Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=К960.13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Держук В. А. 
Швидкісне різання як основний напрямок виготовлення деталей механічною обробкою / В. А. Держук, О. В. Осадчий // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2005. - № 11. - С. 39-46. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Досліджено один із найперспективніших методів підвищення ефективності виготовлення деталей приладів - метод швидкісного різання.


Індекс рубрикатора НБУВ: К960.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Плотников О. О. 
Метод і прилади підвищення точності технологічного обладнання з ЧПК при виготовленні деталей приладів : Автореф. дис... канд. техн. наук / О. О. Плотников; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2006. - 21 c. - укp.

Розроблено метод та прилади атестації та внесення корекцій на координатні переміщення робочих органів технологічного обладнання з числовим програмним керуванням (ЧПК) з метою підвищення точності та продуктивності виготовлення деталей приладів. Проаналізовано теоретичні передумови та визначено можливості одержання високої точності та продуктивності механічної обробки за умов існуючого парку устаткування на приладобудівних підприємствах України. Для фрезерних верстатів з ЧПК запропоновано новий метод підвищення точності на засадах побудови "зонної точності". Розроблено нову методику вимірювання похибок координатних переміщень і внесення корекції в програму керування верстатом. Для запропонованого та дослідженого методу підвищення точності розроблено математичну модель і алгоритми керування всією системою верстата, що дозволяє складати конкретні програми керування для будь-якого фрезерного верстата з ЧПК. Проведено дослідницькі роботи за виробничих умов за іспитами працездатності розроблених приладів і запропонованої методики врахування похибок координатної системи верстату у програмі керування верстату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К960.13-5 + К630.2-52-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Братан С. М. 
Управление процессом доводки прецизионных поверхностей / С. М. Братан, С. Е. Сазонов // Наук. пр. Донец. нац. техн. ун-ту. Сер. Машинобуд. і машинознавство. - 2013. - Вип. 1. - С. 9-15. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Предложена САУ, которая позволяет повысить производительность обработки прецизионных деталей приборов с гарантированным качеством при минимальных затратах.


Індекс рубрикатора НБУВ: К960.137.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Скицюк В. І. 
Засади моделювання просторової похибки для верстатів з CNC. (Ч. 2) / В. І. Скицюк // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Приладобудування. - 2015. - Вип. 50. - С. 121-128. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

У попередній низці статей [1, 2, 3] вже розглядалися точка, крапка та риска як технологічні елементи впливу на загальну точність реалізації виробу. Показано, яким чином утворюється геометрія цих елементарних фігур та який вплив вони мають як елементи відліку координат та розмірів. Було показано також, яким чином утворюються поля похибок у реальних координатних системах. Визначено поняття про уявну координатну систему та її зв'язок з реальною. Показано наявність функції реалізації та її вплив на кінцевий продукт виробництва. Розглянуто фізико-математичне підгрунтя утворення поля похибок та який вплив на нього мають точка, крапка, риска та лінія як елементи формотворення координат.


Індекс рубрикатора НБУВ: К960.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/прилад. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського