Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=К638.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Фомовська О. В. 
Візуалізація формоутворення при гідроабразивному різанні на основі енергетичних моделей руйнування / О. В. Фомовська // Вісн. Кременчуц. держ. політехн. ун-ту. - 2009. - Вип. 2, ч. 1. - С. 27-31. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Представлены результаты моделирования струйно-абразивного резания листовых материалов, базирующиеся на оценке интенсивности съема материала с поверхности обрабатываемого тела с помощью энергетической модели процесса. Предложен метод оценки толщины деструктивного слоя, возникающего на поверхности резания, базирующийся на механизме трещинообразования и учитывающий влияние жидкой и твердой фаз потока.


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Левченко О. О. 
Підвищення ефективності процесу розрізки труб абразивними кругами з різальними бічними поверхнями : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / О. О. Левченко; Севастоп. нац. техн. ун-т. - Севастополь, 2013. - 21 c. - укp.

Увагу приділено підвищенню ефективності процесу розрізки труб за рахунок використання абразивних відрізних кругів з підвищеною різальною здатністю бічних сторін. Розроблено залежності для обчислення ймовірності видалення матеріалу бічними поверхнями відрізного круга. Показано, що змінюючи регулярний мікрорельєф і характеристику різального інструменту та режими різання, можна прогнозувати якість обробленої поверхні деталі. Для підвищення ефективності різання розроблено математичні залежності для розрахунку необхідної кількості різальних зерен на одиниці площі бічних поверхонь круга для заданих умов і режимів різання з урахуванням розробленої кінематичної моделі процесу розрізки. Досліджено технологічні особливості визначення температури в зоні різання та встановлено закономірності зносу інструменту в процесі розрізки. На базі встановлених закономірностей запропоновано алгоритм, який дозволяє визначити характер зміни мікрорельєфу торцевої поверхні круга залежно від кінематичних параметрів взаємодії інструменту та деталі і зміни мікрорельєфу окремих зон круга по його радіусу. Результати досліджень впроваджено у промисловість. Виробничі випробування показали, що в процесі обробки труб на операціях розрізки стабільно забезпечується висока якість поверхонь, що дозволило підвищити продуктивність обробки виробів у 1,3 - 1,5 раза у порівнянні з існуючою технологією розрізки цих деталей на підприємстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: К638.7-1 + К748.128.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА396336 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського