого перенесення енергії електронного збудження можна змінювати швидкість процесу фотохімічної реакції (перегрупування Фріса). Доведено, що триплетні екситони в полімерах захоплюються пастками двох типів, пов'язаними з молекулярним киснем, - власне молекулами кисню та комплексами молекул кисню з полімерними ланками. Виявлено існування в макромолекулах полівінілкарбазолу пасток триплетних екситонів, час життя яких складає майже мікросекунду. Оцінено граничний час життя триплетного екситону для полівінілкарбазолу в твердому стані за кімнатної температури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА314155 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Опанасенко О. А. 
Вплив різних факторів на процес фотодеградації метилоранжу в присутності діоксиду титану та $E bold beta-циклодекстрину і його похідних / О. А. Опанасенко, С. В. Рябов, С. І. Сінельніков, Ю. Ю. Керча // Доп. НАН України. - 2014. - № 1. - С. 130-135. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Прокопенко С. Л. 
Фотоозоноліз органічних молекул на поверхні високодисперсних діоксидів кремнію та титану : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 01.04.18 / С. Л. Прокопенко; НАН України, Ін-т хімії поверхні ім. О.О. Чуйка. - К., 2013. - 17 c. - укp.

Досліджено взаємозв'язок між умовами проходження реакцій фотоозонолізу й ефективністю деструкції органічних сполук. З'ясовано оптимальні умови окиснення органічних сполук в багатокомпонентному водному розчині. Методом спектрально-кінетичної флуоресценції показано прискорення процесу озонолізу молекул антрацену і еозину на поверхні діоксиду кремнію. Встановлено, що процес окиснювальної деструкції кумарину-30 на поверхні діоксиду титану і діоксиду кремнію є багатостадійним і відбувається через утворення проміжного продукту - дипротонованої форми кумарину-30, швидкість окиснення якого значно менша, ніж у вихідної сполуки. Показано, що збільшення температури уповільнює процес деструкції формальдегіду і сприяє накопиченню мурашиної кислоти, що вказує на багатостадійність процесу окиснення формальдегіду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.32,0 + Г582,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398094 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Колендо О. Ю. 
Фотохімія органічних сполук, мономерів і світлочутливих композитів : навч. посіб. / О. Ю. Колендо, В. Г. Сиромятніков; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : Київський університет, 2022. - 107 c. - Бібліогр.: с. 104 - укp.

Розглянуто прикладні аспекти фотохімії. Акцентовано на записуванні інформації за допомогою фотохімічних реакцій. Розглянуто всі основні способи одержання зображень на різних матеріалах під дією світла за допомогою галогенідів срібла, а також безсрібні методи запису інформації, починаючи від чорно-білої фотографії і до сучасних - цифрової фотографії та голографії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.32 я73 + Л71 я73 + М913 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864164 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського