Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.234.366.043$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Руфанов Ю. Г. 
Влияние термической обработки на субструктуру и механические характеристики ножей из стали 6ХВ2С / Ю. Г. Руфанов, Л. С. Кривуша, А. Ю. Шпортько, Е. С. Черных, О. А. Селифонова // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2002. - № 3. - С. 62-63. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Исследовано влияние термической обработки на субструктуру и механические характеристики стали 6ХВ2С. Установлена зависимость между субструктурой и механическими характеристиками стали. Обоснованы режимы термической обработки ножей для резки металла.


Ключ. слова: ножи резки металла, термоупрочнение, субструктура, износостойкость
Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.366.043

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Баглюк Г. А. 
Структурообразование при активированном спекании быстрорежущей стали / Г. А. Баглюк, Л. А. Позняк // Порошковая металлургия. - 2004. - № 11-12. - С. 28-34. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Досліджено особливості структуроутворення при активованому спіканні швидкоріжучої сталі з використанням як активатора домішки, котра вміщує бор. Показано, що наявність активуючої домішки, її склад і вміст у шихті обумовлюють особливості структуроутворення у порівнянні зі спіканням без застосування активатора. У температурному інтервалі твердофазного спікання вміст активатора в шихті й співвідношення його компонентів незначно впливає на середній розмір карбідної складової. В разі підвищення температури та збільшення вмісту бору в шихті спікання супроводжується як деяким збільшенням розміру аустенітного зерна, так і появою значної різнозернистості карбідної складової. Встановлено вплив нікелю на подрібнення структурних складових спеченої сталі.


Ключ. слова: быстрорежущая сталь, спекание, структура, активатор
Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.366.043 + К390.45-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нестеров О. Ю. 
Підвищення стійкості металооброблювального інструменту плазмовою поверхневою обробкою : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.06 / О. Ю. Нестеров; Приазов. держ. техн. ун-т. - Маріуполь, 2002. - 17 c. - укp.

Представлено теоретичні й експериментальні дослідження процесу плазмової поверхневої обробки інструментальних сталей. З використанням теорії теплопровідності розроблено методику розрахунку параметрів термічного циклу та оптимальних режимів плазмової обробки інструмента вздовж робочої кромки. На підставі металографічних досліджень установлено механізми фазових і структурних перетворень в інструментальних сталях під час комплексної об'ємно-плазмової обробки, яка має об'ємне гартування за температур, нижчих і вищих від стандартних, а також плазмову поверхневу обробку за оптимальних режимів. Запропоновано методику механічних випробувань, яка дозволяє одержувати кількісні характеристики міцності та пластичності металу зміцненого шару. На підставі металографічних і рентгеноструктурних досліджень вивчено вплив різних механізмів зміцнення (твердорозчинного, зернограничного, субструктурного та дисперсійного) у процесі об'ємно-плазмової обробки на експлуатаційні властивості інструментальних сталей. Розроблено наукові основи технології комплексної обробки інструменту, яка забезпечує одночасне підвищення твердості й теплопровідності, а також міцності та пластичності у металі зміцненого шару.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.366.043 + К63-14 + К722.536.016

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319270 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського