Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З232.331.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Лоскутов С. В. 
Оценка параметров процесса электрического взрыва проводников в жидкости / С. В. Лоскутов, А. В. Ершов, С. В. Сейдаметов // Вестн. двигателестроения. - 2011. - № 1. - С. 110-112. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Рассмотрен процесс нагрева медного проводника до плазменного состояния при разряде конденсатора. Показано, что энергия нагрева проводника в плазменном состоянии равна энергии электромагнитного поля контура в момент взрыва, а эдс самоиндукции контура может в 20 - 30 раз превышать напряжение на обкладках конденсатора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З232.331.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Назаровець О. Б. 
Визначення причин виникнення пожеж в житлових та громадських будівлях від внутрішніх електромереж : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 21.06.02 / О. Б. Назаровець; Держ. служба України з надзвичайн. ситуацій, Львів. держ. ун-т безпеки життєдіяльності. - Львів, 2015. - 20 c. - укp.

Вперше на основі аналізу процесів рекристалізації міді обгрунтовано інтервали значень температур, у яких відбувається зміна мікроструктури матеріалу електричних провідників, що чітко виявляється у повздовжніх шліфах, на яких видно зміну форми кристалів і міжзеренні пошкодження. Це надає змогу зменшити кількість ознак, які свідчать про причетність електричних режимів внутрішніх електромереж до виникнення пожежі. Вперше методом локального рентгеноспектрального аналізу встановлено, що залишковий вміст оксигену в мікроструктурі мідного провідника, який нагрівається електричним струмом, збільшується зі зростанням температури нагрівання, що свідчить про непричетність електромережі до виникнення пожежі. Показано, що охолодження водою нагрітої поверхні мідного провідника внутрішніх електромереж під час гасіння пожежі призводить до зростання вмісту оксигену в матеріалі електричного провідника й утворення тріщин (флокенів), що вказує на вторинність короткого замикання як джерела виникнення пожежі. Удосконалено математичну модель нестаціонарних електротеплових процесів, які відбуваються у внутрішніх електромережах, що надало змогу встановити залежності пожежонебезпечних температур під час нагрівання електричних провідників від різних струмових навантажень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З232.331.11 + З279.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419431 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського