Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Л434.61$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Дяківський С. І. 
Скляні електроізолятори / С. І. Дяківський, В. І. Качалін. - Л. : Вид-во Держ. ун-ту "Львів. політехніка", 2000. - 190 c. - Бібліогр.: 128 назв. - укp.

Наведено основні технічні характеристики скляних електроізоляторів, особливості їх призначення та застосування. Розглянуто електричні властивості скла й основні вимоги до нього як до електроізолювального матеріалу для виробництва ізоляторів різного призначення, а також механічні властивості скла і способи його зміцнення. Висвітлено теоретичні основи термічного зміцнення скла, результати дослідження з розробки технологічних режимів термічного зміцнення скляних деталей електроізоляторів, встановлення причин їх руйнування після гартування та технологічних режимів додаткової термічної обробки склодеталей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л434.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА598305 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ким Е. Д. 
Методика оценки качества закалки стеклодеталей высоковольтных линейных изоляторов / Е. Д. Ким // Електрифікація трансп.. - 2014. - Вип. 8. - С. 34-39. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Стеклянные изоляторы, благодаря уникальным свойствам "само идентифицировать" в случае повреждения диэлектрика, но при этом сохранять механическую прочность конструкции, получили наиболее массовое применение в воздушных сетях высокого напряжения. Высокая эксплуатационная надежность в сочетании с эффектом самоконтроля обуславливается закаливанием стеклянных деталей в процессе ее изготовления. Вместе с тем контроль качества стеклодеталей ограничивается визуальным осмотром поверхностного слоя стекла на предмет наличия различного рода дефектов. Существующие методы определения остаточных напряжений в локальных точках или оптические методы малоэффективны в условиях поточного производства. Предложена количественная методика оценки качества закалки стеклодеталей, основанная на статистическом анализе прочностных характеристик деталей и конечной продукции - изоляторов. Показано, что между устойчивостью стеклодеталей к ударным воздействиям и механической прочностью изоляторов существует статистическая корреляция, которая может быть выражена на основе нормального закона распределения случайных величин. Рекомендуется нормировать ударную прочность стеклодеталей и ввести с методом испытания в соответствующий стандарт по техническим требованиям составных элементов изолятора.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л434.61 + О217.22-047.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100718 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Салєй А. А. 
Склоемалеві та склокристалічні електроізоляційні покриття для виробів з кольорових металів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.11 / А. А. Салєй; ДВНЗ "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". - Дніпропетровськ, 2016. - 20 c. - укp.

Розроблено новий метод розрахунку залежно від складу та температури значень в’язкості багатокомпонентних боросилікатних стекол, який дозволяє з достатньою точністю проектувати склад емалей із заданим температурним режимом випалу. Визначено основні закономірності формування емалевих покриттів залежно від температурно-часових умов їх випалу, на основі яких сформульовано вимоги до показників властивостей склофрит як основи для одержання бездефектних покриттів на алюмінії. Виявлено, що суцільність і дефектність емалевих покриттів на алюмінії залежить від кількості тріщин-розривів, які утворюються в початковий період випалу за температури, нижче температури початку розм’якшення скла. Встановлено закономірності зміни технологічних та експлуатаційних властивостей багатокомпонентних боросилікатних стекол і розплавів залежно від їх складу та температури, на основі яких обгрунтовано вибір оптимального складу склофрит для одержання безсвинцевих електроізоляційних покриттів на алюмінієвих підкладках для товстоплівкових мікросхем і нагрівачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л434.61 + Л436.2 + К663.52-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421432 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського