Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=З851.227$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Рубан В. П. 
Малогабаритный стробоскопический блок с пониженным энергопотреблением / В. П. Рубан, П. В. Холод // Технология и конструирование в электрон. аппаратуре. - 2003. - № 3. - С. 41-43. - Библиогр.: 5 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.227

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14479 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Бойко Н. И. 
Тригатроны на рабочее напряжение до 1 МВ с наносекундным временем срабатывания / Н. И. Бойко, Л. С. Евдошенко, А. И. Зароченцев, В. М. Иванов // Техн. електродинаміка. - 2009. - № 1. - С. 38-43. - Библиогр.: 14 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.227

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Акаїлі Махмуд Тіаб Муса 
Розробка та дослідження високоресурсного плазмотрона з плазмовим катодом : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.09.10 / Акаїлі Махмуд Тіаб Муса; НАН України. Фіз.-технол. ін-т металів і сплавів. - К., 1999. - 16 c. - укp. - рус.

Дисертаційна робота присвячена розробці та дослідженню високоресурсного плазмотрона з плазмовим катодом. Для вирішення питання ресурсу роботи катода потужнострумових струминних плазмотронів, які працюють на агресивних робочих газах, вперше було створено плазмотрон з додатковим потоком плазми, який впливав на прикатодну ділянку дуги й забезпечував цим умови для дифузної прив'язки основної дуги (плазмовий катод). У роботі подано результати експериментальних досліджень: електричні, теплові та ерозійні характеристики, а також теоретичні залежності, які дозволяють розраховувати плазмовий катод. Значна частина експериментальних даних узагальнена і подана у вигляді узагальнених графіків і критеріальних рівнянь, зручних для використання в інженерній практиці. Установлена економічна доцільність застосування цього класу плазмотронів для одержання рідких азотних добрив та перероблювання медичних, промислових та твердих побутових відходів, необхідних як для України, так і для Йорданії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.227-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303375 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лютенко Л. А. 
Вероятность "среза" импульсов тока в контуре емкостного накопителя энергии с вакуумным разрядником / Л. А. Лютенко, В. М. Михайлов // Техн. електродинаміка. - 2012. - № 3. - С. 121-122. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Получены зависимости вероятностной частоты появления "срезанных" импульсов тока в разрядном контуре магнитно-импульсной установки с управляемым вакуумным разрядником от напряжения заряда и емкости накопителя энергии. В экспериментах длительность и амплитуду первой полуволны тока изменяли в диапазоне 130 - 200 мкс и 18 - 67 кА. Установлены области наиболее высокой вероятности появления "срезанных" импульсов. Сделана оценка скорости изменения тока при переходе через нулевое значение.


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.227

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Блага О. В. 
Удосконалення джерела живлення для збільшення енергоеффективності імпульсного бар'єрного розряду / О. В. Блага, І. В. Божко, В. І. Зозульов, В. В. Кобильчак // Техн. електродинаміка. - 2014. - № 6. - С. 76-80. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено можливість підвищення енергоефективності імпульсного бар'єрного розряду за рахунок введення до джерела живлення магнітного ключа (індуктивності з магнітопроводом, що насичується), який в певний час шунтує розрядну камеру. Показано, що завдяки цьому електрична ємність бар'єру, що входить до складу електродної системи розрядної камери, швидко розряджається, завдяки чому струм наступного розрядного імпульсу не залежить від попереднього, а ємнісна енергія, що була накопичена на бар'єрі, може продуктивно використовуватися. Підвищення енергоефективності імпульсного бар'єрного розряду під час підключення до електричної схеми магнітного ключа показано на прикладі генерації озону таким розрядом. Експериментально доведено, що за одних і тих самих умов за наявності магнітного ключа концентрація генерованого розрядом озону на 12 - 50 % більша, ніж концентрація за його відсутності. Найбільш енергоефективним при генерації озону є включення магнітного ключа приблизно через 100 нс після початку імпульсного бар'єрного розряду.


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.227

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського