Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Л116.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Кляцький В. І. 
Експериментальні дослідження технологічних параметрів конусної дробарки мілкого дроблення / В. І. Кляцький, Л. А. Бугай, Н. С. Запорожець // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 52. - С. 82-85. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - експериментальна розробка конструкції футировочної броні дробарки дрібного дроблення, що утворюють камеру дроблення, і вплив її на технологічні параметри. Застосовані загальноприйняті методи теорії дроблення, варіаційного обчислення, статистичної обробки експериментальних і теоретичних досліджень, великим об'ємом лабораторних експериментів з використанням сучасних методик і вимірювальної апаратури. Для проведення експериментів застосовувалося рототабельне планування другого порядку з наступною обробкою результатів на ЕОМ. Дослідження методів і засобів підвищення ефективності роботи конусних дробарок базується на більш-менш повному обсязі обліку діючих факторів і призводить до необхідності розгляду цілого комплексу причин. Проведено експериментальні дослідження, що включають визначення впливу профілю камери дроблення, твердості гірських порід, величини розвантажувальної щілини, на продуктивність і якість продукту дроблення. Встановлено математичну модель у вигляді рівнянь регресії, отриманих статистичними методами на базі експериментів, зібраних безпосередньо при проведенні експериментів. Для вирішення поставлених завдань було використано метод рототабельного планування другого порядку, який дозволив поряд з отриманням математичної моделі процесу, провести статистичну оцінку отриманих результатів. При плануванні експериментів в якості змінних факторів прийняті: обсяг камери дроблення,міцність подрібнювальних руд, розмір розвантажувальної щілини, довжина зони калібрування. На моделі конусної дробарки дрібного дроблення (М 1: 5) проведено експериментальні дослідження по визначенню впливу профілю камери дроблення при різних значеннях розвантажувальної щілини дробарки, що переробляє різну по міцності руду на продуктивність дробарки і вихід готового класу продукту дроблення. Отримано оптимальні значення обсягу камери дроблення, розмір розвантажувальної щілини, довжина зони калібрування при різних конструктивно-механічних параметрах моделі конусної дробарки дрібного дроблення з різними профілями камери дроблення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.11-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Позняков В. Д. 
Ремонт корпусу шатуна мобільної щокової дробарки METSO LOKOTRACK LT 120 / В. Д. Позняков, О. А. Гайворонський, Ю. В. Демченко, А. М. Денисенко, Г. В. Жук // Автомат. зварювання. - 2022. - № 6. - С. 23-28. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено досвід ремонту зварюванням експлуатаційних дефектів корпусу шатуна мобільної щокової дробарки Metso lokotrack LT 120, яка є досить жорсткою стільниковою конструкцією з литої низьколегованої сталі типу 20ГЛ із товщиною зовнішніх стінок 60 мм і перегородок не менше 45 мм і масою більше 5 т. З'ясовано, що найбільш істотні дефекти тріщини втомленості та відколи, які несумісні з працездатністю, закономірно утворилися біля конструктивних концентраторів напружень, експлуатаційних пошкоджень, створених контактним впливом бронезахисту, дефектами лиття, а також у місцях неплавного сполучення елементів, тощо. Розкриття тріщин становить 2 - 3 мм, що свідчить про початок формозміни корпусу та недопущення подальшої експлуатації в такому стані. Жорстка конструкція корпусу шатуна та загальний стан руйнування вимагали спеціальної технології ремонтного зварювання, яка і була створена та реалізована. Вона включала нові та перевірені власною практикою ремонту литих конструкцій зварювальні матеріали, технологічні заходи та технічні розв'язки, а також високу майстерність і компетентність зварювальників. Практичну значущість та ефективність виконаної роботи з ремонту шатуна підтверджено безаварійною експлуатацією в проектному режимі дробарки протягом двох років.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.11-51-083

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського