Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К749.012$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Бут О. Ю. 
Удосконалення процесу штампування трійників еластичним середовищем на основі суміщення технологічних операцій : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / О. Ю. Бут; Кременчуц. нац. ун-т ім. М. Остроградського. - Кременчук, 2014. - 24 c. - укp.

Вперше розроблено математичну модель визначення основних параметрів нового технологічного процесу суміщеного одноперехідного штампування трійників і проведено теоретичне дослідження етапів процесу з урахуванням історії деформування на попередніх етапах. Набула подальшого розвитоку теорія витягування відводу на стінці трубної заготовки внутрішнім тиском еластичного середовища: уточнено схему розкладання загального зусилля витягування відводу на складові, що дозволяє деталізувати та роздільно здійснювати розрахунок зусиль, що докладаються на торці заготовки й еластичного пуансона. Одержано вираз для визначення тиску, що потрібен для деформування еластичного пуансона. Вперше запропоновано та досліджено процес пробивання дна відводу клиноподібним пробивним елементом замкненого контуру, у результаті чого розроблено й експериментально підтверджено математичну модель для визначення енергосилових параметрів на основі класичних закономірностей механіки суцільних середовищ. Вперше щодо формоутворення трубних заготовок запропоновано та вивчено нову технологічну операцію - випрямлення частини дна відводу в стінку відгалуження готового трійника як складового етапу процесу його одноперехідного штампування. З використанням запропонованих залежностей, а також методом комп'ютерного моделювання встановлено розподіл напружень і деформацій у заготовці та зусиль при випрямленні. Удосконалено методику оцінювання штампованості металу за коефіцієнтом локального використання пластичності, розроблено основану на ній методику визначення граничних ступенів деформації при випрямленні.


Індекс рубрикатора НБУВ: К749.012

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412555 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського