Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=К822.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Большаков М. В. 
Вплив геометрії тканих металевих сіток на їх пористість / М. В. Большаков, Т. Р. Тишкевич // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 1999. - 35, № 1. - С. 120-121. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К822.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Вишняков Л. Р. 
Наукові основи створення просторово-армованих металевими сітками композиційних матеріалів з підвищеним опором механічним та термічним навантаженням : Автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.02.01 / Л. Р. Вишняков; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. - К., 2005. - 46 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано та розв'язано задачу встановлення взаємозв'язку між деформаційними властивостями та ефективними пружними характеристиками металевих в'язаних сіток зі структурою кулірного трикотажу. Базуючись на методах макроскопічної механіки пористих середовищ розроблено модель процесу деформаційної консолідації за методами пресування та прокатки просторово армованих металевими сітками композитів з порошковою матрицею згідно з відомими методами теорії пластичності пористих тіл з урахуванням здатності податливої сітки вносити в'язкий елемент до процесу ущільнення композита. З метою визначення механізмів дисипації енергії за циклічних навантажень запропоновано розрахунково-експериментальну методику оцінки розсіяння енергії. Розглянуто стабільність структури композитів з металевою матрицею за дії температур під час одержання та експлуатації матеріалів, оптимізовано режими формування композитів за методом гарячого пресування (дифузійного зварювання). Досліджено декілька груп композиційних матеріалів - конструкційних, електродних, ущільнювальних, блискавкозахисних, в яких використання армувальних металевих сіток дозволя здійснити їх функціональне призначення за умов досягнення просторової внутрішньої структури. З використанням результатів дослідження запроваджено виробництво металевих сітчастих армувальних елементів і композиційних матеріалів з матрицями на основі алюмінієвих сплавів, хлориду міді, цирконію, термічно розширеного графіту та полімерних зв'язуючих в елементах конструкцій авіаційної техніки, водоактивованих джерелах струму, термохімічних катодах і ущільненнях теплових мереж та двигунів внутрішнього згоряння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж364.6 + К822.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336693 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського