Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=И123$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Матіко Ф. Д. 
Розрахунок властивостей супутнього нафтового газу для задач його обліку / Ф. Д. Матіко, О. Я. Масняк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 581. - С. 87-93. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Викладено результати порівняльного аналізу методів розрахунку властивостей супутнього нафтового газу. Обгрунтовано область застосування окремих методів розрахунку.


Індекс рубрикатора НБУВ: И123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дзьоба О. Г. 
Аналіз потенційної ресурсної бази для диверсифікації джерел та шляхів постачання природного газу в Україну / О. Г. Дзьоба // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2009. - № 2. - С. 12-23. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто питання оцінки поточного стану та проаналізовано тенденції до зміни запасів газу в основних газовидобувних регіонах світу. Проведено оцінювання ресурсного потенціалу і технологічної інфраструктури окремих країн, що є потенційними постачальниками газу в Україну з використанням LNG- та CNG-технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: И123 + У530.565.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кепещук Т. В. 
Метрологічне забезпечення та оптимізація вузлів обліку сирої нафти : Автореф. дис... канд. техн. наук / Т. В. Кепещук; Нац. наук. центр "Ін-т метрології". - Х., 2007. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И123

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350449 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шолох М. В. 
Математична модель родовища, покладу, рудного тіла або дільниці корисних копалин для геометризації балансових запасів / М. В. Шолох, М. П. Сергєєва // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 43. - С. 29-34. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Представлена методика базується на основі даних детальної розвідки з використанням сучасних математичних методів, що дозволяють врахувати не тільки особливості розподілу корисного компоненту на даному родовищі, покладі, рудному тілі або дільниці корисних копалин але і методику проведення геометризації для уточнення балансових запасів. Математична модель є базовим елементом методу оцінки кондицій і підрахунку балансових запасів, тому що на її основі виконується геометризація балансових і промислових запасів, знаходиться оптимальне положення контурів кар'єру або "сліпих рудних покладів" на глибоких горизонтах шахт, проводиться (з урахуванням коефіцієнта рудоносності) підрахунок запасів при різних бортових вмістах. Цей розподіл залежить від геолого-геохімічних особливостей процесу рудоутворення, властивості структури вміщуючих порід, а також від геометрії проб, за допомогою яких ведеться вивчення зазначеного об'єму. Алгоритм побудови математичної моделі складається з ланцюга процедур, кожна з яких представляється самостійним завданням, причому рішення окремих з них відрізняється істотною математичною новизною. До основних процедур відносяться: побудова границі зони мінералізації; вибір параметрів моделі; згладжування результатів первинного опробування; крайгінг гістограм; реалізація оператора переходу до нової системи опробування. При побудові математичної моделі передбачається, що поле концентрацій корисного компоненту займає локальний об'єм балансових запасів надр, обмежена тією областю простору, у якій відбувався процес мінералоутворення. Побудована таким чином модель родовища, покладу, рудного тіла або дільниці корисних копалин використовується для підрахунку його запасів, оптимального проектування гірничо-добувного підприємства, а також поточного і перспективного планування гірничих робіт на уже діючому підприємстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: И123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Рудько Г. І. 
Концепція сталого розвитку в надрокористуванні як інструмент інвестиційної привабливості ресурсів надр України : монографія / Г. І. Рудько, В. Е. Карли, А. А. Толкунов; ред.: Г. І. Рудько; Державна комісія України по запасах корисних копалин. - Київ : Букрек, 2022. - 459 c. - Бібліогр.: с. 441-454 - укp.

Досліджено досвід інвестиційної діяльності в надрокористуванні, проаналізовано сучасний стан інвестиційного середовища України, окреслено організаційно-економічні форми залучення інвестицій в освоєння вуглеводневих ресурсів і твердих корисних копалин. Охарактеризовано механізми інвестиційної діяльності та попередню програму переходу до ринкових відносин і механізм їх реалізації. Визначено напрями вдосконалення інвестиційно-правової бази, шляхи мінімізації інвестиційних ризиків з урахуванням світового досвіду та напрями, на яких можливе збільшення інвестиційних потоків. Надано конкретні пропозиції як для потенційного інвестора, так і для органів державного регулювання, в компетенції яких знаходяться питання надрокористування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651.0-553 + И123

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС71777 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського