Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=К638.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Кузнєцов Ю. М. 
Відрізання прутків труб: теорія і практика : монографія / Ю. М. Кузнєцов, С. В. Чікін, Р. І. Мачуга; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К. : Гнозіс, 2008. - 333 c. - Бібліогр.: 172 назв. - укp.

Висвітлено проблеми відрізання прокату на штучні заготовки, теоретичні та експериментальні дослідження процесу відрізання прутків і труб, що обертаються і не обертаються, ззовні та зсередини різцями і відрізними фрезами, що обертаються. Викладено методологічний підхід структурно-схемного синтезу способів і пристроїв розрізання прокату на штучні заготовки з використанням морфологічного аналізу. Наведено рекомендації з розрахунку і конструювання відрізних пристроїв з економічним обгрунтуванням нових способів відрізання. Визначено перспективи розвитку високопродуктивних процесів розрізання та інших методів поділу прокату на штучні заготовки.

Освещены проблемы отрезания проката на искусственные заготовки, теоретические и экспериментальные исследования процесса отрезания вращающихся и невращающихся прутков и труб, извне и в середине резцами и отрезными вращающимися фрезами. Изложен методологический подход структурно-схемного синтеза способов и устройств разрезания проката на искусственные заготовки с использованием морфологического анализа. Приведены рекомендации по расчёту и конструированию отрезных устройств с экономическим обоснованием новых способов отрезания. Определены перспективы развития высокопродуктивных процессов разрезания и других методов деления проката на искусственные заготовки.


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.2 + К638.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА698003 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мачуга Р. І. 
Високоефективні методи і пристрої відрізання деталей з прутково-трубних заготовок : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Р. І. Мачуга; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. - Т., 2004. - 20 c. - укp.

Виконано теоретичні та експериментальні дослідження процесу відрізання деталей з середини трубних заготовок, що обертаються, у порівнянні з відрізанням їх ззовні. Запропоновано аналітичні залежності для кінематичного та силового розрахунку процесу відрізання деталей з середини труби, а саме: для визначення кутів контакту, траєкторії руху різального леза зуба фрези, довжин шляху різання, швидкостей різання за умов попутнього та зустрічного фрезерування, кінематичних кутів різання, товщин зрізу, сил та потужності різання. Уперше установлено закономірності та геометричні залежності траєкторії руху різального леза зуба фрези за різних співвідношень частот обертання деталі та фрези, зміни кінематичного головного заднього кута у разі зміни параметрів обробки, сили різання у випадку зміни швидкостей фрези, деталі та їх співвідношення. Розроблено математичну модель для дослідження динамічних процесів за умов відрізання фрезами труб зсередини. Запропоновано нові високоефективні методи відрізання заготовок за рахунок використання різних джерел руху інструменту (від заготовки та інших кінематичних ланцюгів, акумуляції потенціальної та кінетичної енергії тощо) та зміни його форм і розмірів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К632.02 + К638.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Панчук В. Г. 
Теоретичні, основи проектування відрізних фрез : автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / В. Г. Панчук; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2009. - 36 c. - укp.

Розроблено теоретичні методи проектування дискових відрізних фаз з урахуванням умов їх експлуатації на підставі критерію динамічної сталості. Вперше на базі уніфікованої конструкції зубця відрізної фрези розроблено загальну теорію визначення геометричних параметрів відрізних фрез у різних системах координат, на підставі якої встановлено загальні залежності розрахунку геометричних параметрів вздовж різальної кромки у процесі відрізання. Розроблено математичну модель, яка включає моделі різальної частини відрізної фрези, контакту фрези та заготовки, а також визначення площі та товщини зрізуваного шару для відрізних фрез довільної конструкції. Показано можливість використання даної моделі для розрахунку миттєвих значень складових сили різання у процесі відрізання дисковими фрезами. Уточнено теорію розрахунку критерію динамічності сталості відрізної фрези з урахуванням теоретичних часових залежностей сили різання протягом усього періоду відрізання. Вперше розроблено імітаційну модель процесу відрізання дисковими відрізними фрезами та програмне забезпечення для її реалізації. Із використанням даної моделі експериментально досліджено вплив параметрів фрезерування на динамічний стан відрізної фрези.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.3-56-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА367720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Равська Н. С. 
Теоретичні дослідження впливу параметрів процесу різання на силу різання при відрізанні фрезами / Н. С. Равська, В. Г. Панчук, О. В. Рублюк // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Машинобуд. - 2009. - Вип. 57. - С. 5-10. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Приведены результаты теоретических исследований влияния параметров процесса резания отрезными фрезами на средние и мгновенные значения составляющих силы резания. Определены диапазоны оптимальных значений инструментальных углов в плане и наклона режущей кромки зубьев отрезной фрезы, обеспечивающие снижение статических и динамических нагрузок при резании отрезными фрезами с разнонаправленными наклонными зубьями.


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.3-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/маш. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Вирич В. В. 
Технико-информационный анализ развития дисковых отрезных фрез / В. В. Вирич // Наук. вісн. ХДМІ. - 2010. - № 2. - С. 149-163. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Проведен анализ эволюции дисковых отрезных фрез от цельных конструкций из быстрорежущих сталей, до сборных, с механическим креплением быстросменных многогранных неперетачиваемых пластин. Предложен наиболее перспективный путь их развития, с установкой пластин в гнезде корпуса фрезы на их боковую грань.


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.3-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Парненко В. С. 
Дискові обкатні фрези для обробки відрізних пил з нерівномірним кроком : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / В. С. Парненко; Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". - Київ, 2019. - 22 c. - укp.

Розроблено на основі загальних положень теорії формоутворення поверхонь обкатними фрезами теорію проектування обкатних фрез для обробки відрізних пил з нерівномірним кроком у групі та на базі цієї теорії розроблено конструкцію обкатної фрези. Досліджено геометричні параметрі різальної частини в процесі роботи обкатної фрези та вплив на них конструктивних параметрів відрізних пил. Викладено результати лабораторно-промислової перевірки результатів дослідження, які спрямовані на перевірку теоретичних залежностей для визначення конструктивних та установочних параметрів при нарізанні пил з нерівномірним кроком заданої точності на зубофрезерному верстаті. Представлено вперше розроблену методику проектування обкатних фрез з нерівномірним кроком, яка знайшла відображення в запропонованій схемі САПР фрез. Підтверджено лабораторно промисловою перевіркою результати теоретичних досліджень. Показано, що точність за кроком оброблених відрізних пил перевищує точність в порівнянні зі способами копіювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.3-56 + К722.536.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440891 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського