Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=И411.22$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Фелоненко С. В. 
Вибрационное перемещение сыпучего материала в полуцилиндрических сообщающихся камерах / С. В. Фелоненко, А. Ф. Миронюк // Збагачення корис. копалин. - 1999. - Вип. 4(45). - С. 54-57. - Библиогр.: 1 назв. - рус.

Досліджено пересування сипкого матеріалу сполученими напівциліндричними камерами, поділеними вертикальною перегородкою. Це дозволяє розділити будь-яку камеру на різні за об'ємом напівкамери. Встановлено, що положення перегородки суттєво впливає на ступінь заповнення напівкамер та час перебування матеріалу в апараті. Визначено характер переміщення матеріалу в шарі.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22-5-03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60424 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Светкина Е. Ю. 
Активация железной руды при вибронагружении / Е. Ю. Светкина // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2003. - № 6. - С. 80-83. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Приведены результаты виброударной активации окисленных кварцитов. Показано, что при переходе из гематита в магнетит происходит термоэластичное мартенситное превращение в равновесии с кислородом воздуха.


Ключ. слова: обогащение полезных ископаемых, подготовка руд к обогащению, вертикальная вибрационная мельница, механохимическая активация, тонкое измельчение, окисленные кварциты
Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22,323

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ленда В. О. 
Вібраційні системи з комбінованим режимом динамічного навантаження для енергозберігаючих технологій переробки мінеральної сировини : Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.06 / В. О. Ленда; НАН України. Ін-т геотехн. механіки ім. М.С.Полякова. - Д., 2006. - 31 c. - укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності вібраційного технлогічного устаткування в процесах переробки мінеральної сировини. Розроблено вібраційний привід з нелінійними пружними зв'язками, який забезпечує можливість незалежного регулювання силових й енергетичних параметрів динамічного навантаження технологічних середовищ, що дозволяє реалізовувати раціональні режими впливу для широкого спектра вібраційних процесів переробки мінеральної сировини. Показано, що використання білярезонансних режимів дозволяє за рахунок зниження навантажень на вібраційний привід істотно підвищити надійність і довговічність технологічного устаткування. Виявлено нові особливості загасання динамічних параметрів під час реалізації комбінованих режимів навантаження. Виконано оцінку ефективності реалізації вібраційних ефектів у технологічних середовищах за комбінованих режимів динамічного навантаження. Розроблено математичну модель вібраційного приводу з нелінійними пружними зв'язками, що дозволяє оцінити силові й енергетичні характеристки реалізованого динамічного впливу. З урахуванням одержаних результатів створено широкий спектр вібраційного технологічного обладнання для формування й ущільнення елементів шахтного залізобетонного кріплення, віброобрушення матеріалів у технологічних бункерах, вібророзвантаження піввагонів, що дозволило значно знизити енергоємність вібраційних технологічних переділів, підвищити його надійність і довговічність.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347363 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Титов О. О. 
Обгрунтування параметрів внутрішньокамерного завантаження вертикальних вібраційних млинів : Автореф. дис...канд. техн. наук : 05.05.06 / О. О. Титов; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2002. - 19 c. - укp.

Аналітично досліджено процеси переміщення завантаження помольних тіл і подрібнюваного матеріалу під впливом коливань помольної камери вертикального вібраційного млина. Обгрунтовано умови ефективного руйнування матераілу у шарі даних тіл, що забезпечують залучення до процесу ефективного подрібнення усієї сукупності помольних тіл і руйнування великих і міцних частинок вихідного матеріалу. Одержано аналітичні залежності для розрахунку раціональних величин технологічного зазору у помольній камері, діаметра помольних тіл, внутрішніх висоти та діаметра помольної камери, заповнення камери подрібнюваним матеріалом; експериментально встановлено значення емпіричних коефіцієнтів. Розроблено та успішно впроваджено інженерну методику розрахунку параметрів вертикального вібраційного млина для тонкого подрібнення міцних та абразивних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321074 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Солона О. В. 
Обгрунтування параметрів вібраційного млина з просторово-циркуляційним рухом гірської маси : Автореф. дис... канд. техн. наук / О. В. Солона; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2006. - 16 c. - укp.

Розроблено нову схему вібраційного млина з просторово-циркуляційним рухом завантаження, яка забезпечує за однакових питомих енерговитратах більшу продуктивність у порівнянні з існуючими схемами за рахунок використання гідродинамічного підйому завантаження. Створено конструкцію експериментального вібраційного млина з просторово-циркуляційним рухом завантаження. Досліджено механіку руху сипкого середовища завантаження залежно від конструктивних схем вібромлинів, параметрів вібрації та розташування віброзбуджувачів. Визначено залежності висоти підйому та швидкості транспортування завантаження уздовж помольної камери у разі зміни числа обертів віброзбуджувача й амплітуди коливань. За допомогою інтегрального критерію стійкості синхронних рухів одержано умови існування стійких синхронних рухів тримасового чотиривібраторного двокамерного вібраційного млина з пасивним та активним встановленням додаткових мас в робочих камерах. Розроблено та практично впроваджено методику розрахунку конструювання вібраційних млинів з просторовим рухом завантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344692 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сухарєв В. В. 
Обгрунтування конструктивних і режимних параметрів внутрішньовалкового млина вібраційного типу : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.06 / В. В. Сухарєв; НАН України, Ін-т геотехн. механіки ім. М.С. Полякова. - Д., 2011. - 18 c. - укp.

Вперше розроблено узагальнену аналітичну модель подрібнення, що включає регресійні рівняння залежності продуктивності млина від основних факторів: параметрів конструкції, режиму та властивостей матеріалу; узагальнену залежність продуктивності від комплексу факторів: міцності та крупності подрібнюваної гірської породи, частоти обертання валка млина та вала віброзбудника, величини зазору розвантажувального отвору, а також теоретичні залежності показників защемлення частки в робочому просторі млина, пов'язані з величиною часток і параметрами конструкції. Обгрунтовано наступні режимні та конструктивні параметри млина: частота обертання валка, величина зазору розвантажувального отвору, частота обертання вала віброзбудника, величина зусилля, необхідного для защемлення, величина зсуву сили реакції, відстань між точками защемлення частки, кут конусності.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379029 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Хмеленко І. П. 
Обгрунтування режимних і конструктивних параметрів віброгрохота для тонкої класифікації та зневоднювання гірничої маси : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.06 / І. П. Хмеленко; НАН України, Ін-т геотехн. механіки ім. М. С. Полякова. - Д., 2011. - 19 c. - укp.

Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень процесу грохочення гірничої маси тонких класів. Визначено умови рівноваги рідини у чарунці сита за різних випадків змочування і висоти шару рідини, наявність частки гірничої маси у чарунці. Одержано рівняння руху рідини в поровому каналі з урахуванням наявності сітки на виході. Запропоновано метод оптимізації вібраційної класифікації вугільних шламів, який дозволяє обрати схему грохочення із заданим значенням зольності концентрату. Розглянуто нову конструкцію вібраційного грохота з безпосереднім збудженням сита. Виконано математичне моделювання віброударного руху сита грохота та розроблено метод обгрунтування параметрів грохота на основі використання бінарної логіт регресії, яка дозволяє визначити область параметрів, за яких реалізується високоефективний віброударний режим роботи віброгрохота.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Шевченко Г. О. 
Розвиток наукових основ процесів вібраційного переміщення та розділення мінеральної сировини в рідині на поверхні, що коливається : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.15.09 / Г. О. Шевченко; НАН України, Ін-т геотехн. механіки ім. М.С. Полякова. - Д., 2011. - 38 c. - укp.

Досліджено вирішення наукової проблеми, що полягає у встановленні закономірностей вібраційного переміщення часток мінеральної сировини різної щільності та крупності у рідині на поверхні, що коливається, параметрів вібраційного впливу для ефективного переміщення та розділення часток по їх щільності та крупності та розвиток на цій основі теорії процесів вібраційного видобутку та переробки мінеральної сировини у рідині на поверхні за її коливання для підвищення ефективності, розробки та створення техніки та технологій вібраційного видобутку та переробки мінеральної сировини в рідких середовищах. Вперше розроблено математичну модель вібраційного переміщення матеріальної частки в ідеальній рідині на коливній поверхні, що враховує вплив масових, гідродинамічних, поверхневих сил і перепаду тиску рідини за розміром частки. Встановлено причини та закономірності збільшення швидкості вібраційного переміщення часток мінеральної сировини в рідині у порівнянні з повітряним середовищем. Вперше розроблено імітаційну модель вібраційного переміщення шару часток мінеральної сировини різної щільності та крупності в рідині на поверхні. Визначено рівні та характер залежності прискорень від крупності та щільності тонкодисперсних часток за розділення пульп на ситових поверхнях для просівання, що коливаються. Розроблено та створено вібраційні машини та технології для видобутку та переробки мінеральної сировини в рідких середовищах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382710 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Светкина Е. Ю. 
Интенсификация процесса обогащения при виброударной активации минералов / Е. Ю. Светкина // Наук. вісн. Нац. гірн. ун-ту. - 2013. - № 2. - С. 38-43. - Библиогр.: 4 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16377 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Yatsun V. 
Studying the steady-state vibrations of a two-mass vibratory machine excited by a passive autobalancer / V. Yatsun // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 3/7. - С. 79-87. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Аналітично-числовими методами досліджено усталені вібрації двомасової вібромашини (ДМВМ) із прямолінійним поступальним рухом платформ і віброзбуджувачем у вигляді кульового, роликового або маятникового автобалансира. Розроблено методику дослідження режимів застрягання вантажів у системах, подібних розглянутої. Методика базується на ідеї параметричного рішення задачі пошуку частот застрягання вантажів і теорії біфуркацій рухів. Встановлено, що у ДМВМ дві резонансні частоти обертання ротора та дві відповідні форми коливань платформ. Застосування методики показало, що в разі малих сил опору, у вібромашини: 5 можливих режимів застрягання вантажів, причому перша форма резонансних коливань платформ збуджується на режимах 1 і 2, друга - 3 і 4, а на 5-му режимі частота застрягання вантажів є близькою до частоти обертання ротора; стійкими є непарні режими застрягання (1, 3, 5); для збудження резонансних коливань платформ і промислового застосування підходять режими застрягання 1 і 2; зі збільшенням швидкості обертання ротора амплітуди коливань платформ, що відповідають певному режиму застрягання, монотонно зростають; амплітудою резонансних коливань платформ можна управляти зміною швидкості обертання ротора. Сили в'язкого опору, що діють на першу платформу, зменшують (аж до повного зникнення) перший діапазон швидкостей обертання ротора, на якому збуджується перша резонансна форма коливань платформ. Внутрішні сили в'язкого опору, що діють між платформами, зменшують (аж до повного зникнення) другий діапазон швидкостей обертання ротора, на якому збуджується друга форма резонансних коливань платформ. Сили в'язкого опору, що діють на вантажі під час руху щодо автобалансира, зменшують обидва діапазони.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж605.3 + И411.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Федоскіна О. В. 
Динаміка віброударного подрібнювача з похилою робочою камерою : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.09 / О. В. Федоскіна; Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". - Дніпро, 2018. - 19 c. - укp.

На підставі аналізу патентної та технічної літератури визначено базову конструктивну схему віброударного подрібнювача, здатного забезпечити створення необхідного силового поля для дезінтеграції матеріалу. Розроблено математичну модель подрібнювана, встановлено вплив конструктивних і динамічних параметрів подрібнювача на рух його елементів, визначено способи управління динамічним силовим впливом на матеріал. Виявлено особливості дезінтеграції матеріалу, які властиві віброударному подрібнювачу з похилою робочою камерою, визначено характеристики руху матеріалу як складові системи управління його силовим навантаженням. Достовірність теоретичних досліджень перевірено експериментально на створеному лабораторному зразку віброударного подрібнювача. Зазначено, що відносна похибка порівнюваних результатів не перевищує 15%. Розроблено інженерну методику розрахунку віброударного подрібнювача з похилою робочою камерою.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.22-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435487 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського