Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.234.001.43$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Бондаревська Н. О. 
Особливості ефекту зворотної залишкової деформації у відпущеній пружинній сталі 45Х3Н2М2ФА / Н. О. Бондаревська, Ю. А. Гарасим, С. П. Ошкадьоров // Металознавство та оброб. металів. - 2007. - № 3. - С. 37-40. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено особливості ефекту зворотної залишкової деформації у відпущеній за різних температурно-часових умов сталі 45Х3Н2М2ФА. Встановлено, що даний ефект виникає в інтервалі напружень 150 - 550 МПа, а його величина контролюється ступенем відпуску сталі.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.001.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бись С. С. 
Трибологічні властивості та міцність структур відпуску сталі 60С2 з врахуванням ефекту наводнювання : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.02.04 / С. С. Бись; Технол. ун-т Поділля (м. Хмельницький). - Хмельницький, 2002. - 19 c. - укp.

Досліджено вплив структурного стану матеріалу та водню на формування його трибологічних характеристик. Установлено та науково обгрунтовано закономірності та механізми процесів під час тертя та зношування пружної сталі 60С2 з різним структурним станом та методами зміцнення поверхні, визначено вплив на них водню. Проаналізовано залежність трибологічних характеристик матеріалу від фізико-хіміко-механічної ситуації в зоні тертя, параметрів конструктивної, поверхневої міцності та мікропластичності, а також з урахуванням ефекту наводнювання. Запропоновано прогнозування знозостійкості незміцнених матеріалів та після їх зміцнення за характеристиками конструктивної міцності, особливо, тріщиностійкості. На підставі одержаних результатів рекомендовано структурний стан деталей зі сталі 60С2 та технологічні методи їх зміцнення, залежно від умов експлуатації, з оптимальним сполученням надійності, довговічності та матеріалоємності в повітрі та за умов наводнювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.001.430.6

Шифр НБУВ: РА319662 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лобанов В. К. 
Влияние гидропрессования на сопротивление усталости рессорно-пружинных сталей / В. К. Лобанов, Г. И. Пашкова // Вестн. ХНАДУ. - 2010. - Вып. 51. - С. 143-146. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Экспериментальными исследованиями показана высокая эффективность применения операции гидропрессования для измельчения зерна, повышения комплекса механических свойств и эксплуатационных характеристик деталей из рессорно-пружинных сталей.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.001.430.7

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Осташ О. П. 
Вплив режимів термообробки на витривалість пружин зі сталі 65Г / О. П. Осташ, Р. В. Чепіль, Л. І. Маркашова, В. І. Грибовська, В. В. Кулик, О. М. Берднікова // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 2017. - 53, № 5. - С. 94-99. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено втомну довговічність пружин з марганцевистої сталі (0,66 % C; 1,02 % Mn) після чотирьох режим термічної обробки, які забезпечили трооститну, мартенситно-бейнітну і бейнітно-мартенситну структуру. Пружини випробувано за умов жорсткого циклічного навантаження, які близькі до експлуатаційних у виробах спеціального призначення. Встановлено, що оптимальну витривалість пружин забезпечує мішана структура нижнього бейніту і мартенситу, одержана після ізотермічного гартування і спеціального відпуску, який виконують, перериваючи охолодження після гартування в інтервалі між точками початку і кінця мартенситного перетворення. Витривалість пружин пов'язана з кількісними параметрами фазового складу і дислокаційної структури та мікромеханізмом руйнування пружинної сталі.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.001.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського